W 2009 r. uruchomione będzie centrum...

W 2009 r. uruchomione będzie centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe WZORCOWNIA. Czy w 2009 roku ktoś planuje rozpocząć jakąś inwestycje z działu handlu wielkopowierzchniowego ? Co planuje się we Włocławku obecnie, co jest w fazie pozwoleń, z czym ruszy budowa, gdzie co miałoby być itd ?

6 komentarzy

riks

Z tego co słyszałem MediaMarkt ma rozpocząc budowe swojego marketu gdzieś koło wiślanina
MultiPark z tego co wiem rozmowy są prowadzone z UM w sprawie terenu dawnej fabryki mebli na ulicy Komunalnej.
Nie wiem co z inwestycja i kiedy ruszy budowa Galerii Handlowej na kapitulnej teren wysprzątany czeka na budowlańców
2009 roku pan Grządziel miał ruszyć z budową aquaparku i Galrii Handlowej ale narazie zostało wszystko wstrzymane z powodu wojewodu kujawsko-pomorskiego podobno miał jakieś ale.
Więc pewne jest otwarcie Wzorcowni co z innymi inwestycjami na razie to tylko plotki zero faktów.

0 0
ID:1667

Magda

Slyszalam, ze maja otworzyc hipermarket OBI, podobno już budują.

0 0
ID:1684

konrqad

No podobno ma byc OBI 3 pietrowy, zeby Włocławek stał sie miastem juz wiecej nikt nie mowil ze to wiocha !!!

0 0
ID:1704

wanda i banda

to po co do tej wiochy przyjezdzasz wiesmaku?:)

0 0
ID:1705

zygfryd

podobno w 2010 maja zaczac budowc metro, narazie jedna linia od azotow przez centrum i poludnie do miczelina w dalszej kolejnoscie linia z zazamcza przez centrum do kazika

0 0
ID:1720

Pan Donald

Ja przyjeżdzam do Mc***** po wieśmaka...

0 0
ID:1721


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA