do końca 2011r mają powstać dwa bloki socjalne po 40...

do końca 2011r mają powstać dwa bloki socjalne po 40 mieszkań jadąc wczoraj ulicom Toruńską 168 mijając ten numer nie widziałem żeby coś tam się działo może to fikcja.
Naszej rady dwa bloki przez 8 miesięcy wraz z terenem może to gotowe bloki które zostaną dostarczone od razu na miejsce.

10 komentarzy

zxxc

Skoro "ulicom" to czemu "zostaną" a nie "zostanom". Zdecyduj czy zaciągasz z wiejska czy raczej jesteś miastowy.

9 1
ID:27540

pakero do zxxc

polska to mendowaty naród człowieczek chciał poruszyć jakiś temat ,to zaraz jakaś szuja się doczepi pisowni bo tylko siedzi od rana do wieczora na tym kompie i pod anonimowością pokazuje swoje nie udane ambicje których nigdy nie spełni

4 2
ID:27546

cykluś

Szanowny Riki. Budynki zaprojektowano jako niepodpiwniczone (odpada wykonanie stropu nad piwnicą-oszczedność).Obiekty są zaprojektowane jako dwukondygnacyje (1 pietro) .Jeast to możliwe do wykonania -licząć ,że w stanie surowym jedna kondygnacja powstanie w dwa miesiace. Zakładając jednoczesna pracę przy obydwóch obiektach.Prawidlowo sporządzony harmonogram robót (nie przez urzednika ale osobę z praktyka zawodowa uwzględniającą przerwy technologiczne) powinen zmieścic sie w tym terminie.Pozostałę dwa miesiace na roboty wykończeniowe (tynki mechaniczne oraz wykonanie podłoży z mixsokreta (układanie warstwy podlożą pod posadzki mechaniczne)-ze wzgledu na szybkość wykonania wypraw i podłoży.

5 0
ID:27547

i roni

przeniosłeś się tu widać że ze wsi jesteś po studiach za chabaninę bo nie masz co robić sam podpis.zxxc do d.

1 1
ID:27548

szuja

Ja tam wiem ,że za niezapłacone rachunki socjalne miasto już posiada dług razem z odsetkami 45ml zł.

6 0
ID:27549

zazamcze

Zakret won z Zazmacza, moze na Poludniu cos postawimy socjalnego albo na Michelinie? Dlaczego na Zazamczu? A moze przy Kruszynskiej. Obok siebie to co niektorzy nie chca stawiac.

2 1
ID:27561

szuja

@pakero do zxxc
Tylko nie szuja.Szuje w Polsce stanowią większość narodową i proszę ich nie obrażać.Mądrala się znalazł.Chociaż za zaszczyt poczytuję sobie ,że szanowny @zxxc też jest straszną szują.Grunt to rodzinka,bo............

4 0
ID:27580

dzonny_killer

@zazamcze... niby chcesz dobrze, ale myślisz niewłaściwie... należałoby ich przenieść do budynku UM :p
A @zxxc ma rację, bo ułomna polszczyzna poddaje w wątpliwość obiektywizm przekazu @riki...
Na szczęście Niezawodny Cykluś wyjaśnił wątpliwości, a Szuja dowalił "wiadomo komu" podbródkowym odsetkowym... Panie Szujo... Szacun :)

3 0
ID:27608

zxxc

@~pakero do zxxc: wystarczy po prostu przeczytać co się napisało ZANIM się to wyśle. Tak - jestem wrażliwy na punkcie pisowni, bo pomimo iż język polski jest najtrudniejszym językiem świata (wg. http://awodwanrazc.tumblr.com/post/3748256454/if-someone-doesnt-believe ) to chyba każdemu w wieku powyżej 16go roku życia urodzonemu w Polsce poprawne operowanie nim nie powinno sprawiać większych trudności.

@~i roni: tak, owszem pochodzę z małomiasteczkowego Włocławka (wsią nie jest bo prawa miejskie ma). I zapewniam, że mam co robić w życiu - choćby użerać się jak każdy "prywaciarz" z US i ZUS-em - normalnie cel i pasja mojego życia.
Lubię też jeździć na rowerze, snowboardzie i pływać na windsurfingu. Chcesz się umówić? Może jeszcze jakieś kwestie na temat mojego życia Cię nurtują?

3 1
ID:27610

cykluś

Aby czcigodni nie byc gołosłownym podam przykład.Starodębska Nr 3 została postawiona w ciągu 7-miu miesięcy w stanie surowym.cały cykl wykonawczy budynku był utrudniony i spowdowany ograniczeniem z trzech stron placu budowy.Na domiar złego fundamentowanie obiektu odbywało sie odcinkamiz uwagi na mozliwość wypierania gruntu spod sasiadujacych naokoło budynkó.Przedłuzało to termin realizacji obiektu.A jest to obiekt 5-cio kondygnacyjnyz garazami w części piętra od strony podwórka.

1 0
ID:27618


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA