PREZENT NOWOROCZNY OD TESCO DLA MIESZKAŃCÓW WŁOCŁAWKA...

PREZENT NOWOROCZNY OD TESCO DLA MIESZKAŃCÓW WŁOCŁAWKA !!!!!

Likwidacja linii "TESCO"

31/12/2008
„Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o. o. we Włocławku zawiadamia pasażerów, że od dnia 02. 01. 2009 r. na podstawie decyzji firmy „TESCO” zostaje zlikwidowana linia regularna komunikacji miejskiej „TESCO”.

NAJLEPIEJ NIECH WSZYSTKO PO NOWY ROKU W TYM MIEŚCIE ZLIKWIDUJĄ A OSTATNI ZGASI ŚWIATŁO !!!!!

5 komentarzy

vox

już wyrażnie widać,że TESCO zaczyna "robić bokami".najpierw zlikwidowano kursy w dni wolne od pracy,póżniej zaczął zmieniać się asortyment towarów/dużo kiepskiej jakości/,następnie wprowadzono manierę stosowaną przez pośledniejsze dyskonty tzn.w ciągach pieszych wykładają towar na paletach /głównie art.spożywcze i to między przemysłowymi/, no i ceny- o nich można by mówić dużo,uważny klient spostrzeże iż na wielu art. widnieją ceny tesco i porównawczo biedronki.Supermarket porównuje się z dyskontem !
Jednym zdaniem:TESCO obniża loty.

0 0
ID:1653

dajsespokój

i bardzo dobrze. nie stać cie na autobus, to zapylaj na piechotę!!!

0 0
ID:1655

krol

zawsze kupuje bilet miesieczny na wszystkie linie wiec mi to jest bez roznicy ;]

0 0
ID:1656

kaziu

Ja jeżdżę bez biletu. Jak mnie czasem złapią to i tak mi sie opłaca.

0 0
ID:1663

bo_ja_wiem_a_wy_nie_

zgadzam się w z tym że wiele osób naciągało Tesco na darmowe przejzdy, ale w związku z tym że tej lini już nie ma MPK mogłoby pomyślec nad nową linią którą można by było dojechać z południa na kapitulną/słoneczną , gdyz linia Tesco była jedyna taka linia na tej trasie

0 0
ID:1696


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA