Już nie bociany itp Znalazłam fajny dowcip(za kaloryferka...

Już nie bociany itp
Znalazłam fajny dowcip(za kaloryferka )
Uświadamianie dzisiaj:
Zapomnij starą opowiastkę z pszczółką i kwiatkiem... Język komputerowy jest na topie!
- Tata jak przyszedłem na świat?
- No dobrze mój synu, kiedyś musieliśmy odbyć tę rozmowę: tata poznał mamę na chatroomie.
- Później tata i mama spotkali się w cyberkafejce i w toalecie mama zechciała zrobić kilka downloadów z taty memory stick’a.
- Jak tata był gotowy z uploadem zauważyliśmy, że nie zainstalowaliśmy żadnego firewalla.
- Niestety było już za późno, żeby nacisnąć "cancel" albo "escape", a i meldunek "Chcesz na pewno ściągnąć plik?" już na początku skasowaliśmy w opcjach w "ustawienia".
- Mamy antywirus już od dłuższego nie był uaktualniany i nie poradził sobie z taty robakiem.
- Więc nacisnęliśmy klawisz "Enter" i mama otrzymała komunikat "Przypuszczalny czas kopiowania 9 miesięcy"

15 komentarzy

zbuntowany_kaloryfer

;)) Student pierwszego roku informatyki poznał panienkę. Przyprowadził ja do akademika i szybko okazało się, że "mają się ku sobie". Nie wiedział jednak nieborak, że laska choruje na padaczkę. Tak się nieszczęśliwie złożyło, że w trakcie dostała ataku. Koleś przerażony biegnie po studentów z wyższego rocznika i krzyczy:
- chłopaki!!! pomocy!!! mojej dziewczynie orgazm się zawiesił!!!!!

8 4
ID:28112

no comment

To się nazywa kultura po włocławsku. Bez komentarza "zbuntowany kaloryferze". Oby Tobie czy twoim bliskim coś nie zaczęło się w ten sposób zawieszać

5 8
ID:28119

zxxc

@~no comment: To się nazywa kultura po włocławsku. Bez komentarza. Zero dystansu do wszystkiego. Oby Tobie lub Twoim bliskim zdarzał się lepszy humor, na Ciebie ratunku już nie ma, skoro niewinny dowcip jest w stanie Cię sprowokować.

7 3
ID:28121

dzonny_killer

śnięta prawda zxxc... znaczy się święta :p

3 1
ID:28123

~123

samolot leci do Tajlandii, stewardessa pod koniec trasy chciala podac kilka interesujacych szczegolow, a na koniec mowi:
- i prosze pamietac, ze 50% populacji jest chorych na HIV, a drugie 50% na grulice. Na to do mlodego chlopaka odzywa sie siedzacy obok mezczyzna:
- Co ona na koncu powiedziala?
- Zeby p.... tylko te co kaszla!

3 1
ID:28126

pytanie

Popieram dobre zawieszenia,bo jak tu we Włocławku jeździć!

4 1
ID:28129

pazdzioch

niewinny dowcip?????? ciekaw jestem jak byś go odebrał gdyby ktoś z twojej rodzinki na to chorował

3 6
ID:28132

zbuntowany_kaloryfer

Niewidomy i garbaty byli kumplami. Pewnej nocy garbaty przechodzi przez cmentarz, a tu zza grobu wyłania się duch.
- uuuuu! Jestem Duch...!
- no cześć... a ja nieważne kim jestem... ale mam garba...
- masz garba?? Ha! No to już nie masz!!
Uszczęśliwiony ex garbus biegnie do niewidomego kumpla i opowiada mu o dobrym duchu - uzdrowicielu. Oczywiście niewidomy pędzi na cmentarz, gdzie spotyka ducha.
- uuuu! Jestem Duch..!
- a ja niewidomy jestem...
- a masz garba?
- nie...
- no to masz!!!;)))

6 2
ID:28135

dzonny_killer

zaraz odezwą się po przeczytaniu tego dowcipu oburzeni niewidomi... :p

7 3
ID:28140

dla dzonnego i zbun..

"Dopóki nie poznałem Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"

Stanisław Lem

4 8
ID:28156

dla..cd

Nie chciałbym, ażeby "zxxc" poczuł się wykluczony z grona adresatów powyższego cytatu z wielkiego polskiego pisarza i myśliciela.

2 6
ID:28173

zxxc

@dzonny_killer: zapomniałeś o przedstawicielu garbatych...
@pazdzioch: nikt nie choruje i nikomu z Twojej rodzinki też nie życzę, nie zmienia to faktu, że ten kawał to ma już z 10 lat i prawdopodobnie nawet któreś czasopismo odnośnie tematyki gier go drukowało (CDA jeśli się nie mylę). Gdzie byłeś wtedy by zgłaszać swój sprzeciw? Gdyby wszelkie kawały wszyscy brali do siebie to prawdopodobnie byli byśmy już pustynią po 3 wojnie światowej na atomówki.

Nikt tu nie każe się śmiać ani z tego kawału ani z choroby i osób które jej doświadczają. Kawał ów raczej ma śmieszyć informatyków a w większej mierze naśmiewamy się w nim z niewiedzy i oderwania od świata młodego informatyka niż z samej choroby.

@~dla..cd: Więc może by tak zamiast cytować Lema, wypadało by nauczyć się czytać ze zrozumieniem?

"Wise men make proverbs, but fools repeat them." -- Samuel Palmer

5 3
ID:28178

dzonny_killer

żarty, kawały, dowcipy są dla inteligentnych... mają bawić, śmieszyć, czasem szokować, ale bynajmniej nie obrażać... dlatego każdy, kto poważnie, bez dystansu odczytuje wszelaki humor niech sobie wiesza na suficie wszelkie możliwe cytaty o głupcach, idiotach, kretynach itp. Oczywiście niech nie bierze ich do siebie ;-)

3 2
ID:28181

zbuntowany_kaloryfer

No cóż "dla... dla" - Szanowni Koledzy odpowiedzieli Ci już wystarczająco. Od siebie dorzucę dowcip. Tylko bądź uprzejmy nie brać go do siebie;))
Wizytacja przybyła do "domu bez klamek". Zaglądają do jednego pokoju, patrzą, a tu pensjonariusz siedzi na łóżku i uderza się cegłą w twarz.
- co pan robi????
- ćpam - odpowiada zakrwawiony pacjent
W kolejnych pokojach zastają podobne sytuacje.
Natomiast w ostatnim pokoju, do którego wchodzą sytuacja jest inna. Na stercie cegieł siedzi pacjent w pidżamie, z łańcuchem na szyi wykonanym z łańcucha i lampi się bezczelnie.
- a pan co robi???
- diluję
;]]]

4 3
ID:28188

Re

Tak dzonny to prawada,że głupota ludzka poraaża i przeraża.Widzisz chłopie nie potrzebowałem cytatu;) Pozdrawiam.

3 1
ID:28204


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA