Minął rok więc pewnie niedługo przyjdzie pora na wielkie...

Minął rok więc pewnie niedługo przyjdzie pora na wielkie podsumowania... Przeczytałam z uwagą wszystkie felietony w dziale "bez ogródek" i tak chyba można pokusić się o pewien wniosek...Pan Krzysztof Kukucki jest chyba najbardziej aktywnym pisarzem, niezła składnia i dobry ton sugeruje nam że mamy do czynienia z osobą doświadczoną oraz wykształconą. Nie mniej można zauważyć pewną analogię. W ciągu dwóch lat prezydentury Andrzeja Pałuckiego czytaliśmy jak to jest dobrze i budująco. Ostatni tekst się jednak różni...ton przechodzi z pochwalnego w tłumaczący, tłumaczący niestety - dlaczego się nie udało. Znów ta wstrętna rada, zdegenerowana prawica, pisowcy peowcy i wszyscy inni sprzymierzyli się żeby nic nie robić... Jak mówi stare przysłowie złej baletnicy przeszkadza rąbek spódnicy. Właściwie wszystkie artykuły Pana Kukuckiego można znacznie streścić:
-za czasów SLD było dobrze
-prezydent miasta to najlepszy menegar pod słońcem
-teraz we włocławku jest pięknie
-Poseł Zbonikowski musi odejść (zupełnie jak lepper)
Słyszymy, czytam że prezydentowi udało się wszystko zrealizować - co?- pytam
Przygotował dokumentację? Do realizacji jeszcze daleka droga. a Rada jest zła ponieważ nie chce się zadłużyć na 265 mln złotych, nie chce budować basenu na szemranym partnerstwie nie wiadomo kogo z kim, więc jest zła...i przez nich się nic nie uda.
Jakoś przycichł ostatnio temat numer 1 włocławskiej lewicy - Anwil, gdzie SLD miało go bronić do ostatniej kropli krwi, no cóż, święta, podsumowania, nie ma czasu. Po cóż było robić szum i konferencje i listy pisać które nic nie dały?
Jedynymi osobami które mogą coś zrobić to nasi posłowie, którzy spotkali się z Prezydentem. Niestety...z SLD chyba nie było nikogo, nie wiem dlaczego ale nie jestem zdziwiona.
No cóż jeśli mogę coś zauważyć - największa hiporyzja i piaryzm kryje się właśnie po stronie SLD. Uważam że Pan Kukucki nie dorasta do pięt Posłowi Zbonikowskiemu, żeby miał prawo go krytykować. I nie zapominajmy o jednym - meleksów jeszcze nikt nie udowodnił; Oleksy - Ałganow (że tak przypomnę_ jest potwierdzone!
Wesołych Świąt

16 komentarzy

do anny

Proszę nie przesadzać z tymi pochwałami dla pana K. Ostatnio raczył bowiem poinformować włocławskie pospólstwo, że natychmiast po wyborach, prezydent i jego ludzie wzięli się do „ostrej pracy”. Czyżby wcześniej wykonywali tępą? A może tępy jest autor, albo Miłościwie nam Panujący (MnP)? Ale nieeee. Choć – czy ja wiem?

0 0
ID:1407

marta

Brawo pani Anno! Dawno nie widziałam tak konstruktywnej merytorycznie wypowiedzi.Można jednak w odróżnieniu od pana Kukuckiego napisać coś krótko i z sensem.Podsumowanie tych "kocham SLD i Andrzeja" felietonów to strzał w samo sedno tej idiotycznej, chorej propagandy, złożonej z brudnych SBeków,złodziei, mafiozów, pijaków i myślących inaczej. Wstyd mi za pana Kukuckiego. Nie rozumiem jak można podpisywać się pod organizacją, która w Chinach i Korei zabija ludzi. I Chryste niech mi nikt nie wciska, że teraz FMS to nie ta lewica co kiedyś, skoro wywieszają plakaty na mieście z okazji Dnia Kobiet z PRLowskim przekazem.Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.
P.S. Myślę że portal puści mój tekst, gdyż nikogo nie obrażam a jedynie stwierdzam fakt.

0 0
ID:1413

zośka

wiązanie jakiejkolwiek polskiej organizacji lewicowej z reżimem w Chinach czy Korei jest najlepszym dowodem na brak argumentów przeciw SLD.
Jak wiemy choroba filipińska dotyka również działaczy prawicy np. Pani Kruk, w aferach biorą udział przedstawiciele wszystkich obcji politycznych również PO i PiS, więc z braku argumentów obciąża się SLD zbrodniami Chińczyków czy Koreańczyków. Warto jednak podkreślić, że ustroje tych państw nie wiele mają wspólnego z ideami sprawiedliwości społecznej o którą walczy SLD.
No cóż stara sprawdzona metoda prawicy. Wystarczy błotem rzucić a coś do twarzy się przyklei.
Co do komentarzy na portalu, to widać jak bardzo żal prawicy utraty władzy we Włocławku. Trzeba było pracować dla miasta, to byście włądzy nie stracili. Woleliście okłamywać mieszkańców i siedzieć z tyłkiem nic nie robiąc.
Niestety nadal nie ma nikogo z prawicy, kto mógłby godnie zastąpić obecną ekipę więc prędko (nawet prędzej) władzy nie odzyskacie.
Tak na marginesie radzę się dokształcić odrobinę i poczytać o historii święta kobiet.
Pozdrawiam, Wesołych Świąt.

0 0
ID:1414

Monte Christo

"Mądra krytyka oświeca, głupia gasi"-Pani Anno świetnie Pani ujęła maksymę "kto kogo miłuje wad jego nie czuje"-jest to kwintesencja wszystkich postów pochwalnych pod adresem pana prezydena!
Serdecznie pozdrawiam!

0 0
ID:1421

las

Krisssiu, nie denerwuj się!

0 0
ID:1422

szuja

Słyszałem ,że na Wigilię kolędy na dachu Ratusza będzie grał jakiś skrzypek.Faktem ,że lubi chmiel.

0 0
ID:1424

maniek

a ja uważam ze pan Kukucki ma prawo krytykowac pana Zbonikowskiego, malo tego kazdy ma prawo, gdyz pan Zbonikowski jest osoba publiczna i reprezentuje pewne ugrupowanie polityczne jak rowniez ludzi ktorzy go wybrali i w momencie, gdy takie sprawy wychodza na jaw oczywistym jest ze nikt brawa mu bil nie bedzie.

0 0
ID:1428

marta

Puk!Puk! Kto tam? fanatyk polityczny, kochający organizację przestępczą. Życzę jednak Wesołych Świąt panu zośka, gdyż wiem, że w Wigilię nawet zwierzęta mówią ludzkim głosem, a niektórzy nawet odnajdują wszystkich rodziców.

0 0
ID:1430

Sufragan

Marta ,co Ty z tym p u k a n i e m ? Mąż jest szewcem? A może lubisz pukanie.

0 0
ID:1507

marta

Oj!Oj! Pragniesz wywołać u mnie reakcję na aluzję seksualną, której oczywiście nie masz na myśli. Słonko nawet nie wiesz jak wyglądam, a już puszczasz teksty jakbyśmy na jednym g... się ślizgali w dzieciństwie.Nie jestem zainteresowana twoim pukaniem, chyba że w mądre, lewicowe czółko.

0 0
ID:1515

.

Fanatycy!!!

0 0
ID:1651

józef

nie wiem kim jest Anna W....,czy to istota żywa czy też fikcyjna ? Jednak na pewno jest wysoce nieodpowiedzialna /oby nie musiała póżniej udawadniać,że niepoczytalna/ za słowo i wypowiadany publicznie osąd. O sąd to może się oprzeć,czego Ani, infantylnej osóbce, nie życzę.

0 0
ID:1654

Anna Wołek

Drogi Panie "józefie" nie znajduje w swoim poście nic co podlegałoby jurysdykcji sądowej, jeżeli jest inaczej proszę wskazać konkretnie czyje dobra naruszyłam pisząc swój komentarz i w którym miejscu to naruszenie wystepuje. Jak sądzę, nie wskaże Pan ich, ponieważ ich nie ma, nie mam pojęcia jak Pan kwalifikuje postępowania sądowe, ale tak dla informacji - można je prowadzić w przypadku, np. naruszenia czyjegoś dobrego imienia. Nie sądzę, żeby ktokolwiek był urażony po przeczytaniu mojego postu. Mam na tyle cywilnej odwagi, żeby się podpisywać imieniem i nazwiskiem, czego nie można powiedzieć o Panu. Straszenie sądem - proszę więc sobie darować

0 0
ID:1658

szuja

Moja babcia nuciła ......pasła sobie wołki,wiła wianki i rzucała je do wody.....spotkał ja tam chłopak młody.

0 0
ID:1662

BRAWO PANI WOŁEK

Kapitalne podsumowanie tego gościa, przypadkiem znalazłem, ale się ubawiłem, bo to sama prawda!

0 0
ID:1850

AntekKowalski

Laska,nie odkryłaś Ameryki.Każda ekipa która do tej pory tu rządziła,zachowywała tą kolejność.Najpierw jak to będzie pięknie,a potem dlaczego jest mniej pięknie niż na początku.
Kobieto,zdejmij klapki z oczu.

0 0
ID:1867


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA