Przyznaję, że dopiero dziś zobaczyłem sesję zdjęciową...

Przyznaję, że dopiero dziś zobaczyłem sesję zdjęciową finalistek konkursu Miss UMK, w której to wzięły udział podczas pobytu we Włocławku (zamieszczona jest w dziale: "Foto galerie"). To może zrobimy małe głosowanie??:)))
Osobiście wybieram czarnulkę w różowym kostiumie - czwarty poziom, drugie zdjęcie od lewej,
ex equo z blondynką w czarnym kostiumie - czarno-białe zdjęcie z drugiego poziomu, drugie od lewej,
ex equo z laską ubraną na czarno - 16 poziom, drugie zdjęcie od lewej, na zdjęciu pierwsza od lewej;)))
Trudny wybór. Ciężko zdecydować się na jedną tylko panienkę;)

9 komentarzy

zxxc

Link do galerii jak komuś się szukać nie chce: http://www.wloclawek.info.pl/galeria,finalistki_konkursu_miss_umk,483,1.html

Złe nie są, ale na moje to lepsze można w naszym mieście wypatrzeć ;) No cóż - wybredny jestem :)

3 0
ID:27030

waldus

Zapraszam do głosowania na oficjalnej stronie MISS UMK http://www.miss.umk.pl/ wystarczy wejść na jedną z kandydatek (Lista kandydatek po prawej stronie ) i oddać swój głos ) pozdrawiam :0

1 0
ID:27033

123

prawie jak w "Social network", na początku filmu jest podobnie, ale wiadomo... prawie robi wielką rónicę ;)

1 0
ID:27037

szuja

Nie wiem jak tam ZXXC ale ty zbuntowany_kaloryfer ,lepiej idź ma nieszpory.Hahaha

1 2
ID:27038

zbuntowany_kaloryfer

Waldus, po wejściu na stronę UMK okazało się, że wybór jest o wiele trudniejszy niż wcześniej sądziłem;))

Mijają kolejne dni, tygodnie i miesiące... A mi ciągle trudno ocenić, czy pewien szujowaty osobnik jest bardziej dziwaczny, czy tez bardziej notorycznie nietrzeźwy... Czyżby kombinacja jednego i drugiego?;))

3 1
ID:27050

cykluś

Czcigodni Mistrzowie Wdzieków Kobiecego Ciała.
O ile byłyby to Wybory Miss Tartaku to oczywiscie bym przyklasnął.
Jakieś takie płaskie.
Ozdoba kobiety są piersi i pupa oraz zgrabne nogi.
Pod pojeciem zgrabne nogi rozumię cienka pęcinę otraz obowiazkowo trzy przerwy występujące przy zblizeniu nóg do siebie.
Pierwsza pomiędzy kostka a łydką
Druga pomiedzy łydką i kolanem
Trzecia zaś lekko powyzej kolana-niewielka.Najmniejsza z przerw.
Czy Czcigodni nie zauważacie ,że wcięcia w talii (mam na myśli talię o0sy) nie występuje.
Tak wiec nie wielka jest różnica pomiedzy talią a biodrami.
Niestety cykluś jako brunet wieczorową porą gustuje w brunetkach,o śniadej cerze,ciemnych oczac i niewygolonych brwiach.Lubię jak kobieta ma lekko owłosione nózki .
Piersi co najmniej "czwóreczka".To cała kwintesencja zabawy kobiecymi piersiami.
Bo nic tak nie podnieca kobiety jak calowanie piersi.
I to by było na tyle.
Z teki starego zbereznika-podpisano cykluś.

3 0
ID:27055

szuja

@cykluś tak trzymaj.Widać żeberka lubią żeberka,żadna to wyżerka.

3 1
ID:27067

zbuntowany_kaloryfer

No to ja Szanowny Cyklisto w zdecydowanie innych paniach gustuję - wolę zdecydowanie szczupłe, wręcz b. szczupłe, filigranowe. A najlepiej takie trochę eteryczne wręcz i nieskore do okazywania emocji... coś a`la "Elfice";))

2 0
ID:27077

czajnik

Słabe im te foty walnęli... Ciągle te same twarze. A na stronie ładne są 2, 6 i 18

0 0
ID:27118


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA