Do Właściciela klubu B.....Jestem 36 latkiem ,który ma...

Do Właściciela klubu B.....Jestem 36 latkiem ,który ma prawo tak samo jak młodzież ,która nie ma 14 lat ,a jest wpuszczana bez dowodu -byłem świadkiem przez tzw. ochronę (śmiesznych selekcjonerów),wejść i pobawić się , ale Nie . Pan ochroniarz na siłę podniósł mi bluzę z kapturem ,spytał, co pod nią mam ja na to ,że koszulkę po czym kretyn stwierdził ,że jestem pijany i mam przyjść za godzinę . Może czas zainwestować w dokształcenie ochrony tzn. nauczyć kultury osobistej i w jaki sposób mają używać mózgu ,o ile taki posiadają. Polecam wzorować się na Ochronie z Piekarni ,pełna klasa i kultura , pozdrawiam tych Panów.
Włocławianin Marian

6 komentarzy

dzonny_killer

nie chodzę do brawo, bo faktycznie tam dzieciarnia się bawi (jak mówią mi znajomi nauczyciele chętnie by tam poszli, ale nie chcą spotkać swoich uczniów)... zresztą podobnie jest w klubie z nazwą wziętą od piekarza... dawno, w swoich początkach to nawet był przyzwoity lokal, ale teraz liczy się tylko ilość, a nie jakość... a co do ochrony z tegoż klubu, to @Marianie takie same beznadziejne przypadki, jak w owym "owacyjnym" klubie... (oczywiście generalizuję i może się trafi jakiś kulturalny wyjątek)... zero kultury, klasę i owszem nawet kilka (ale tylko podstawówki) i posiadają jeno mięśni kupę, które już i mózg zastąpiły :p

5 0
ID:26180

pinokio

ja uwazam ze to naduzycie jest z ta nazwa klub! Moze mialy byc z zalozenia ale zycie zweryfikowalo i robia sie z tego "spelunki" a za moment "mordownie" Kulturalna ochrona??? Alez to SF i tyle. Miesniaki nie wiedza nawet co to slowo oznacza i watpie zeby bylo to generalizowanie z mojej strony nad czym bardzo mimo wszystko boleje..Brawo??? No nie szkoda gadac....

3 0
ID:26226

zxxc

hahahaha :) Marian, wybacz, ale bluza z kapturem do lokalu? Kto to widział? 36 lat a chodzisz do lokalów w bluzie z kapturem? :) No padłem. Z tego co wiem to bluzy z kapturem każą zostawiać w szatni i to dla Twojego bezpieczeństwa :) A jak masz problemy z artykulacją to nie dziw się, że ktoś Cię wziął za chlejusa.

8 2
ID:26288

hose74

Ktoś ma decydować jak mam się ubierać i jakiej długości włosy nosić hmm Wolność...

0 4
ID:26300

zxxc

Tak się składa, że jeśli jakiemuś innemu szanowanemu 36latkowi, który równie niepoważnie podchodzi do życia podpadniesz, to mógłby Cię tym kapturem udusić szybciej niż ktokolwiek z ochrony mógłby zdążyć zareagować. To nie jest jakieś widzimisię :) A ochroniarze czemu najczęściej golą się na łyso? Bo włosy to też broń w rękach oprawcy ;)

Naprawdę masz 36lat? To jest dosyć podstawowa wiedza "życiowa", do której dojść można prostą drogą dedukcji. Pomijam fakt że bluza z kapturem w "klubie" u 36latka - wybacz, ja też bym Cię nie traktował poważnie.

4 0
ID:26312

dzonny_killer

wszędzie @Hose74 obowiązują jakieś kanony... jakoś na pogrzeb nie pójdziesz w podartych jaskrawożółtych krótkich spodenkach i koszulce w trupie czachy... więc nie dziw się, że niektóre lokale prowadzą selekcję i np. dresiarzy nie wpuszczają (a do takich zapewne kapturowców zaliczają)...

1 0
ID:26323


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA