Mieszkam w bloku przy Al.F.Chopina.Jestem pełnoprawnym...

Mieszkam w bloku przy Al.F.Chopina.Jestem pełnoprawnym członkiem spółdzielni,mam wykupione mieszkanie w bloku.Jednak mam problem z zaparkowaniem samochodu przed blokiem ponieważ jakiś idiota wydzwania do straży miejskiej informując ich że blokuję wjazd.Człowiek ten to były policjant,już nie pracuje tam ponieważ poznano się na jego pracy.Znajomi opowiadali mi o jego wyczynach podczas "służby".Przez szereg lat czepiał się wszystkich,ustawiał,pouczał.Uzurpował sobie prawo do przeszkalania wszystkich.Kiedyś powiedziałem mu co o nim myślę i od tego czasu przeszkadza mu jedynie mój samochód.Nie interesują go samochody innych kierowców zaparkowane w tym samym miejscu gdzie ja czasem parkuję.Inaczej jednak podchodzi do sprawy spacerowania ze swoim pieskiem.Pies nie dość że chodzi bez smyczy i kagańca to jeszcze załatwia się na opony zaparkowanych przed blokiem samochodów.Właścicielowi psa jednak to nie przeszkadza.Spaceruje dumnie obok pieska.Postanowiłem więc powiadomić straż miejską,zrobiłem kilkanaście fotek tego "zasranego duetu".Niech zajmą się nim strażnicy,niech sami ocenią jego czyny. Inną sprawą jest parkowanie przed blokiem samochodów pseudo lokatorów którzy podnajmują od kogoś mieszkania.Parking przed blokiem jest niewielki ponieważ projektant nie przewidział aż takiego wzrostu liczby samochodów.Inny blok nie ma wcale miejsc parkingowych jest tylko alejka dojazdowa.Solidarni mieszkańcy potrafią jednak zrozumieć swój problem z parkowaniem i nikt nie robi z tego sensacji.Samochody parkują wzdłuż alejki.Spółdzielnia oczywiście nie jest zainteresowana rozszerzeniem parkingu bo to przecież koszty.Pan prezes i pracownicy spółdzielni po pracy zwijają się do domku i mają gdzieś problemy mieszkańców którzy nie mają gdzie parkować samochodów.Po drugiej stronie ulicy jest postój TAXI.Też nie wolno tam parkować chociaż czasami świeci pustkami i miejsce parkingowe zostało zablokowane znakami.Kilka dni temu na placu przy jednym okolicznych bloków przeprowadzono spektakularną akcję wywozu zaparkowanych samochodów.Ciekawe czy to też zasługa pana z pieskiem? Nie mam żalu do strażników,żal mi po prostu ich że muszą reagować na tak debilne powiadomienia zamiast pilnować bezpieczeństwa w mieście.

9 komentarzy

NEGOCJATOR

TYLKO WSPółCZUć TAKIEGO ZOMOWCA Z MO ... ROBIC FOTKI ... POZBIERAC I WYSłAć GDZIE TRZEBA ... DOSTANIE MANDAT TO SIE ZDENERWUJE ALE MYśLE ZE NIE NAUCZYC TO NIC JEGO BO TO STARY MILICJANT I MYśLI JAK POLICJANT A NIE JAK CZłOWIEK

0 0
ID:1632

KRYMINALISTA

ŻEBY FOTOGRAFIE MOGŁY STANOWIĆ WARTOŚĆ DOWODOWĄ ,MUSISZ PRZED DOKONANIEM ZDJĘCIA POŁOŻYĆ MIARKĘ .

0 0
ID:1634

OBSERVER

Miarka dla takiego milicjanta powinna wynosić ok.15 cm Wtedy i tak będzie 100% miarą dla takiego i jego pieska.

0 0
ID:1639

wujek dobra rada

porwij pieska i zażądaj okupu

0 0
ID:1772

Mieszkaniec (wkur.)

Dobrym sposobem jest też obsikanie psa w ramach zemsty za obsikane koło mojego samochodu :))

0 0
ID:1787

Robert

Do Mieszkaniec (wkur)- nasikaj mu na drzwi za to koło, bo co pies winny, że ma pana debila.

0 0
ID:1794

Sąsiad

Wiem o kim mowa.Ten były policjant to niezłe ziółko.Wyleciał z policji za nieudolność.Przy okazji wyszło wtedy na jaw że jego synalek był w mafii samochodowej. I tyle.

0 0
ID:1795

sufragan

Ludzie, skąd wy to wszystko wiecie ?????????????

0 0
ID:1806

adas

ludzie nie macie wiekszych problemow

0 0
ID:2806


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA