Jestem z pochodzenia Włocławianinem i interesują mnie...

Jestem z pochodzenia Włocławianinem i interesują mnie lokalne informacje,dlatego też włączam na codzień jedyną włocławską telewizję Kujawy.To jest dramat co tam widzę???informacje raczej bieżące i interesujące z których można się wielu rzeczy dowiedzieć,lecz przerażenie mnie ogarnia,kiedy widzę młodą blondynkę zapowiadającą informacje w codziennym wydaniu.Nie umie zainteresować przeciętnego widza,ma wielkie problemy z dykcją i artykulacją a poza tym kto ją uczył języka polskiego???kto ją przyjął do takiej instytucji,jaką jest telewizja,gdzie nie tylko trzeba wyglądać,ale również mówić piękną nienaganną polszczyzną!!!
Ludzie-dramat!!!
Zastanówcie się jaką wystawiacie o sobie opinie???
DRAMAT!!!

18 komentarzy

szuja

Panie Zbyszku weź Pan i odpuść. Nie tylko spikerka jest blondynka.Ha,ha,ha. To Wszystko badziewie, łącznie z przedawnionymi o rok reklamami i ogłoszeniami typu kup Pan cegłę.

0 0
ID:1426

pazdzioch

to niestety prawda co szuja pisze, ta tv jest jak spot wyborczy kononowicza

0 0
ID:1429

Stacha

Telewizja Kujawy to wielka pomyłka- prywatny folwark niektórych biznesmenów.Nie ma ciekawych programów a lektorki czytają w tak szybkim tempie,że nie każdy może zrozumieć o co chodzi.Reklamy są nieaktualne i powtarzane programy.Czy nic ciekawego nie dzieję sie we Włocławku czy to jest sztuka dla sztuki. W innych miastach telewizja lokalna ma więcej ciekawych programów.A My jak zawsze - na szarym końcu.

0 0
ID:1431

JAAAroo

Ludzie trzy lata temu byliscie bardziej ambitna telewizja niz teraz.jesdynym kontaktem widza z prezenterem jet puls miasta czyli te wadomosci dnia.ta laska chodzi ze mna do szkoly a poza nia ciagle imprezy,lubi popic i dobre towarzystwo.rzadko kto ja lubi.zastanowcie sie co wy najlepszego robicie

0 0
ID:1433

pawel

czy wy nie mozecie do cholery zainwestowac w dobrego prezentera ktorego milo bedzie ogladac a przede wszystkim sluchac a taaa blondi niech idzie ulotki roznosic do reala
TO JEST LEKCEWARZENIE WIDZÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0 0
ID:1434

lol

media powinny kreowac a nie tylko opisywac:)

0 0
ID:1437

Maria

Witam i podzielam zdanie przedmowcow.To jest dramat jesli chodzi o prezenterki TV Kujawy.Kiedys bylo milo,kiedy na antenie pojawialo sie dwoch facetow,wiedzacych co to znaczy dziennikarstwo.jeden chyba mial na imie piotr a drugi jeszcze lepszy,to juz nie pamietam.Aż chciało sie włączyć naszą miejską telewizje.Postawcie wreszcie na jakość a nie na ilosc.Wesołych świąt

0 0
ID:1438

Anka

jak to zwykle bywa wszystko rozbija się o pieniądze. Nie zdajecie sobie chyba sprawy ile kosztuje utrzymanie takiej redakcji, ludzi, ile kosztuje sprzęt itp itd. Odpowiedni ludzie wymagają tez odpowiednich pieniędzy. Jestem za tym, żeby każdy odbiorca kablówki dał na nasza tv po 1zł miesięcznie. (ja mogę wpłacić jeszcze dziś). Wtedy będziemy mieli prawo narzekać. Jak na razie jest to ledwo kulający się prywatny interes i my se możemy co najwyżej pomarzyć...

0 0
ID:1439

:)

najłatwiej jest narzekać, a tak naprawdę to oni są co miesiąc w plecy. Wiem co mówię, bo kiedyś tam pracowałem. Nikt nie chce płacić na tv, reklamodawców tyle co kot napłakał. To skąd oni niby mają wziąć kasę? Przecież to są ogromne koszta! Dużo większe niż radio i gazeta razem wzięte!

0 0
ID:1440

cham

Media nie powinny kreować. Wystarczająco łeb pierze "kreujący" na siłę swoją rzeczywistość ITI i jego tvn-y siedzące u obecnej władzy w kieszeni. Media powinny właśnie opisywać, bezstronnie przyglądając się z boku. Chodzi o prawdę, bez żadnej "kreacji", lizania tyłków i tym podobnych akcji.

0 0
ID:1441

widz

? jakoś radio i liczne gazety nie narzekaja na brak reklam. Może należałoby otworzyć tam jakiś dział marketingu, czy coś?

0 0
ID:1444

anonim

Dajcie ludzie spokój z tą śmieszną telewizją.Kiedyś oglądałam a teraz coraz gorsze te wiadomosci:(czy jeszcze kiedykolwiek doczekamy sie prowadzenia na jakims poziomie?

0 0
ID:1445

do chama

ale z ciebie prostak, chodzilo o to ze media powinny kreowac wzorce kulturalne, spoleczne itp WYCHOWYWAC I ZMIENIAC bo opisywac kazdy potrafi ale co to da?wedlug mnie powinny sie zajac wiesmakami zeby ich troche ucywilizowac:)co dalo opisywanie rzeczywistosci w czasach wielkiego aleksandra?!strzelaniny,baby,haracze,morderstwa,zlodziejstwo.
co do iti to sadze ze ta tv jest obecnie NAJLEPSZA bo co by o nich nie mowic to i tak wlaczamy tvn24

0 0
ID:1447

lewy

W TV Kujawy najbardziej zniechęca wiszenie na pasku władzy. Nie dziwię się - jeśli nie byłoby kasy od miejskich instytucji, opłat za transmisje obrad Rady Miasta itp. to wszystko by upadło. Ale przez to po drodze gubi się sens pracy dziennikarskiej...

0 0
ID:1448

Karol P.

uczepiliście się sepleniącej małolaty, ona chociaż jakoś wygląda...

0 0
ID:1449

cham

nie prostak, tylko cham, proszę nie ubliżać :D
widzisz, kreujesz się na wielkiego mądrale, a nawet nie potrafisz sprecyzować swoich mądrości
jak już ktoś wyżej napisał - wszystko to kasa i tak naprawdę tam jest 6 osób tworzących program. 2 operatorów, 2 reporterów i 2 montażystów robi całą robotę (reklamy, puls miasta, relacje itp itd). To teraz pomyśl wielki cwaniaku ile rzeczy dziennie mogą zrobić 2 ekipy? Żebyś spuchł, to nie wyciągniesz więcej. Najgorzej to jak ktoś bladego pojęcia o sprawie nie ma, a najwiecej dyskutuje... Co do kasy dla TV Kujaw - tez się dorzucam, mamy juz 2 zeta na miesiąc więcej :)

0 0
ID:1450

chamie

zeby zrobic dobry program czasami wystarczy dobry pomysl:)
pozdrawiam
ps;tez dorzuce zeta ale uwazam ze czesc pieniedzy powinna pochodzic z abonamentu rtv, to nasze pieniadze i powinny isc na nasza tv a nie na bydgoska(w ktorej i tak pokazuja nasze miasto od najgorszej strony);)

0 0
ID:1457

antypopulista

"bezstronność włocławskich mediów" to brzmi zupełnie jak "wolność słowa w PRL". Pierwsze jest tak samo prawdziwe jak i drugie. Jak można w tym mieście być medium, jeżeli reklamek z miasta lub spółek nie będzie? No nie można. Wnioski nasuwają się same

0 0
ID:1519


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA