C. Wujciński szefem inkubatora. I gdzie się podziały...

C. Wujciński szefem inkubatora. I gdzie się podziały ideały p. Cezary?

7 komentarzy

Pytanie

Czy tak jak na dyr OSiR , odbył się ,,KUNKURS'' ?

6 2
ID:29276

dzonny_killer

hahaha... dlaczego mnie to nie dziwi... a wróbelki już wcześniej o tym ćwierkały... "godnościom osobistom" koleś nie grzeszy... zresztą nie tylko tym...

5 7
ID:29277

grab

Inkubator dopiero teraz miałby mieć szefa? Sądziłem że został wybrany wcześniej.

3 1
ID:29280

dzonny_killer

oto mój dialog... yyy a raczej monolog z Panem Wujcińskim, w którym wykazuje ..... obawę przed merytoryczną dyskusją, kompletny brak argumentów etc. W końcu wyszło karminowe szydło z worka... wreszcie doczekał się nagrody za wiernopoddańczą postawę...

http://wloclawek.info.pl/wasze_newsy,comments,167.html

6 7
ID:29285

dzonny_killer

oj Szanowna Redakcjo nieładnie... tyle wycieliście, że moja wypowiedź straciła zbyt wiele ze swej ekspresji, a przecież nikogo nie obrażałem... zresztą czy podanie angielskiej nazwy formacji wojskowej, która brała udział m.in. w operacji Market-Garden było dla kogokolwiek w jakikolwiek sposób obraźliwe??? Jeśli ktoś to tak odebrał, to bardzo mu współczuję samooceny, a na przyszłość sugeruję najpierw myśleć, a później działać tak, aby nikt się nie czepiał...
Pozdrawiam Szanowną Redakcję... Pana Wujcińskiego nie pozdrawiam :p

4 3
ID:29306

kolezanka z drugiej lawki

Pan Wujcinski nie odpowie, bo:

1. jest elita
2. wali go to
3. co ma powiedziec? stolek za zdrade?

ad. 2

Wali go to bo docelowo bedzie mial tyle kasy ile wy na lopacie nie zarobicie.

ad. 1

Elita nie zadaje sie z plebsem, elita nie musi sie tlumaczyc plebsowi, elita jest elita

ad. 3

Honoru to raczej nie ma, wiec co ma powiedziec? Wzialem dobra cene? Dawali to wzialem? Bylem najlepszy z 11 kandydatow? Najlepiej wypadlem na rozmowie kwalifikacyjnej? Trudno cokolowiek napisac.

Niewatpliwie jednak to czyta. Zbieraj Panie dyrektor kwity bo nie znasz dnia i godziny.

4 3
ID:29317

widz

Kunkurs spiewa i tanca a raczej piosenki radzieckiej bo to wazna umiejetnosc w tym miescie i ceniona.

3 4
ID:29318


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA