Nowe kuriozum cudotwórcy -rząd PO chce sprzedać kolej...

Nowe kuriozum cudotwórcy -rząd PO chce sprzedać kolej linową na Kasprowy Wierch (przynoszącą ogromne zyski ) Austriakom .Jeszcze trochę ,a trzeba będzie uważać by nie sprzedali naszych majtek w których chodzimy -czy to już dno ,czy jeszcze niżej POupadamy ,,POd tymy żądamy''?

7 komentarzy

szuja

Napisz też ,że kolejkę celowo zaniedbano ,żeby tanio opylić. Jak to solidaruchy .Droga @atrapo killera, ja nie z soli.... tylko z tego co mnie boli.

2 2
ID:28884

kat

A jeść się chce ...

0 0
ID:28885

ben Jakov

Jeżeli podatnik ma dopłacać do kolei, to rzeczywiście lepiej jest ją sprzedać. Może wtedy koleją będzie rządził właściciel, a nie związkowcy. Może nawet pociągi przestaną spóźniać się i będzie w nich czyściej...

2 2
ID:28898

sportowiec

Odpowiedz mi Pytanie na dwa pytania: 1.Czy dzięki temu, że kopalnie w Polsce są państwowe, węgiel jest tańszy albo lepszy? 2. Czy państwowe to znaczy nasze - obywateli RP, czy też liderów związkowych i ewent. zatrudnonych w danych zakładach ludzi? Przykład KGHM-u, Poczty Polskiej, PKP, kopalni Jastrzębskiej Spółki itp wyraźnie pokazuje, że Ty i ja to tyle mamy z państwowych zakładów, że jak im braknie to MY z naszych podatków musimy IM dołożyć.
I jeszcze jedno. Związki Zawodowe to wspaniała rzecz, ale w zakładach prywatnych. W państwowych to najzwyklejsze, śmierdzące pasożyty.

3 3
ID:28926

Pytanie

Sportowcu -jeśli masz taki pogląd to wyjaśnij , dlaczego wymienione przez Ciebie gałęzie gospodarki są np. w Niemczech kontrolowane przez PAŃSTWO ? Dlaczego OPEL nie został pozostawiony sam sobie i sprzedany chińczykom ,dlaczego stocznie w Niemczech nadal fukcjonują(zatrudniają Polaków) ,choć pod kreską i żadna nie została zniszczona tak jak w naszym ,,dzikim kraju'' ? Czy Niemcy to taki głupi naród ,ze lubi dokładać do nierentownych firm ? Czy może też są tak przewidujący i szanują majątek narodowy ? Wyjaśnij również dlaczego w Polsce mają rację bytu polityczni złodzieje sankcjonowani przez prawo ?

2 2
ID:28934

szuja

Sportowiec na pewno ci nie odpowie bo nie wie!

3 1
ID:28961

sportowiec

@Pytanie. Czy Niemcy są głupi - nie wiem, wiem natomiast, że zlikwidowali bez żalu setki zakładów w byłym DDR. Te enerdowskie były na podobnym poziomie technologii jak polskie. Pamiętasz słynne wytwory ich przemysłu: Trabant, Wartburg, fotomateriały ORWO, aparaty ZENITH. Tam (w NRD) WSZYSTKO padło. Z NRD na zachód (mięli szczęscie bo do b. RFN) wyjechało 20% populacji Ossich. Nasza emigracja to pikuś. A niemieckie stocznie? Stać ich na dopłacanie do interesu. Sam jednak piszesz, że zatrudniają Polaków. Dlaczego? Bo są tani i swego rodzaju socjal proponowany w Rostocku Niemcom, którzy z racji wieku nie wyjechali, wychodzi im taniej. I tyle. A Szuja po raz kolejny daje dowód, że wojskowe chełmy w PRL były za ciasne i uszkadzały móżg.

1 1
ID:28998


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA