jak nie walentynki to dzien swistaka!!!! Cholery mozna dostac...

jak nie walentynki to dzien swistaka!!!! Cholery mozna dostac z tymi glupotami. Ja pamietam ze u nas zwiastunami wiosny byly przebisniegi i misie wychodzace z gawry... a Wy? jakie sa te zwiastuny wiosny te nasze polskie.....

14 komentarzy

barbapapa

Wiesz ze trafiasz w sedno! Jakis amok ogarnal nas POLAKOW. Zachowujemy sie tak jakbysmy nie mieli naszych rodzimych tradycji> Czasami odnosze wrazenie ze spoleczenstwo wstydzi sie tego co nasze> Moim zdaniem to wynik kompleksow czy co?? Czekam kiedy dynie bedziemy wsadzac sobie na glowy no bo to takie fajne "amerykanckie" jak mowil Pawlak. i zajadac indyka! Ludzie co nas obchodzi swistak na drugiej polkoli? Obserwujmy wlasny swiat za oknem i wlasnie te przebisniegi te paki wierzby i nasze misie to sa oznaki zblizajacej sie wiosny a swistakowi zyczmy wszystkiego najlepszego.

4 2
ID:25626

szuja

Teraz corocznym objawem wiosny będzie wiec pisuarowych solidaruchów.

2 4
ID:25628

dzonny_killer

proponuję jakiś poważny bojkot pierwszej rocznicy 10 kwietnia... to dopiero będą zadymy!!! Nieistotne są racje, nieważna prawda... byle kaczor mógł urządzić megaprzedstawienie... oczywiście wszystko pod kątem nadchodzących wyborów... ciekawe czy będzie:
a) smutny, cierpiący - wszyscy mu współczujmy
b) zły, wściekły na platfusów, ruskich etc.

5 3
ID:25638

pazdzioch

a ja mam was wszystkich w ..........., a świstaka i walentynki lubię bo są w przeciwieństwie do was sympatyczne :)

1 1
ID:25640

seniorka

no i nic nie moze obejsc sie bez polityki i tej przez duze P i male!Wynika z tego ze u nas w kraju wiosna bedzie kojarzyla sie z tragedia z 10 kwietnia? Ja mimo wszystko kojarzyc ja bede ze skowronkami i baziami i tez mam dosyc tego kiczu tak walentynkowego jak i innych! Mamy swoja PYZE sumpatyczniejsza od bezmyslnej z wygladu BARBI. A do pazdzocha ciebie i swistak nawet nie polubi spoko

0 1
ID:25642

zbuntowany_kaloryfer

A ja nie mam nic przeciw Walentynkom - a wręcz przeciwnie. W dodatku od pewnego czasu nie traktuję tego święta jak sugeruje to jego geneza i cel, lecz bardziej jako dzień, w którym można być w sposób szczególnie miłym dla wszystkich lubianych pań! Dlatego też wszystkim im kupuję w tym dniu po kartce (w myśl zasady: "Brunetki, blondynki - ja wszystkie Was dziewczynki...";))) i wysyłam. Albo niosę osobiście w miarę możliwości. I jest sympatycznie;)

4 1
ID:25647

zbuntowany_kaloryfer

Aha, wspomniałeś Pinokio o misiach "wychodzących z gawry". A zatem. Budzą się takie dwa miśki, rozglądają i widzą, że panie misiowe jeszcze śpią. Więc mówi jeden do drugiego:
- wiesz, tyle czasu spaliśmy... to może my tak razem..? ten tego na rozgrzewkę..?
- jasne - i tak nikt nie widzi!!
Jednak złośliwy los chciał, że kiedy misie były w trakcie do gawry przypadkiem zajrzał zając.
- o w mordę...! Misie pedały! Trzeba wszystkim w lesie opowiedzieć!
I rzuciły się zające do ucieczki. Więc misie w pogoń za nim. Ostatecznie zapędziły go do wąwozu kończącego się jeziorem pokrytym warstwą lodu. Tyle, że takiego ledwo-ledwo. Przerażony zając mimo wszystko zaczął uciekać na ten kruchy lud, co oczywiście zakończyło się wpadnięciem do wody.
Jeden z miśków postanowił jednak poszukać zająca pod wodą... doczołgał się więc do przerębla, w którym zniknął zając, zapuścił w niego łapę i szuka. Po chwili zmacał coś kudłatego. Wyciąga, patrzy a to bóbr.
- ty, bóbr!! nie widziałeś gdzieś tam na dnie zająca..???
- zając nie żyje! To przez ciebie ty pedale!!!;)
Taaa... nie ma jak to zwiastun wiosny;)

7 0
ID:25648

pinokio

dowcip jak dowcip! Sugerujesz ze wiosne dostrzegaja tylko geje?? Zapewniam Cie ze nie. bezwzgledu na wszystko ONA nadejdzie i dla gejow i hetero i innych. Tak czy siak cieszy ze masz poczucie humoru......

0 0
ID:25651

zbuntowany_kaloryfer

Pinokio, niczego nie sugeruję. Dzięki fragmentowi Twojego wpisu przypomniał mi się po prostu kawał. Zwykły kawał. W dodatku stary,który niektórzy znają już pewnie od lat. Piszesz (jeżeli dobrze zrozumiałem) o nadejściu "wiosny" ONA. Łomatko! Niech będzie to kolejna Wiosna Ludów (sugerowała to osoba "zibi")! Przynajmniej mam pomysła jeżeli o nią chodzi!
Więc:
Rok 2050: Unia Europejska zmienia nazwę na "Zjednoczone Kalifaty Europy";). Żarty żartami, ale przedkładanie wartości doczesnych nad rodzinę i wartości wyższe może do tego doprowadzić, a nie? My, przedstawiciele "cywilizacji Zachodu" olewamy je (te wartości), nie doceniamy ich. Byle dobrze i dobrze więcej... tu i teraz. A oni nawet żrąc piach, tkwią przy swoich wartościach niczym muchy na ścierwie, ot co. Na tym polega - m. in. - ich przewaga.

4 0
ID:25657

pinokio

o matko kochana co z WAM! Chodzilo mi tylko o to ze przejmujemy od innych spoleczenstw zachowania i malpujemy je bez opamietania - o nawet zrymowalo sie niechcacy! czy wszystko musi kojarzyc sie z polityka? To jakas obsesja i ogolnonarodowa choroba> Czasem wydaje mnie sie ze niektorym brak totalnej zadymy wrecz 3 wojny... nudzi sie Wam czy co?????

0 1
ID:25664

szuja

małpa padzioch a ja wolę susła

0 1
ID:25672

pazdzioch

pinokio widocznie ten wielki naród nie potrafi sam wymyślić niczego poza przerabianiem pomnika czerwonych na pomnik pomordowanym, ok wasza sprawa towarzysze ale ja wolę Walentynki

1 1
ID:25686

Sportowiec

Po skasowaniu Dnia Kobiet (też nie polskie) Walentynki zapełniły lukę. Ludzie czasem potrzebują pretekstu aby się do kogoś czulej uśmiechnąć. Poza tym Walentynki dają takie możliwości również paniom. Niech se więc te Walentynki będą, a Ty Pażdzioszku 14 lutego wybierz się do Chełmna!
P.S. A Pon Bucek latoś durnych Amerykańców, co tak na susła patso, dość pokaroł i zamiast wiosny śniegu im doł po same życi.

1 0
ID:25723

szuja

pazdzioch
Wolisz ,to twoja sprawa ale dla czego gardzisz naszym a wolisz ich ,można zapytać?

0 0
ID:25754


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA