Minęło już ponad pół roku od zakończenia "sztandarowej"...

Minęło już ponad pół roku od zakończenia "sztandarowej" inwestycji SLD-czyli Kamiennego Rynku, a nadal nie oddaje on swojego rzeczywistego blasku świeżości.Nadal kamienie nie są odpowiednio zaspoinowane,a brud i resztki żywicy użytej do do utwardzenia spoin nie zostały usunięte.Jedynie część zielonego skweru daje jakieś poczucie estetyki,ale już sama fontanna to zwykły bubel.Ogólne wrażenie kojarzyć się może z "gospodarzem" ,który nie wypastował nowo zakupionych butów.

9 komentarzy

Pytanie

Niestety -to prawda ...

4 0
ID:29139

Violetta

Tyle pieniędzy wyrzuconych w błoto- SZKODA

4 0
ID:29147

szkoda

9 mln, az trudno uwierzyc
12 mln na bulwary skonczy sie tak samo :-(
http://img576.imageshack.us/i/1rg.mp4/
Ale kamienny rynek? Za to powinny glowy poleciec, fontanna kosztowola chyba cos kolo 900 tys.

4 0
ID:29148

kortyzol

To ja proponuję ten link od wadery dla Pałuckiego.

1 0
ID:29149

dzonny_killer

ale głowy nie polecą, bo wszechwładny z wdziękiem podbiegając do każdego winnego zarzuci mu białą chustę na głowę krzycząc: "mój Ci on"... ratując w ten sposób delikwenta :p

3 0
ID:29155

Pytanie

Chyba powstanie jakś nowa willa nad zalewem ?

2 0
ID:29158

dzonny_killer

poza tym odkąd zakończyła się pseudoodnowa rynku jest grupa ludzi, którzy teraz w ogień pójdą za preziem... są to szewcy... :p

2 0
ID:29164

seniorkaFC

Gdyby Ci co sa w ratuszu mieli glowy to moze polecialy by one z hukiem! Ale niestety to tylko zalosne ..... ktorym sie wydaje .,ze mysla, ze sa i dlatego postawili na kamien to atrybut twardoglowych byl jest i bedzie. Fontanna tam jest? a gdzie bo jakos nieczego co kojarzy mi sie z fontanna nie zauwazylam a taka leciwa to jeszcze nie jestem....Koszmary zawsze mnie w nocy dopadaja jak przejsc mi wychodzi akurat tam Brr cos okropnego!!!!

2 0
ID:29183

pazdzioch

nie wiem dlaczego ale mnie powoli zaczyna się podobać ten zakątek i fontanna jest całkiem fajna (bez furory ale ok) tylko ta hala i obdrapane kamienice psują obraz całości

1 1
ID:29205


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA