Już się nie mogę doczekać Nowego Roku. Takie fajne...

Już się nie mogę doczekać Nowego Roku. Takie fajne podwyżki zafundował nam Andrzej Pałucki.

7 komentarzy

cham

hehe, no tak. wszystko co można już podnieśli, niektóre miejskie usługi nawet 2 raz w ciągu roku (co się nigdy wcześniej nie zdarzyło). No ale jak się swoich poupychało na stołkach w miejskich spółkach (np. mpec, mpwik) to trzeba im teraz pensje podnieść. Ja nie wiem, każda władza to pazerne bydło, które tylko patrzy jak okraść mieszkańców. Nie dość, że tu zarabia się 1/3 krajowej średniej to ceny mamy niemal najwyższe w Polsce. A towarzysz niech tak nie kombinuje, bo jak bedzie trzeba to cie na taczkach stamtąd wywieziemy (w jedności siła - Grecja pokazała co sie z dziadostwem robi, my tez damy rade jak się pałka przegnie :) )

0 0
ID:1464

Dionizy

Czekałeś, czekałeś i wreszcie się doczekałeś zadowolenia z działań prezydenta Pałuckiego. Słowo "fajne" wszystkim kojarzy sie z radością.

0 0
ID:1466

szuja

E,koleś przesadzasz. Dlaczego obrażasz b y d ł o .Bydło to np. krowy. Dają mleko itd.Co te zwierzęta Ci zrobiły chamie jeden, no co.Masz je przeprosić bo w Wigilię mogą ludzkim głosem Ci coś b. złego przepowiedzieć.Już się bój!!!!

0 0
ID:1467

oko_na_maroko

Ojej ileż to złego was spotkało od tej złego prezydenta, ojejejejej.

0 0
ID:1471

lewus

Napiszczie najpierw co rząd Tuska zrobił by powstrzymać podwyższki np. enerii elektrycznej o 20%, gazu o 20% (dwukrotnie w ciągu roku), miału o 40%, transportu o 15%. To wszystko przekłada się na funkcjonowanie lokalnych firm (wszystkich nie tylko komunalnych). W tym świetle podwyższki firm miejskich wyglądają blado. Tak na marginesie to koszty funkcjonowania MPECu w ostatnim roku zredukowane zostały o 14% pewnie nie tylko dlatego, że obecny prezes nie prowadzi rektrutacji w Klubie Bravo.

0 0
ID:1472

Fanatyk władzy

Żeby powywozić ekipę rządzącą miastem wybudowano market OBI.Tam można będzie kupić specjalistyczne taczki.

0 0
ID:1473

pazdzioch

nasz pan prezydent jest ok

0 0
ID:1503


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA