Zastanawia mnie dlaczego już są zdejmowane flagi w naszym...

Zastanawia mnie dlaczego już są zdejmowane flagi w naszym mieście. Dzień świąteczny się jeszcze nie skończył, a już jeżdżą i zdejmują flagi z naszych ulic.

4 komentarze

Manik

Bo je kradną. A kto? Napewno nie mieszkańcy Szpetala czy Kruszyna.

0 0
ID:29479

dzonny_killer

dla czerwonych władz miasta święto Konstytucji 3 Maja to jedno z bardziej znienawidzonych świąt... podczas okupacji zarówno niemieckiej, jak i radzieckiej było zdelegalizowane... nasi "wybawiciele" niosący wolność na bagnetach armii czerwonej po wyrażeniu przez społeczeństwo niezadowolenia w 1946r. całkowicie zabronili świętować tego dnia, a dodatkowo zastąpiono hucznie obchodzonym świętem 1 maja. W 1951 roku Świeto 3 Maja zostało oficjalnie zdelegalizowane przez "prawdziwych Polaków" przodków ideologicznych obecnych władz miasta. dopiero w 1990 roku przywrócono uroczyście Święto Konstytucji 3 Maja. Do tego czasu corocznie tego dnia dochodziło do przybierających różne formy protestów - głównie demonstracji antyrządowych, antyradzieckich, czy antykomunistycznych...

Nie dziwi mnie zatem takie, a nie inne podejście czerwonych władz Włocławka do tego dnia i wszystkiego, co z nim związane... :p

2 1
ID:29495

djdj

mi też się wydaje że trzeba szybciutko schować do szafy bo za chwile nie będzie co chować hehe, nam przecież wszystko się przydaje...

3 1
ID:29497

as

Zastanow się , po to jest Dzien Konstytucji aby wisiały dwie flagi Pan i Miejska idla tego zdejmowane są flagi unijne..........

1 1
ID:29500


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA