Multikino to przereklamowana lipa! Miało być tak pięknie,...

Multikino to przereklamowana lipa! Miało być tak pięknie, kilka sal kinowych, klima, surround i w ogóle bajka. A tu klima rzadko odpalana, surround to taki, że z drugiej sali przebija dźwięk w kilku salach te same filmy przez kilkanaście tygodni. Ja nie wiem dla kogo są te seanse, sama chała. Od kilku ładnych tygodni chce iść na coś ciekawego, ale u nas to puszczane są najgorsze gnioty. Nie wiem skąd oni biora te tragiczne filmy, (na divx-ie mam nowsze rzeczy i dożo bardziej ciekawe i ambitne). Ja chce do kina! Niestety, nie ma na co i po co... A mogliśmy mieć Cinema City...

2 komentarze

Gość

Szkoda tylko, że Cinema City to już też Multikino. A reszty to już nawet nie opiszę, bi mi szkoda klawiatury.

0 0
ID:1573

echo

a czy zastanowiles sie choc przez chwile czy to wina multikina wlocławskiego ? czy uwazasz naprawde ze zalodze kina nie zalezy na tym zeby miec cokolwiek co ma warszawka ? czy myslisz ze ktos kto prowadzi to kino siedzi i nic go nie obchodzi ? powiem Ci tyle ze niektorzy maja gdzies takie miasta jak wloclawek i czy sie podoba czy nie maja gdzies zdanie klientow taki los jak ktos ma monopol

0 0
ID:1577


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA