Proponuję aby ten cały K..... dalej się nie kompromitował...

Proponuję aby ten cały K..... dalej się nie kompromitował swoimi wywodami pseudo-inteligenta. To on zatrudniał w MPEC kolesi, którzy kołowali i wyciągnęli z naszej miejskiej firmy kupę kasy.

(...) Część tekstu została przez portal usunięta ze względu na nie przyzwoity tekst. Przypominamy również, że każdy tekst pisany na portalu posiada adres IP - nikt nie jest anonimowy. Pozdrawiamy

11 komentarzy

Mietek

A obecny prezio lepszy choć trochę ??

0 0
ID:1402

tewu kanalia

13 grudnia 2008 roku odbyło się I Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Obywateli Projekt Włocławek. W Zebraniu uczestniczyli założyciele Projektu.
Walne wybrało władze stowarzyszenia oraz zobowiązało Zarząd do opracowania założeń programowych i zwołania Zebrania Nadzwyczajnego, na którym zostanie przyjęty program stowarzyszenia na najbliższy rok.

Zarząd Projektu Włocławek to:
Sławomir Koprowski – Prezes
Aleksandra Kulińska – Wiceprezes
Mariusz Sieraczkiewicz – Sekretarz
Iwona Kowalska – Skarbnik
Paweł Ptaszyński – Członek Zarządu

Komisja Rewizyjna:
Mariusz Czyżniejewski – Przewodniczący
Rafał Lewandowskim – Członek Komisji
Jakub Karpiński – Członek Komisji

0 0
ID:1403

Sławomir Koprowski

moje gratulacje - ale następnym razem proszę o podpis to spotkamy się na Kilińskiego 20. Zaczyna was boleć a to dopiero początek ...

0 0
ID:1404

mieszkaniec

a co robią obecnie Łowicki czy Pietraszkiewicz? Przecież tak będzie zawsze dopóki to będzie należało do miasta. Zawsze tam siedzieć będą kolesie i garnąć do siebie przez 4 lata. Rozwiązanie jest jedno.

0 0
ID:1405

Magda

oo widzę, że groźby tu padają!!!nie jestem wtajemniczona w ta sprawę i mało mnie to interesuję co się dzieję w MPC ale fajnie jest przeczytać co i jacy ludzie robią i jak się zachowują!oczywiście nic mnie nie zdziwiło hehe a ten pan to przecież nie pierwszy i nie ostatni ! a tak między nami ludzie kochani powiedzmy sobie szczerze gdybyśmy mieli takie stanowisko czy zachowywalibyśmy się inaczej?! no może nie aż tak wulgarnie jak opisał ten ktoś (ZZ) ale każdy by wyciągnął jak najwięcej kasy i balował do białego rana!!Więc powiem,że nawet temu panu trochę zazdroszczę a może nie nie wiem :)Każdy by chciał żyć na poziomie. Pozdrawiam wszystkich.

0 0
ID:1406

s.k.

Absolutnie nie groźby – post ten posiada wszelkie cechy pomówienia i pewnie dlatego ten odważny człowiek podpisał się ZZ. , a adres Kilińskiego 20 to adres Sądu w którym to miejscu pewnie z tym Panem wypadałoby się spotkać – jeśli nie byłby to zbyt duży honor dla niego ..... , i to już mój ostatni komentarz do tego ....,, nie wiem sam jak to nazwać

0 0
ID:1408

pazdzioch

Magdo nie mierz wszystkich swoja miarka:)moim zdaniem ta sprawa to skandal i powinni sie nia zainteresowac dziennikarze
Jak w tym miescie ma byc lepiej skoro moralnosc ludzi na wysokich stanowiskach jest rowna zeru ale jest to efekt rzadow komuchow;)czerwonogrod

0 0
ID:1410

Magda

No z jednej strony to się panu nie dziwię - jak by ktoś na mnie rzucał takie obelgi i oskarżenia to pewnie też bym tak postąpiła. Też znam parę osób z "wyższej półki" co robią to i owo ale po co sobie kłopotów szukać :) ale już redakcja zrobiła co potrzeba i oczywiście nawet tu nikt nie jest anonimowy, a tak swoją drogą to ten ZZ to może pana konkurent do stołka prezesa? hehehe wcale bym się nie zdziwiła!bo skąd wie o panu takie rzeczy?! z jednej strony trochę to przykre.

0 0
ID:1411

jeszczebędzieprzepięknie

prosze, prosze i nawet sie siostra pana posła załapała. no i szary, on to wszędzie już chyba był, od lewa do prawa

0 0
ID:1412

robert

No tak a ludziom ,przez których nieruchomości przechodzi rurociąg ciepłowniczy nie ma kto płacić mimo ,że jest od 2007r nawet Ustawa. Co to jesy za demokracja i kapitalizm ?

0 0
ID:1417

poncyliusz

szanowny s.k. nie wszyscy doznają amnezji zeznając pod przysięgą. Nie wiem co było w tym poście, ale jedno wiem, że nie jest pan świecącym kryształkiem. I wiem co mówię.
Więc daruj pan sobie ten adres Kilińskiego 20. Bo przecież czytają to ludzie, którzy zdążyli pana poznać.

0 0
ID:1423


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA