Nie mylmy pojęć:) Ja nie pytałem o interpelację. Nie...

Nie mylmy pojęć:) Ja nie pytałem o interpelację. Nie kwestionuję aktywności pozasesyjnej radnego Mokrego. Te kilkanaście interpelacji złożonych przez tego radnego zapewne miało formę pisemną, a nie ustną. ....
Z drugiej strony fakt, że radny Mokry nie zabiera głosu w dyskusji, w mojej ocenie nie powoduje, że jest najgorszym radnym. "Najwyżej" oceniam Panią radną, która siedzi obok radnego Chmielewskiego, która biła brawo po przyjęciu budżetu, mimo że głosowała przeciwko:D

7 komentarzy

:)

a to ta co w kościele na nią kazali głosować :)

0 0
ID:1689

pazdzioch

chmielewski? jak ten radny wyglada?

0 0
ID:1690

pytający

Chmielewski-dyrektor WORD-u. Bohater małego skandalu. Bez odpowiednich kompetencji kieruje WORDem. Bohater polsatowskiej Interwencji:)

0 0
ID:1698

pazdzioch

A ten z brodka:) troche smieszny jest gosciu ale widac ze sie stara a o ile mi wiadomo to i w WORD daje sobie rade

0 0
ID:1703

Paula

Mam dosyć! Ciągle pojawiają się te same nazwiska! Może zajmijcie się ważniejszymi sprawami! Najlepiej gadać o kimś, może najwyższa pora zająć się sobą i swoimi sprawami! Nikt nie jest idealny! Dajcie żyć innym! Wszystkim życzę Szczęśliwego, Spokojnego Nowego Roku!

0 0
ID:1707

do paula

Wlasciwie to o co Ci chodzi?:)

0 0
ID:1708

do paula

Jak kto sie pcha na ambone to musi sie liczyc z krytyka, skonczyly sie czasy kiedy urzednicy panstwowi byli nietykalni.
Zastanawia mnie to ze na stronie UM nie ma szczegolowych informacji na temat radnych tzn.wyksztalcenie,czym sie zajmuja etc.

0 0
ID:1709


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA