Bulwersuje mnie wysyłanie SMSów pomocowych na leczenie...

Bulwersuje mnie wysyłanie SMSów pomocowych na leczenie jakiegoś dziecka.Wysyłam i za to muszę jeszcze zapłacić 22 procent kary,przecież to państwo powinno leczyć ludzi a nie karać mnie i innych za to że pomagamy, to jest barbarzyństwo, na nieszczęściu chcą zarabiać,co za kretyn ustanowił takie prawo, tyle posłów i senatorów i nikt tego nie ruszy, napiszcie co Wy na to.

4 komentarze

vox

podzielam Twój pogląd,mnie też irytuje ta sytuacja,ale zauważ,że od wszystkich darowizn płacimy podatek.

0 0
ID:1559

pamar

Do vox
Zgadzam się z Tobą, ale nie każda darowizna jest przeznaczona na taki cel jaki opisała autorka. Ja takich sms-ów nie wysyłam, bo raz że właśnie ten haracz, a dwa to że tylko niewielka część tej kwoty idzie na cel zorganizowanej akcji.

0 0
ID:1561

sufragan/szuja

O przepraszam, ale nie Wszyscy!!!!Nie wzywaj swego Boga na daremno/możesz obcego/! Ha,ha,ha

0 0
ID:1562

Zofia Blanc

Zgadzam sie z Pania, ze Panstwo powinno leczyc a nie wydawac na wojny w Afganistanie, w Iraku, szklane podlogi w siedzibie rzadu (kaprys pana Tuska), wydawanie masy pieniedzy na przejazdzki osobnymi samolotami swity rzadowej i prezydenckiej, skladka do NATO, Tarcza przeciwrakietowa (raczej przeciw Polsce) i inne podobne absurdsalne decyzje.

0 0
ID:1567


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA