Przykry ten wypadek Kubicy ale chlop kusil licho moim...

Przykry ten wypadek Kubicy ale chlop kusil licho moim zdaniem. Mam nadzieje ze nabierze rozumu i WYJDZIE z tego obronna reka

4 komentarze

pazdzioch

moim zdaniem ktos moglby powiedziec ze wstajac rano takze kusi los, mam nadzieje ze szybko wroci do f1

2 0
ID:25963

Pytanie

A ilu takich ,,Kubiców'' udaje ,że jeździ po Włocławku ? Wystarczy golfik III obniżony ,,poszeżony'' ,,na szprycy '' i już za kirownicą ,,rośnie chołek'' lub ,,kubica '' wyszkolony na oplotkach po dyskotece , z grubym karczychem utuczonym na świńskiej karmie sprzedawanej nieświadomym jako środek na przyrost mięśni -efekty są z reguły tragiczne ...i pół biedy jeśli tylko dla niego ,gorzej jak ofiarą są Bogu ducha winni przypadkowi ludzie .....

2 0
ID:25973

seniorka

Zapewne masz racje ale to uproszczenie. Mlody facet z talentem do kierownicy i zapotrzebowaniem na adrenaline... czasami zle sie to konczy . Samochody to jego zywiol ale moim zdaniem dla realizowania swojej pasji jaka sa starty w F 1 powinien umiec zrezygnowac z dodatkowych wyscigow i wykazac wiecej rozsadku bo takie myslenie ze nic nie moze sie wydarzyc to nie optymizm raczej a nieodpowiedzialnosc Robert mial juz "ostrzezenia" od losu..... Informacje o jego stanie sa dobre ale dlugo nie stanie do zawodow a szkoda>

1 0
ID:25975

seniorka

moj post dot, wypowiedzipazdzioca co nie znaczy ze Pytanie nie ma racji. Ja slucham doniesien ze stanu zdrowia Kubicy i smiac mnie sie chce gdy slysze:" reka zaczyna zdrowiec" Ludzie to jakis cud zeby po 48 godzinach to stwierdzac i acale nie zdziwi juz mnie jak okaze sie ze za miesiac dwa zasiadzie w bolidzie tak chyba z "polska" to sie pisze? A moze to tempo zdrowienia nalezy przypisac papiezowi? I tak bedzie drugi cud......

1 0
ID:25986


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA