"Zjawisko seksu za pracę jest poważnym, choć...

"Zjawisko seksu za pracę jest poważnym, choć bagatelizowanym problemem społecznym. Seks stał się narzędziem do uzyskania korzyści zawodowych. Ja nazywam to prostytucją sponsoringową" - mówi autor badań prof. Mariusz Jędrzejko. Najwięcej takich przypadków jest w instytucjach finansowych, agencjach reklamowych i firmach związanych z mediami.

Seks za pracę ma wiele twarzy .

11 komentarzy

cham

i że niby co, mam się wypowiedzieć? :)
jeszcze nie miałem przyjemności

0 0
ID:1548

adam

Najprawdopodobniej pan profesor nie był dowartościowany i nie miał nigdy kobiety :)
Przecież nikt nikogo nie zmusza wszystko jest dobrowolne.

0 0
ID:1552

pazdzioch

jacy biznesmeni takie obyczaje, skutki napewno odczuja wszyscy:)

0 0
ID:1553

wacek

dziewczyny a i kobiety czasami same prowokują / i nie tylko przełożonych/ i same " wchodzą w rozporek".

0 0
ID:1557

STACHA

Jest takie powiedzenie - "co pozycja to propozycja"- jak się nie prowokuje facetów i się odpowiednio ubiera to nie powinno być problemów.Ale jest jeszcze jedno Szef-Pies -musi się dowartościować/wiek średni/i szuka małolatek - a później są problemy.

0 0
ID:1568

sufragan

Dzięcioł też puka i co z tego? Bo w drzewie są robale ! Inaczej nie pukałby wcale.

0 0
ID:1569

kondom

przeciez one wcale sie nie roznia od prostytutek

0 0
ID:1571

cham

"jak suka nie da, to pies nie ruszy"

proste

0 0
ID:1572

sufragan

Pojechała moja "znajoma sąsiadka"/ładna/ ze "znajomym" taksiarzem do lasu koło Michelina . Wzieli dwa wina. Jedno nawet wypili. Pech chciał ,że drugiego nie zdążyli.Było to w okresie grzybobranie. Jak taksiarz legł na swojej wybrance to ona kątem oka zauważyła swojego sąsiada/grzybiarza/ i zaczęła machać rękoma , coś się wydzierać. Była nawt sprawa sądowa i taksiarz dostał jeden roczek w zawiasach za usiłowanie gwałtu.

0 0
ID:1575

doktor nauk...

ja tam tylko znam przypadek jak jeden z doktorów z pewnej uczelni z Włocławka rozdawał piątki. Teraz jest fiszą. Ciekawe o kogo chodzi. Oj ciekawe.

0 0
ID:1781

zeus

w ostatnim numerze poczytnego i poważnego tygodnika można przeczytać co robi co 9-ta studentka ,co robią i czym się zajmują lolitki licealno-gimnazjalne.
Wiadomo,że dziś tak popularne określenie "sponsoring" to nic innego jak ,mające wiekowe tradycje ,słowo "prostytucja".

0 0
ID:1803


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA