Stała się dziś rzecz niesłychana – sukces...

Stała się dziś rzecz niesłychana – sukces Prezydenta prawie na miarę zakończenia remontu krajowej 1 i pobudowania trzech krytych basenów w mieście ……., mianowicie Regionalna Izba Obrachunkowa pozytywnie zaopiniowała budżet miasta. Cóż to za sukces – że informacja o nim pojawiła się wszędzie gdzie to tylko możliwe …. Otóż okazało się, że w Urzędzie Miasta Włocławka pracują ludzie, którzy potrafią dodawać większe liczby niż 2 + 2 …, bo cała opinia RIO uzależniona jest od tego czy „słupki” w budżecie się zgadzają oraz czy nie są przekroczone pewne wskaźniki ustawowe – np. maksymalne zadłużenie miasta. Ale cóż jeśli nie ma się czym chwalić to można i takim sukcesem ……

10 komentarzy

kuba

Nie jest to chwalenie się sukcesem, a zwykłe podanie informacji do wiadomości publicznej. A poza tym pisze się Urząd Miasta Włocławek (nie Włocławka).

0 0
ID:1377

pawel33

ale już Urzędzie Miasta Włocławka - Włocławek jest słowem które się odmienia ...

0 0
ID:1378

szuja

NIE ODMIENIA SIĘ *Urząd Miasta Włocławek* we Włocławku

0 0
ID:1379

pawel33

nie wiem - ale co nadal mi się wydaje że piszę się "w Urzędzie Miasta ..", a nie " w Urząd Miasta ..." ale cóż może się myle

0 0
ID:1382

cisza

Jak ja nie cierpie tych komuchow co sie czepiaja slowek a sens wypowiedzi spychaja na dalszy plan. Pozdrawiam wszystkich komuszkow urzedu miasta WŁOCŁAFKA ;).Pozdro dla autora

0 0
ID:1383

szuja

Pawel a mnie sie wydaje ,że jesteś tu...i tam...a pociszy to już nikt nie słyszy.

0 0
ID:1392

szuja

Do "CISZY"- NIECH ROZKWIEA KATOLICKOSOLIDARNOŚCIOWA STYPA.He,he,he a do szkoły to chodziłeś gdzie?

0 0
ID:1393

Filip

Komuszki Urzędu Miasta Włocławek żałują, że cisza pozdrawia jakieś wirtualne osoby z włocłafka

0 0
ID:1396

pawel33

a Ty jak rozumiem co najmniej SGH skończyłeś ….. i razem z obecnym wiceprezydentem a wtedy dyrektorem od funduszy europejskich w Urzędzie Marszałkowskim przekazałeś dla Włocławka miliardy EURO – pozdrowienia dla stalinowsko-maoistowskiej mafii

0 0
ID:1398

Sszuja

Wyskoczył jak Filip z konopii.Pozdrów Marychę od sąsiadów.

0 0
ID:1400


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA