Dlaczego w autobusach MPK jest tak zimno? Przeciez te nowe na...

Dlaczego w autobusach MPK jest tak zimno? Przeciez te nowe na bank maja webasto! Ja wam powiem - chodzi o to, że każdy kierowca MPK ma premię za małe zuzycie paliwa, a webasto chodzi właśnie na wachę. Panie prezesie MPK! Proszę o zlikwidowanie "premii paliwowej" na czas mrozów, bo ci kierowcy to przeginają! Na dworze -20, w autobusie -5, tragedia po prostu...

5 komentarzy

cham

zgadzam się w 100%. Tabor niby najnowszy w okolicy, ale co z tego, skoro w Toruniu, w starych dobrych , nieszczelnych Jelczach jest duuużo cieplej. MPK - wstyd! Tylko podwyżki potraficie robić, a żeby zapewnić ludziom odrobinę ciepła, to jest wielki problem. I nie ściemniajcie mi, bo dzisiaj i wczoraj specjalnie sprawdzałem nadmuchy w busach. Owszem dmuchały - letnim powietrzem...

0 0
ID:1728

Stacha

Dlaczego autobusy MPK jeżdżą brudne?Ja rozumię będzie tłumaczenie,że mróz i wiele innych argumentów .Chyba w poniedziałek autobusy powinny być czyste. Kierowcy chcą podwyżki ale też powinni zadbać o wyglad samochodu.

0 0
ID:1729

Mieszkaniec

Webasto jest to urządzenie które wytwarza ciepło podczas postoju pojazu kiedy silnik jest wyłaczony.Można je programować sobie na różne sposoby.W czasie jazdy ogrzewanie jednak przekazywane jest nie przy pomocy tego urządzenia.W autobusach widocznie ciepło szybko ucieka ponieważ na częstych przystankach otwierane są wszystkie drzwi i następuje oziębienie wnętrza pojazdu.Swoją drogą kierowcy powinni mieć włączone ogrzewanie pojazdu.

0 0
ID:1731

ktoś niepalący

Dlaczego w autobusach kierowcy palą papierosy? To pytanie kieruje do Pana Prezesa.Jeżli jest zakaz palenia na przystankach i w autobusach to powinien też dotyczyć kierowców.

0 0
ID:1745

:)

w samochodzie (który skasowałem) jak mi zimno, to podkrecałem gorace powietrze i z nadmuchu leciało gorące, w autobusach natomiast leci ni to zimne ni to ciepłe - wcale się nie dziwię, że marzniemy. MPK to kolejna spólka miejska która głęboko w d... ma obywateli, dla których istnieje...

0 0
ID:1753


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA