Święta Bożego Narodzenia upłynęły w Kościele pod...

Święta Bożego Narodzenia upłynęły w Kościele pod hasłem walki z nowoczesną medycyną, a przede wszystkim z prawem kobiet do posiadania dzieci. Biskupi i księża orzekli, że Pan Bóg nie jest przychylny zapłodnieniu in vitro, bo „nikt nie ma prawa do dzieci”, choć nigdzie nie wytłumaczyli, dlaczego Pan Bóg, który jest „panem życia”, nie ma nic przeciwko prawu do zdrowia i nowoczesnemu leczeniu różnych chorób, z czego tak chętnie korzystają wszyscy, w tym biskupi i księża.

I dlaczego operacja poza organizmem tak skomplikowanego organu, jakim jest wątroba lub serce, jest zgodna z wolą Boga i błogosławiona w swoich rezultatach, a zapłodnienie poza organizmem dwóch komórek, które ma doprowadzić do leczenia niepłodności, jest z tą wolą niezgodne, a więc grzeszne? Czy dlatego, że wszyscy słudzy Boga mają wątroby lub serca, które mogą im się popsuć, a problem bezpłodności ich w ogóle nie dotyczy?

To są święte słowa szanowna pani Profesor !

6 komentarzy

cham

Pan Bóg nie jest przychylny pedofilii wśród księży. A także wjazdom księży na prostytutki oraz suto zakrapianych imprez kleru. Jak również nie jest przychylny okradaniu społeczeństwa (żądamy kas fiskalnych w kościołach i stałych opłat za śluby, chrzty i komunie - z paragonem, trzeba w końcu zakończyć działalność legalnej mafii). przede wszystkim Pan Bóg nie jest przychylny średniowiecznym banialukom szerzonym przez zakłamany i chciwy kler, który za dwa pokolenia padnie w końcu na pysk i skończy sie jego dominacja.

0 0
ID:1609

do chama

czlowieku odstaw narkotyki:)

0 0
ID:1612

OBSERVER

Myślę że gdyby Bóg słyszał niektóre opinie swojej "obsługi naziemnej" to na pewno byłby za aborcją...przynajmniej takich folozfów w sutannach.To chore zjawisko że kler interesuje głównie taki temat.

0 0
ID:1614

Marek

To co wymyśla kler to normalnemu człowiekowi w głowie się nie mieści, najlepiej dajmy im wszystko a oni nas poprowadzą [wyprowadzą]

0 0
ID:1618

bożek pierożek

Chciałbym, żeby przyszedł do mnie ksiądz z „nakazem kolędy” i z kasą fiskalną przy boku. Chętnie dąłbym mu np. 10 zł, które zostałoby opodatkowane. I państwo byłoby zadowolone i kościół i ja, że wspomogłem obie te instytucje

0 0
ID:1777

Zofia Blanc

Od wiekow wiadomo ze religia (szczegolnie katolicka) chce dominowac na swiecie. Zaslaniajac sie Bogiem glosza sredniowieczne dotkryny. Byc przeciwnym aborcji a pozniej patrzec na agonie z nedzy i glodu narodzonego dzieciaka czy to nie wieksza zbrodnia ? Jezeli chca dzieci in-vitro to jest ich sprawa. Moze juz czas najwyzszy zeby ci wszyscy ksieza pozenili sie. Mamy 21 szy wiek !

0 0
ID:2439


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA