Drodzy Internauci!!! Czy ktoś z oglądających kiedykolwiek...

Drodzy Internauci!!!
Czy ktoś z oglądających kiedykolwiek retransmisję z sesji rady miasta widział, żeby niejaki radny Mokry zabrał głos?? Czy ten Pan zabrał kiedyś głos w dyskusji??;> Czy od pierwszego posiedzenia radnych w obecnym kształcie szanowny Pan radny wypowiedział się na jakiś temat. Dodam, że mnie nie dane było tego doświadczyć...

24 komentarze

pazdzioch

tak samo jak pan Osinski ale z drugiej strony jesli mieliby mowic takie glupoty jak mala czarna to lepiej niech siedza cicho a pozniej sie ich wymieni na lepsze modele:)

2 0
ID:1681

Fan Rady Miasta :)

Okazuje się że jedni radni ładnie mówią,inni mówią głupoty,jeszcze inni nic nie mówią a jest też grupa radnych "ładnie wyglądających" Pozdrawiam zacne grono "garniturowców"

5 1
ID:1683

Lech Górczyński

"Pytający" najwyraźniej sporadycznie i bardzo wybiórczo śledzi transmisje z sesji Rady Miasta. Z moich obserwacji wynika, iż Radny Mokry jako przewodniczący jednej z komisji przedstawia stosowne opinie, ponadto jest autorem co najmniej kilkunastu interpelacji. Jest rzeczowy i wyważony w swoich poglądach na tle tej całej mizerii...

1 9
ID:1685

edyta fanka

widziałam go w kilku dobrych wywiadach telewizyjnych, poza tym jest merytoryczny... no i przystojny ;)

1 8
ID:1686

Odpowiadający.

Śpieszę z wyjaśnieniem dla dociekliwego internauty chowającego się za nickiem "pytający" .
Radny Piotr Mokry posiada wykształcenie prawnicze a znajomość prawa pozwala mu świetnie kierować i przewodniczyć pracom Komisji Porządku Prawnego i Publicznego RM. Na forum Rady Miasta w wielu ważnych i istotnych dla miasta kwestiach , w imieniu klubu radnych PO wspólnie wypracowane, merytoryczne stanowisko prezentuje przewodniczący klubu. Nie ma potrzeby dublowania, poprawiania, mówienia jeszcze raz tego samego. Radni składają interpelacje na sesjach RM i w okresie międzysesyjnym. Od początku kadencji radny Piotr Mokry w imieniu mieszkańców skierował do Prezydenta miasta kilkanaście interpelacji.Szanowny internauto zapytaj wprost, osobiście radnego np. w biurze RM o interesujące Cię sprawy a na pewno uzyskasz satysfakcjonujące odpowiedzi.

2 8
ID:1687

cham

Mokry w radzie Miasta i komisjach, a żonka chyba w MOPRze (czy czymś podobnym). Jednym słowem fajnie sie te małżeństwo usadowiło na miejskich stołkach. Drodzy internauci, może zrzutka na nowa furę dla Mokrych?

13 2
ID:1688

cichy wielbiciel

Popieram CHAMA Mokry to taka ciepła klucha moim zdaniem nie spełnia mandatu zaufania jakim obdarzyli go wyborcy . A możne głosowały na niego tylko potrzebujące kobitki przecież jest taki ŁADNY haaaaaaaaaahaaaaaaaa

11 0
ID:1694

SZUJA

Dodam ,że kilku radnych przyszło na obecną sesję nawet umytych.

0 0
ID:1697

kasza jęczmienna

Proponowałbym, żeby nasze media przyjrzały się dokładnie powiązaniom radnych z liczną rzeszą pracowników spółek miejskich i innych jednostek należących do miasta. Ciekawe co wyjdzie.

8 0
ID:1769

Dionizy

Zgadzam się s opinią większości. Ja już od ponad roku czekam na merytoryczne uzasadnienie pewnej decyzji podjętej przez komisję, której przewodniczył radny Mokry. Kiedy poszedłem do Rady Miasta na dyżur radnego Mokrego to go niestety nie było. Podobno przyjmuje w kancelarii ale mnie nie stać na płacenie za poradę adwokacką.

8 0
ID:1789

kolega

Tajemnicą Poliszynela jest fakt, iż Radny mokry, pomimo bycia w klubie PO - je z ręki Pałuckiego. A czemu, to już ci dwaj Panowie wiedzą najlepiej.

9 0
ID:1811

marmur

przydaloby sie tez przyjrzec wszystkim radom nadzorczym (spolek,spoldzielni) samo kolesiostwo

2 0
ID:1816

Janusz

Najwyraźniej ktoś komuś zazdrości...;)

1 7
ID:1827

anna

Mokry,łamie prawo i grabi ludzi ostatnio chce odszkodowania od kaleki bo wszedł do jego domu a tam ugryzł go pies , a tak naprawde to chciał za grosze kupic od niego dziłki pokryjomu przed rodziną tego chorego na schizofremie człowieka,nie udało się to chce zniszczyc tych ludzi karami,takich radnych ma włocławek dodaje ze to PRAWNIK

8 0
ID:15727

Krajan

Należałoby się zainteresować czym zajmował się Mokry wcześniej zanim został pożal się Boże adwokatem. Adwokatem został po 35 roku życia. A wcześniej zajmował się ..... To jest szok że właśnie tacy ludzie zakładają togę!!!

9 2
ID:26384

Bąbel''

Coś w tym jest że o radnym Mokrym,wciąż słychać na mieście że pakuje się w obrzydliwe historie .może stołek w rządzie i kancelaria to tylko narzędzia do prawdzwego procederu MOKREGO PIOTRA..(...)

6 4
ID:26445

lala

Czym zajmował się mecenas Mokry zanim został adwokatem?

3 2
ID:32423

dzonny_killer

pewnie był na aplikacji... a tam bez znajomości ciężko się dostać :p

0 0
ID:32425

lala

cynik ten mój przedmówca

1 0
ID:32703

dzonny_killer

lepsze to niż... laik... :p

1 1
ID:32707

ŻART

TEN ...... WYŁUDZIŁ OD MOJEJ RODZINY PIENIĄDZE ON POWININ SIĘ WSTYDZIĆ ŻE ZA WYŁUDZONE PIENIĄDZE KSZTŁCI SWOJE DZECI NIE POTRAFI JAK UCIWY CZŁOWEK SPOJŻEĆ W OCZY

7 0
ID:49148

ANNA

@~Lech Górczyński :witam PANIE GÓRCZYŃSKI WIDZĘ ŻE NIE MOŻE PAN SIĘ ZIĘCIA NACHWALIĆ POPIERAM RODZINA TO RZECZ ŚWIĘTA CHWALIĆ NAWET TAKIEGO...

6 0
ID:57994

gość-57532

Proszę państwa trochę kultury ciekawość to pierwszy stopień do piekła

0 0
ID:77789

gość-78082

ja mu zaufałem zobaczymy jak zakończy się sprawa karna

0 0
ID:80449


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA