Dziwna plaga zapanowała pośród barów w kierunku...

Dziwna plaga zapanowała pośród barów w kierunku Kowala.Już drugi bar spłonął w krótkim okresie czasu.Wcześniej na wprost drogi prowadzącej na Widoń został spalony nieczynny bar a w sobotę spłonął Grill bar niedaleko Kowala. Dziwne co? ...smaczku może dodać fakt że w przedziwnych okolicznościach spłonął też niedawno samochód pewnego kontrowersyjnego myśliwego z dokumentacją jego koła łowieckiego. Szukamy sensacji w filmach a mamy ją na codzień pod nosem.

11 komentarzy

cham

nienormalne miasto, jak nie płacisz - to płoniesz. Gdzie jest Policja? (pewnie gania małolatów z 0,3g marihuany w kieszeni, haha)

0 0
ID:1621

wloocek

Kolego który to kontrowersyjny myśliwy??

0 0
ID:1622

Cal.9 mm

Wybacz wloocek ale bzdurna ustawa o ochronie danych osobowych nie pozwala mi na używanie imienia i nazwiska.Poczytaj komentarze do wypowiedzi o kłusownictwie,postrzeleniu jelenia,psa itp.Być może ludzie piszą o tamtym myśliwym.Skojarzyłem sobie tylko pewne fakty.Miłej lektury.

0 0
ID:1623

Detektyw Monk

http://wloclawek.info.pl/nowosci,wiadomosci_wloclawek_i_region,1,1,przeszukania_policyjne_w_prywatn,1586.html

http://wloclawek.info.pl/nowosci,wiadomosci_wloclawek_i_region,1,1,jelen_ofiara_klusownika,6178.html

Niezłe piekiełko z tymi kłusownikami.Ciekawe co na to Polski Związek Łowiecki.Podobno ostatnio też była jakaś afera ze strzelaniem do psa.Ciekawe czy sprawie też ukręcą łeb czy sprawca zostanie przykładnie ukarany.

0 0
ID:1624

poncyliusz

a co ma zastrzelony pies do spalonego baru? W Mikanowie też niedawno "spalił" sie przydrożny bar.

0 0
ID:1638

myślący myśliwy

Pies nie został zastrzelony.Słyszałem o tym zdarzeniu.Ten myśliwy użył broni niezgodnie z zasadami.Poza tym nie była to broń myśliwska.Również jestem ciekaw zakończenia sprawy.Wiem że są osoby które nie odpuszczą.Policja ma teraz niezły orzech do zgryzienia.

0 0
ID:1640

Cal.9mm

Teren na którym padły strzały do psa jest dostępny dla wszystkich.Nie jest to teren strzelnicy.Osoba która wtedy użyła broni (nie myśliwskiej)złamała wszelkie zasady obowiązujące przy obchodzeniu się bronią.Niestety ten człowiek oznajmia wokół jakie to ma wielkie znajomości we wszelkich urzędach.Nikt jakoś nie chce tego sprawdzić,nie wiem czy z powodu strachu czy obawy o własne stanowisko.Dlatego cieszy mnie postawa kilku osób które odważyły się pójść z tym dalej bez względu na wynik lokalnych dochodzeń.Szkoda że słowa tego pana paraliżują standardowe procedury PZŁ i Lasów Państwowych.Ci ostatni pewnie chowają głowę w piasek ponieważ szykuje się konkurs na nowego nadleśniczego i zawsze występuje jakaś obawa u kandydata czy czasem słowo pana niezrównoważonego strzelca nie zaszkodzi w jego karierze.I w taki oto sposób zeszliśmy z tematu barów do strzelania.

0 0
ID:1643

KTOSIK

Cal 9 mm - ponownie się spotykamy, wspominasz o spaleniach, niby to dziwne ale to żołwie tempo w dochodzeniu,ucichnie i jest ok. Samochód się spalił, ubezpieczenie pewno wypłaciło już jest ok,łoś strzelony nie ma winnego jest ok. Sam widzisz ludzie narzekają a u nas wszystko ok. A tak na marginesie mógłbyś mieć mniejszy kaliber 7 wystarczy-- pozdrawiam.

0 0
ID:1644

Cal.9mm

Witaj Ktosik. W sumie dobrze że nie mam mniejszego kalibru ponieważ gdybym miał siódemkę to pewnie i ja znalazłbym się pośród podejrzanych w pewnej sprawie.Jestem pewien że policjanci z Kowala którzy prowadzą dochodzenie nie zakończą go aż tak szybko.Jest jeszcze Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy która może zbadać czy dochodzenie przeprowadzono prawidłowo i czy nie było nacisków na prowadzącego dochodzenie.Pnąc się w górę jest jeszcze KGP w Warszawie
Pozdrawiam Ciebie i życzę wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku.

0 0
ID:1645

KTOSIK

Dziekuje za życzenia, oby się spełniły czego i Tobie życzę. Wracając do tematu- masz racje ale z realizacją łatwo nie będzie, podejrzany to też byłem, już zacierali ręce że mają winnego ale to jest dziecinada jak ktoś coś robi a nie ma zielonego pojęcia, sprawa ucicha z czasem a winny ze śmiechu dostaje zajadów, jeszcze raz pozdrawiam.

0 0
ID:1646

szuja

We Włocławku na Zazamczu było tyle podpaleń i co ..../nie domówienie/

0 0
ID:1647


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA