Witam Szanownych użytkowników i redakcję. Mam kilka...

Witam Szanownych użytkowników i redakcję.

Mam kilka propozycji co do działania portalu wloclawek.info.pl

Pierwsza komentarze zarejestrowanych użytkowników powinny być publikowane od razu (tak jak na stronie np WOLNEMEDIA.NET i innych).Zarejestrowany użytkownik ma opublikowany komentarz od razu.Zdejmowany jest dopiero w wyniku wyraźnej obrazy a nie krytyki a kwestia odpowiedzialności za komentarz i tak leży po stronie piszącego użytkownika.Jęsli ktoś przesadza notorycznie jest blokowany i ma wysyłanego maila z wytłumaczeniem.W innym wypadku czekanie kilkunastu godzin na komentarz na stronie wloclawek.info.pl to po prostu gruba przesada.Rozumiem że musicie sprawdzać niezarejestrowanych.Więc po co jest ta rejestracja?Żeby nie widać było mojego IP i żebym miał zdjęcie?Przecież to nie jest najważniejsze.

Druga propozycja.W zakładce Włocławianie piszą oraz na stronie głównej powinny być małe wyszukiwarki gdzie można by szukać artykułów po słowie kluczowym lub autorze.Załatwi to problem artykułów znikającyh po 3 dniach do archiwum oraz pomoże wyszukać konkretnych wypowiedzi i tematów.

Dla przykładu powiem wam że wczoraj napisałem komentarz do mojego tematu dotyczącego znikania artykułów i komentarzy.Minęło już kilkanaście godzin a komentarza nie ma.Człowiek nie wie czy to winna serwer,nie wie też czy to winna jego tekstu.

Proszę o komentarze i opinię użytkowników i redakcji.

22 komentarze

wloclawek.info.pl

Szanowny mr.betterknow
na wstępie chciałbym podziękować za fakt, że wychodzi Pan z inicjatywami, którą mają ulepszyć portal www.wloclawek.info.pl

Jeżeli chodzi o kwestię komentarzy od jakiegoś czasu rozważamy i czynimy ku temu kroki, aby zarejestrowani internauci mieli więcej praw na portalu. Mamy nadzieję, że w niedługim czasie polepszy do funkcjonowanie portalu od strony użytkownika.

Wyszukiwarki - zgodnie z prośbą internautów jakiś czas temu w dziale włocławianie piszą uruchomiliśmy funkcję sortowania dodawanych artykułów. Myślę, że sprawą wyszukiwarek również się zajmiemy.

Co do komentarza, który się nie pojawił sprawie musimy się przyjrzeć, gdyż nie zdarza się tak, aby komentarze które nie zawierają widocznych uchybień regulaminu zostały kasowane. Gdzie leży wina i co się stało z Pana komentarzem na obecną chwilę nie mogę odpowiedzieć.

3 2
ID:26798

mr.betterknow

Dziękuje za wstawienie tematu.Szkoda że po tylu godzinach.

Jeśli chodzi o o komentarz był to komentarz do tematu:
http://www.wloclawek.info.pl/wloclawianie_pisza,comments,5840.html
był napisany minimum kilkanaście godzin temu.Proszę postarać się załatwić to w miarę szybko gdyż przez takie "wypadki" pojawia się wiele wątpliwości a portal traci wizerunek.Mi zależy na miejscu gdzie mieszkańcy mogą podyskutować ,przedstawiać swoje poglądy,przedstawić swoje informacje.
Wam zależy na dobrej pracy a jak dalej to się okaże.
Ja za moje działania nie dostaje pieniędzy i robię to w dobrych intencjach.A najlepszą nagrodą dla mnie jest dać komuś nadzieję na zmianę ,pokazać że można i zobaczyć chociaż jedną uśmiechniętą osobę więcej w naszym mieście.

A teraz proszę komentarze co do propozycji.
Pozdrawiam Prawdziwych

3 6
ID:26799

zbuntowany_kaloryfer

Skoro ponownie poruszona została kwestia publikowania na Portalu, to mam pytanie do Szanownej Redakcji: czy moglibyście uatrakcyjnić sposób komentowania/opiniowania, wzbogacając go o możliwość zamieszczania np. zdjęć/grafiki, PPSów czy filmików wplecionych w treść komentarza/opinii? Mam na myśli pliki będące w posiadaniu Internautów rzecz jasna.

3 1
ID:26801

wloclawek.info.pl

SZANOWNY MR
wytykanie że ileś godzin coś trwa, że za późno, jest nie na miejscu (szczególnie w weekend), niektórzy z nas staramy się działać mimo naszego wolnego czasu

my również mamy rodziny, domy, inne obowiązki i ponad 20 działów na głowie, nie spędzamy w pracy 24 godzin na dobę, nie siedzimy przy komputerach po 22 godziny na dobę. Nie mam zamiaru znów się Panu tłumaczyć z tego samego, bo to nie ma sensu, do Pana przecież to nie dociera, Pan widzi tylko i wyłącznie 1/40 portalu, czyli forum i swoje komentarze

tak jak Pan nie życzy sobie edytowania i cenzurowania swoich tekstów, tak my nie życzymy sobie codziennego pisania ciągle w tych samych kwestiach, może wymyśli pan coś nowego? a może jest Pan po prostu przedstawicielem konkurencji? to by wiele tłumaczyło

7 1
ID:26803

dzonny_killer

:))) Redakcja się zirytowała, żeby nie rzecz wkurzyła :p Niestety dla Pana Lepszego to Redakcja ma rację, a mnie bardzo podobają się projekty zmian z pierwszego postu Redakcji. Co do pomysłu Zbuntowanego, to wydaje mi się, że wstawianie zdjęć, filmów, czy PPSów nieco spowolni forum i pojawi się sporo badziewia... Pozdrawiam wszystkich :)

6 1
ID:26812

mr.betterknow

Po pierwsze.Redakcjo jeśli wam ciężko to proszę zmienić pracę.
Dostajecie za to pieniądze.Chcecie być portalem informacyjnym.To pokażcie że nim jesteście.

Po drugie.To nie wytykanie tylko uargumentowana krytyka.I nie jestem sam z taką opinią.

Po trzecie .Nie interesują mnie inne portale.
Aktualnie rozmawiamy o wloclawek.info.pl Inne portale uważam za dużo gorsze od waszego,co nie znaczy że uważam że u was jest wszystko w porządku.Doceńcie to i pomyślcie że gdybym był z konkurencji to zadziałał bym inaczej.I prawdopodobnie działał bym na waszą szkodę.A narazie chce wam pomóc.Proszę mi nie zarzucać tego że jestem z konkurencji.Myślę że więcej tłumaczyło by to że jestem Włocławianinem i człowiekiem który uważa się za odpowiedzialnego za swoją przyszłość i przyszłość swojego miasta i kraju.Czy to źle?

Po czwarte.Tłumaczenie braku czasu jest nie na miejscu skoro mieliście czas publikować nowsze komentarze.Gdybym zobaczył że wszystkie komentarze są opóźnione nic bym nie pisał.Piszecie że pracujecie w wolnym czasie?Więc to wasz wybór.Skoro już zadecydowaliście że zajmujecie swój wolny czas to proszę nie marudzić że ludzie piszą.Nikt nie każe wam zostawiać waszych rodzin i domów ale to już wasza sprawa jak rozplanowujecie wasz czas.Ja też mam rodzinę pracę i dom.Dlatego tym bardziej będę się tu udzielał właśnie właśnie dla dobra domu i rodziny i to nie tylko mojej.Włocławek też jest naszym domem i rodziną nie hańby tego.

Po piąte.Proszę zauważyć że oglądam więcej niż 1/40 portalu.Udzielam się dopiero wtedy gdy dyskusja jest wartościowa.Dlatego nie będę pisał o waszych zdjęciach z imprez czy ogłoszeniach bo mnie to nie interesuje.Do tego nie "czepiam" się tylko o swoje wypowiedzi tylko o wypowiedzi wszystkich użytkowników.Nie wywyższam się i zależy mi by każdy mógł pisać prawdę nawet gdy ja przestał bym pisać.

Po szóste.Polemika nie ma sensu gdy jedna strona ucieka od odpowiedzi.A ile można o tym samym?Tak długo aż wszyscy zrozumieją.Aż do skutku.


I na koniec widać że nerwy wam puszczają czyżby było coś na rzeczy?
Zawsze pisaliście do mnie kulturalnie Szanowny Panie itp...zawsze staraliście się pokazać piękną składnie i gramatykę naszego ojczystego języka.I co się stało?Przykro słyszeć że "administrator" portalu uważa że polemika z inteligentnym człowiekiem nie ma sensu.To nie świadczy dobrze o was.

Ciekawe czy ten komentarz wstawicie i jak szybko.W końcu już nie jest weekend.Na wszelki wypadek skopiuje by nie musieć pisać drugi raz.

Pozdrawiam Szanowną redakcję której mam nadzieję zależy na dobrym imieniu i propagowaniu prawdy.Mam nadzieję że znajdziemy drogę do kompromisu.Oczywiście z zaznaczeniem że prawda jest pierwsza.
Pozdrawiam również wszystkich użytkowników.

[Włocławek 28.02.2011 16:08]

4 5
ID:26813

seeker

mr betterknow
daj już im spokój, i tak są najlepszymi adminami we włocławskiej sieci, a ty sie ciągle czepiasz
żeby wszystkie redakcje były tak elastyczne ja info, żeby słuchały głosu mieszkańców i żeby dopuszczały do dyskusji z adminami...

5 3
ID:26815

wloclawek.info.pl

Szanowny mr.betterknow
muszę przyznać, że nasza polemika staje się coraz ciekawsza. Widzę, że kolega "administrator" też się włączył do polemiki.
Mr. betterknow mam nadzieję, że nasze rozmowy często ze słowami krytyki pod naszym adresem przyniosą obu stronom poprawę i zadowolenie z korzystania z naszego serwisu.

Tak na marginesie: nie wszystko zawsze trzeba pisać na forum, można korzystać z drogi mailowej pod adresem: [email protected] - zapraszamy do pisania tego co się podoba, a co nie. Mile widziane są również nowe pomysły.

Pozdrawiam

5 1
ID:26817

mr.betterknow

Szanowny seeker.
Dam spokój zaraz po tym jak zobaczę różnicę i nie będę widział komplikacji.
Czy są najlepszymi adminami tego nie wiem.Ale umknęło im kilka bardzo ważnych kwestii wręcz pierwszorzędnych.Sprawiedliwość i wolność słowa.Bez tego nie ma prawdziwych mediów.

Doceniam ich zalety i widzę ich wady.Sprawiedliwie.Porównywać nie ma co.
Gdyby tak porównywać można powiedzieć dajmy sobie spokój przecież u nas w Polsce jest luksus nie to co w Nigerii.



4 2
ID:26821

mr.betterknow

Redakcjo cieszę się że jest jakaś nic porozumienia i chęć współpracy.

Chcę poprawiać stan włocławskiej świadomość a następnie realny stan życia we Włocławku i nie tylko.Co za tym idzie, jeśli wam też na tym będzie zależało jestem w stanie was wspierać merytorycznie oraz w inne możliwe sposoby.
Jestem w stanie wspierać także każdą inną dobrą incjatywę.Nie ważne z której strony nadejdzie.Jestem otwarty na wszelkie propozycje współpracy dla naszego wspólnego dobra.Postaram się indywidualne uwagi wysyłać do redakcji.W niektórych przypadkach wolałem pisać na forum gdyż wtedy odzew trafia do większej grupy ludzi.

Pozdrawiam

3 3
ID:26823

max

Betterknow - Przepraszam ale Tobie to się mózg lasuje, piszesz - "zmiencie prace, dostajecie pieniadze" ja na miejscu administratora to bym Cie opieprzyl i jasno napisał ze Twoich wypocin nie bede puszczał aż oficjalnie przeprosisz, jak Ci sie nie podoba zona to ja zmien a nie stekasz i nie zawracaj d... swoimi problemami, idz tam gdzie bedziesz miał lepiej - czekają na Ciebie. Proponuje Ci załóż swój portal bedziesz Ty dostawał pieniadze ale chyba z caritasu albo z MOPRu

3 3
ID:26824

max

Do mądrola " BETTerknota" ciekaw jestem Twoich mądrosci w odpowiedzi na moje wypociny, portal ogladam długo, różne rzeczy czytałem ale Ty przegiołes wszelkie dopuszczalne normy i prosze administratora aby nie wstawiał Twych mądrośći do póki nie przeprosisz, bez jednego żołnierza wojne można też wygrać. Administrator ma z Tobą tylko problem chyba że to Ty dajesz te pieniadze o których piszesz to wtedy przepraszam

4 4
ID:26825

zbuntowany_kaloryfer

Szanowny Mr., nie obraź się proszę, ale Twoje dzisiejsze wystąpienia mocno przypominają mi scenę i słynny tekst z filmu "Miś": "Klient w krawacie jest mniej awanturujący się";))

Ps. No i co Redakcja sądzi o pomyśle dot. możliwości wklejania zdjęć czy PPSów? Filmiki można w sumie odpuścić, ale fot. czy PPSy nie są przecież "ciężkie".

4 3
ID:26826

mr.betterknow

Właśnie MAX jak sam powiedziałeś "wypociny"...sam się już oceniłeś.

Szanowny Zbuntowany spokojnie spokojnie ja nie obrażam się tak szybko.
Uwierz pewne okoliczności zmuszają do pewnych rozwiązań.
Bez ostrej dyskusji o sposobie komentowania i forum inne tematy pośrednio też by na tym straciły.Moje działanie było zmotywowane chęcią jak najszybszego wyjaśnienia sytuacji.Jestem aktualnie zadowolony że temat się ruszył i mam nadzieję że z czasem będziemy mieli coraz mniej wątpliwości i niedomówień.
Z działaniami nie ma co czekać.

A co do "Miś'a" to Jak ktoś się awanturuje a ma powód to znaczy że jego dyskusja jest usprawiedliwiona.


2 1
ID:26836

rolnik

mr.betterknow
Ja ciebie rozumiem.Oni wszyscy przyzwyczaili się do jednopolówki a tu trzeba stosować płodozmian!

2 1
ID:26842

max

mr betterknow - krytykujesz portal a sam odpowiadasz na zarzuty połgebkiem a najlepiej gdyby juz o tym nie pisac. Odpowiedz jak miałeś czelność napisac na administratora - "dostajecie pieniądze,jak Wam ciężko to zmiencie prace". Pytam od kogo dostają pieniadze / to nie kościół/ -może Ty dajesz, z Ciebie mają tyle zysku co w pysku. Błysnołeś w tym portalu jak cholera, Mogę śmiało do Ciebie przytoczyć powiedzenie " Pan Bóg stworzył tylko zapomniał majątku dać"

2 3
ID:26843

mr.betterknow

Uważasz że powiedziałem coś nie tak?
MAX uważasz że Portal nie zarabia pieniędzy to zadzwoń i się ich spytaj.
Widzę że się nie orientujesz.Ja się orientuje i nie rzucam słów na wiatr.

Jak jesteś taki dokładny to dowiedz się ile miesięcznie zarabia opiniotwórczy portal wloclawek.info.pl

Zdziwisz się.Jak powiedzą Tobie że nie mają żadnych przychodów napisz jeszcze raz.W przeciwieństwie do Ciebie kulturalnie ale konkretnie Tobie odpowiem.
Witamy w przyszłości.

Panie ROLNIK pozdrawiam.Ma Pan rację za dużo złych przyzwyczajeń.A na samych ziemniakach człowiek nie pożyje dobrze.

3 2
ID:26846

max

betterknow - ty zachowujesz sie jak pies na uwiezi szczeka choć wie ze nie ugryzie, po takich zarzutach administrator nie powinien puszczac twoich pierdół, w tej sprawie wyslalem maila zeby dal ci przynajmiej miesiac urlopu. Odpowiesz w koncu na poruszane moje zarzuty tj. dostawanie pieniedzy, niech zmienia prace, pisalem ci zebys zmienil portal jestes tak dobry ze wszedzie cie przyjma. Pisalem ci rowniez zebys zalozyl portal to tez bedziesz dostawal pieniadze ale z mopsu. Nie masz ambicji pomijasz wszystkie moje zarzuty a odpisujesz na zupelnie inny temat, dostawac pieniadze a zarabiac to jest roznica, policz swoje pieniadze a nie kogos bo to niesmaczne, jak z kazdego był by taki dochod jak z ciebie to wtedy rzeczywiscie portal by musial dostawac pieniadze zeby istnieć tylko od kogo, dla mnie jestes Z....

0 1
ID:26886

dzonny_killer

ciekawa sprawa w poście @maxa... unikając polskich znaków w słowie "pierdół" wyszło mu przekleństwo, które nie zostało ocenzurowane :)))

1 0
ID:26888

mr.betterknow

Max
Po pierwsze akurat ja nie jestem na uwięzi i mogę mówić prawdę nie bacząc czy przez to będę miał problemy.

Po drugi szczekanie brzmi inaczej i zazwyczaj wynika ze strachu lub agresji.
Ja się nie boje ani też nie mam w sobie nienawiści.

Po trzecie.Nie jesteś administratorem i jak widzisz moje wypowiedzi jednak się pojawiają.Więc chyba nie naruszam regulaminu.

Po czwarte już Tobie odpowiedziałem na zarzuty i nie mam z czego się tłumaczyć.

Po piąte.Ciekawe czy to nie Ty pracujesz we Wloclawek.info.pl skoro aż tak Cię zabolała moja opinia.Być może jesteś właśnie tym Panem który nie wytrzymał dyskusji.Reszta redakcji jakoś daje sobie radę z moją obecnością.

Po szóste.Mam ambicje i staram się je wykorzystywać, jak widzisz.

Po siódme.Według mnie dostawać pieniądze za pracę to prawie to samo co zarabiać.

Po ósme. Ciekawe co napisałeś za ostatni wyraz skoro go wycięli czy to przypadkiem nie była obraźliwa i niekulturalna obelga?

Po dziewiąte nie martw się zarabiam pieniądze legalnie i nie muszę nikogo oszukiwać i kłamać.Nikt też w mojej pracy mnie nie naciska.A jeśli będę kiedyś musiał bo kto wie ile zdrowie wytrzyma.To skorzystam z MOPR-u ;) w końcu płace podatki na tych którzy korzystają z MOPR-U a także na tych którzy tam pracują na ciepłych stołkach.

Czy ma Pan jeszcze jakieś pytania?

Z przyjemnością wyczerpująco odpowiem.I to z pełnym spokojem.Jak inteligentnemu człowieku przystało.

Pozdrawiam

Włocławek 01.03.2011 14:53

1 0
ID:26891

max

Ty dalej piszesz nie na temat nie chodzi mi po pierwsze czy dziesiąte jesli wszystko jest nie na temat choć piszesz to nadzwyczaj grzecznie i tak pisz dalej tylko ze na temat. Przed napisaniem odpowiedzi przeczytaj co napisałeś w portalu i przeczytaj co ja napisałem wtedy odpisz, teraz ja pisze o zupie a ty o d...e

1 1
ID:26906

max

Podejrzewasz ze jestem z portalu no bo dlaczego tak sie zdenerwowalem, otóż z pewnością gdyby pierwszy raz mi wyszło mógł bym być twoim ojcem ale bym cie innaczej wychował

1 1
ID:26907


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA