Czytałem w "Nowościach" artykuł "Udaremniono próbę...

Czytałem w "Nowościach" artykuł "Udaremniono próbę samobójstwa", w którym pochwalono portal wloclawek.info.pl że dzięki administratorowi tego portalu uniknięto prawdopodobnie samobójstwa. Polecam przeczytać na portalu "Nowości".Widać z tego że portal rośnie w siłę mimo że ma dopiero 1 rok {powinien dopiero raczkować}. Dołanczam się do podziękowań administratorowi portalu -- tak trzymać.

22 komentarze

wloocek

Rzeczywiście materiał fajny. To dowód na to, że lokalni dziennikarze czytają wpisy na portalach internetowych. Pani dyrektor pogotowia pozostaje tylko pogratulować fantazji "Powinna ponieść za to karę - uważa Ewa Krysińska-Błaszczyk, dyrektor pogotowia, które odwiozło niedoszłą samobójczynię do Poradni Zdrowia Psychicznego. - Gdybyśmy mieli więcej takich fałszywych alarmów, nie moglibyśmy normalnie pracować."
Ciekawe czy gdyby próba samobójstwa była udana też pani dyrektor by wystawiła fakturkę. Pogotowie i tak ma płatne niezależnie od tego czy jeździ czy stoi więc bez przesady z tą odpłatnością, przynajmniej w takich sytuacjach.

0 0
ID:1309

jogurt

Moim zdaniem kobita miala dola, byla wkurzona na cos i napisala sobie taka wiadomosc(wcale to nawet nie bylo takie straszne)a jakis kretyn ja namierzyl naslal policje i zrobil afere tylko zeby zablysnac.W rzeczywistosci zrobili kobicie niedzwiedzia przysluge.Jeszcze podajcie jej dane i film nakreccie.I jak tu cos pisac, napiszecie cos o jakims polityku to cie admin podkabluje bo ktos go bedzie znal i kibel jutro bedziesz w nowosciach.

0 0
ID:1311

cham

pani Ewo Krysińska-Błaszczyk, należy się pani złoty młotek za najgłupszą wypowiedź mijającego roku. brawo, oby więcej takich mądrych wypowiedzi i oby więcej takich czułych na ludzką krzywdę dyrektorów :D

0 0
ID:1312

bam

jakbyś człowieku nie zauważył, to kobieta raczej nie była zła na taki obrót sprawy. myślę ze wykorzystanie adresu było w tym przypadku jak najbardziej uzasadnione. a co jakby skończyło się inaczej? ciekawe jak wtedy byś to skomentował. a co do pisania komentarzy to z tego co tu zauważyłem to nie można nikomu ubliżać, więc nie wiem o co ci chodzi :)

0 0
ID:1313

pamar

Nie znam wypowiedzi pani dyrektor Pogotowia, ale z tego co tu wyczytałem to poniekąd miała rację. Wloocek napisał, że Pogotowie ma płatne nie zależnie czy stoi czy jeździ, ale wyobraźmy sobie sytuację gdzie jest zgłoszenie o samobójcy (który świadomie chce odebrać sobie życie, informując o tym pół miasta) i zgłoszenie np. o matce lub ojcu np. trójki dzieci, która/y dostał zawału. Oczywiście chwała adminowi za czujność, ale ta kobieta powinna ponieść jakieś konsekwencje swego zachowania.

0 0
ID:1314

jogurt

A czy ty rozumiesz czlowieku ze nie chodzi o ublizanie!!!!tylko o wypowiedzi oceniajace ludzi pelniacych sluzbe publiczna. Dociera?!?!

0 0
ID:1315

maniek

Ludzie czy Wy nie rozumiecie, ze osoba która w danym momencie ma dołek psychiczny powinna być traktowana na równi z osobą która ma zawał ? Zagrożenie życia jest podobne, wiec przestańcie się wymądrzać bo "nie znacie dnia ani godziny" a postępowanie w przypadku zamieszczania tego typu artykułów jest ścisłe określone i osoba odpowiedzialna za portal uczyniła to co powinna, gdyż nie do niej należny ocena danej sytuacji. Ma w tego typu przypadkach powiadomić odpowiedzi służby i basta, co zrobiła i całe szczęście że reakcja była w odpowiednim czasie. Ta kobieta dziś jest szczęśliwa że znalazły się osoby które potrafiły odpowiednio zareagować w trudnych dla Niej chwilach.
Na temat pani z pogotowia nic nie napisze..... chyba że ktoś mnie sprowokuje, ale wtedy nie sądzę aby mój artykuł się ukazał

0 0
ID:1316

maniek

aha i jeszcze jedno
jogurt ty to lepiej się nie wypowiadaj bo myślę ze nie do końca zrozumiałeś powagę sytuacji

0 0
ID:1317

Observer

Jogurt.Ciekawe jaka byłaby Twoja wypowiedź jeżeli ktoś z Twojej rodziny napisałby coś takiego.Co napisałbyś gdyby doszło wtedy do tragedii i internauci zamiast wspierać kobietę dołowali ją dalej.Chyba niestety Ty chciałeś zabłysnąć na portalu,być może Ci się udało ale nie mądrością a głupotą.Reakcja redakcji portalu i internautów była jak najbardziej prawidłowa.

0 0
ID:1320

szuja

Idąc takim tokiem rozumowania. Za podawanie wiadomości o podpaleniu,podłożeniu ładunku wybuchowego itd też spoko.Ha,ha,ha Najlepiej głupa palić. A jak takich osób będzie dla jaj ze dwadzieścia a trzech ludzi np. w tym czasie naprawdę ktoś zginie.To co mądrale. Jak będzie to ktoś z waszych bliskich ,któremu nie udzielono pomocy. A potem usłyszysz ,że to było tak dla picu ??????????????

0 0
ID:1322

krokodylowy

W pełni popieram wypowiedź Mańka. Choroby psychiczne to normalne choroby, które podobnie jak wszystkie inne można leczyć i powinny być traktowane tak samo poważnie jak inne poważne choroby. Ludzie, którzy mają problemy psychiczne często nie są w stanie bezpośrednio zgłosić się po fachową pomoc ponieważ nie myślą racjonalnie, wstydzą się, boją, mają ogromne, nieuzasadnione poczucie winy i obniżoną samoocenę więc tylko odpowiednia reakcja otoczenia jest czasami jedyną możliwością pomocy takiemu człowiekowi. Fajnie, że jest coraz więcej ludzi, którzy nie są obojętni na ludzkie cierpienie, bo depresja, schizofrenia i inne choroby psychiczne są naprawdę wielkim cierpieniem. W ciągu trzech ostatnich miesięcy na tym portalu było kilka wiadomości o samobójstwach, pewnie ci ludzie też dawali wcześniej jakieś sygnały że potrzebują pomocy...

0 0
ID:1323

jogurt

ok, macie racje, przeczytalem raz jeszcze wiadomosc eli i przyznaje ze moglo to btrzmiec jak wolanie o pomoc.pozdrawiam

0 0
ID:1326

Observer

Jogurt...przybij piątkę.Okazałeś się bardzo fajnym gościem,podziwiam za honor.Pozdrawiam Ciebie serdecznie.

0 0
ID:1327

Mark

Zastanawiałem się dziś przez cały dzień gdzie mogłaby pracować taka osoba jak nasza pani dyrektor pogotowia która bez żadnych uczuć potrafi jedynie segregować rzeczy ważniejsze od mniej ważnych.Doszedłem do wniosku że jedynym miejscem jest sortownia śmieci w Machnaczu...tylko kto tam byłby największym śmieciem.

0 0
ID:1328

Barbara

Mark ---przyznaję CI racje, należy zaapelować do internautów kto ma znajomości w Machnaczu, bo bez znajomości to na pewno jej nie przyjmą, a więc internauci szukajcie kontaktu w Machnaczu.

0 0
ID:1329

jogurt

Szczerze mowiac czytajac wiadomosc eli pierwszy raz nie zwrocilem uwagi na to ze moze to byc prawadziwe wyznanie(to chyba znieczulica wirtualna) i dlatego wielkie brawa dla Marka za jego postawe, uwazam ze zasluguje on na miano bohatera ale nie zmieniam zdania co do obawy w sprawie ochrony naszych danych wyrazajac zdanie na temat ludzi SLUZACYCH nam na spolecznych stanowiskach(prezydent,radni,Prezesi Spolek Miejskich)

0 0
ID:1331

maniek

i dlatego w niektórych przypadkach musi być cenzura tak aby nikt nie musiał Cie namierzać za obraźliwe opinie

0 0
ID:1332

jogurt

manius prosze cie, naucz sie czytac ze zrozumieniem, napisalem wyrazac zdanie(opinie) nie ublizac(choc jesli sluzba wyjatkowo tepa to czasem i ublizyc trzeba):0

0 0
ID:1333

maniek

pisząc "obraźliwych" nie miałem na myśli Ciebie, ale ogół internautow

0 0
ID:1335

LM

Krokodylowy...po przeczytaniu Twojej wypowiedzi stwierdzam ze jestes bardzo dobrym ,czulym i madrym czlowiekiem takim jakich malo na swiecie

0 0
ID:1360

szuja

Po przeczytaniu tego posta od LM chyba Krokodyl poleje łzy.

0 0
ID:1367

krokodylowy

Chłopaki nie płaczą...:-)

0 0
ID:1369


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA