Lepiej miec pijanego prezydenta, ktory cos robi, niz takiego,...

Lepiej miec pijanego prezydenta, ktory cos robi, niz takiego, ktory tylko bierze podwyzki.

8 komentarzy

szuja

Oj zyga,ręce opadają .

4 5
ID:25311

Krisss

Oj Zyguś udowodnij nam tą swoją śmiałą tezę o tym, że w ciągu ostatnich czterech lat nic nie zostało zrobione, bo każdy kto widzi (przytomnie) na pewno stwierdzi co innego. Pokaż mi również te lata w których działo się więcej.

2 4
ID:25316

pazdzioch

ciekawy sposób myślenia :)

3 0
ID:25319

Stacha

Pijanych Prezydentów to już mieliśmy - obecnie zasiadają w Radzie Miasta,- i mają się dobrze.

4 0
ID:25322

dzonny_killer

ciekawa teza @Zyga... może lekko przegięta, bo prezydenta pijaka prawie połowy Polaków już mieliśmy i nic dobrego z tego nie wyniknęło, ale w samorządzie... mogłoby to mieć sens... oczywiście pod warunkiem faktycznego działania, a nie tylko podnoszenia kieliszka do gęby...

@krisssie rozumiem, że chciałbyś nam udowodnić, że paootzky coś zrobił dla miasta i jego mieszkańców... Patrzę bardzo przytomnie i choć się staram (a obiektywny w tym przypadku i tak nie będę), to nic, dosłownie NIC pozytywnego nie widzę... a nie chce mi się do znudzenia pisać ciągle o jego nieudolnościach, bo to po wielokroć już robiłem i ja i wielu innych...

4 1
ID:25327

sportowiec

@dzonny_killer: Nie zgadzam się z Tobą. A podniesione morale staruszków to grzb? Co prawda tylko staruszków - komuszków ale zawsze. A poza tym jakie szerokie perspektywy stworzył Jego Wysokość młodym. Teraz każdy absolwent wyższej uczelni już wie, ze wystarczy tylko przyjechać do Włocławka, odczekać 39 lat a później to już można żyć jak panisko.
P.S. Kriss to ma dobrze! Jemu zostało już tylko 33 lata.

1 0
ID:25337

szuja

pazdzioch
Kurcze ale odmłodniałeś.Myślałem ,ze to Waldek.Hahaha

0 1
ID:25393

szuja

dzonny_killer | 1 dzień temu

ciekawa teza @Zyga... może lekko przegięta, bo prezydenta pijaka prawie połowy Polaków już mieliśmy i nic dobrego z tego nie wyniknęło...koniec cyt.

A którego Prezydenta masz na myśli ,bo z relacji mediów, to dwóch popijało zdrowo.Różnili się tym ,że jeden wołał wódę a drugi winiucha.
A co z tego wynikło ,to już inna sprawa i każdy może po swojemu oceniać.
Powiem szczerze ,że lubiłem ich.Nie lubię narkomana a hrabia ma też nos czerwonawy,ale to pewno od stania na ambonie.Hahaha

0 0
ID:25394


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA