Lodowisko. Serdecznie współczuję wszystkim włocławianom,...

Lodowisko. Serdecznie współczuję wszystkim włocławianom, którzy w tym roku mają za sąsiedztwo lodowisko. Myślę, że słuchanie od rana do wieczora madonny, akona nie należy do przyjemności. Osobną sprawą jest "trafność decyzji" usytuowania lodowiska w ścisłym centrum miasta, gdzie jak wiadomo z miejscami parkingowymi jest bardzo źle. Sprawa ta ma jeszcze jeden wymiar. Ze względu na to że na Zielonym Rynku mamy ślizgawkę, finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie przy Hali Mistrzów. Doprawdy nie rozumie, dlaczego władze naszego miasta najbardziej prestiżową imprezę w Polsce wypychają na obrzeża, a w centrum lokują lodowisko, zabierając mieszkańcom i tak niewielką ilość miejsc parkingowych.Choć nie chęć UM Włocławek do instytucji WOŚP jest powszechnie znana to jednak dziwi mnie zafundowanie mieszkańcom śródmieścia dyskoteki na łyżwach.

9 komentarzy

Paweł

Lodowisko w centrum miasta na rynku nie jest żadną nowością. Tak jest w wielu miastach i miasteczkach. Argument z parkingiem to całkowity niewypał. Natomiast finał WOŚP przy hali to bardzo dobry pomysł. Proszę nie obrażać mieszkańców Kazika, że mieszkają na obrzeżach. Przecież radni naszego miasta niedawno uznali lokalizację basenu miejskiego na Leśnej przy samochodówce za najlepszą.

0 0
ID:1595

forsmark

Pani Aniu chyba trochę za ostro!Ale po kolei:muzyka rzeczywiście nie może być za głośna,można do tego zobowiązać obsługę lodowiska.W końcu to ludziska przychodzą tam pojeżdzić na łyżwach a nie słuchać muzyki.Organizatorzy WOŚP mogliby wykorzystać element lodowiska w "scenografii" itp.W większości miast takie lodowiska są w centrach miast: Gdynia,Toruń,Bydgoszcz,Wrocław itd.CO do miejsc parkingowych to jest to problem natury ogólniejszej.Wielka szkoda że przy okazji rewaloryzacji tego placu nie pomyślano o budowie parkingu podziemnego lub estetycznego piętrowego w miejsce tego szkaradztwa pt. HALA PSS Społem. Pozdrawiam!

0 0
ID:1596

sufragan

Fakt ta Hala to jest To co jest ozdobą Włocławka.Jeszcze ktoś mi się pytał gdzie jest we Włocławku wieżowiec ?

0 0
ID:1598

lyzwiarz

Obecna lokalizacja lodowiska jest dużo lepsza niż przy basenie.
Teraz dzieci moga łatwo dojechać na Plac Wolności, a przy basenie można spokojnie zaparkować.
Dzięki lodowisku coś w mieście się dzieje i do tego trzeba się przyzwyczaić mieszkając w Centrum.
Lodowisku w takim miejscu to rzecz normalna.

0 0
ID:1599

kamila

Tylko człowiek który nie mieszka obok lodowiska może wypisywać bzdury o fantastycznym położeniu tej rozrywki. Otóż ja mieszkam na zielonym rynku i to co napisała pani Anna jest jak zwykle prawdą w 100%. Nie jestem za ograniczaniem rozrywek ale to lodowisko doprowadza mnie niemal do nerwicy. Od rana do wieczora mam przyjemność wysłuchiwania głośnej muzyki przez którą nie można nawet pooglądać spokojnie telewizji. Najbardziej żenująca sytuacja była w I dzień świąt, kiedy to rano zostałam obudzona muzyką disco polo. Nie wiem kto jest odpowiedzialny za ten bezsens, ale na pewno nie przysporzy mu to wyborców.

0 0
ID:1600

pazdzioch

Oczywiscie "pani" Anna i(lub) Kamila;) wolala gwizdy odglosy tluczonych butelek i chamskie ryki niz muzyke i bawiacych sie ludzi :) jak sie pani nie podoba to sie prosze przeprowadzic najlepiej na zakret bo my(normalni mieszkancy) wolimy ten widok niz poprzedni.A muzyke mozna przyciszyc

0 0
ID:1615

kamila, nie anna

Rzeczywiście lodowisko i bawiący się ludzie przy głośnej muzyce wykluczają chamskie zachowania i ryki. Myśl człowieku na tym co piszesz.

0 0
ID:1625

mieszkaniec

bardzo sie ciesze ze imprezy plenerowe sa organizowane pod hala mistrzow poniewaz jest to teren ktory ma predyspozycje do takich imprez i nikomu nieprzeszkadza halas. Jest to tez ozywienie osiedla kazimierza wielkiego oraz ul lesneji okolicznych. wiecej takich imprez w tej okolicy

0 0
ID:1628

walduś

Pani Aniu, czy występuje tu pani jako obrońca uciśnionych, czy sama mieszka na Zielonym Rynku? Nie wyobrażam sobie innej lokalizacji…

0 0
ID:1776


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA