Może podzielicie się wrażeniami z organizowanych...

Może podzielicie się wrażeniami z organizowanych „Sylwestrów”, ja jestem wielce zdegustowana- może 320 zł od pary to za mało, żeby organizator mógł zrobić kawę lub herbatę( brak szklanek), na 18 osób 1 „szampan” (za 6 zł- cena w delikatesach). Ponadto- włos w sałatce, dwugodzinne czekanie na zmianę talerza.
W ogóle to full wypas- dla każdego w menu, tak bardzo innym od tego przedstawionego przy wpłacie: po 1 szt. galaretki z kurczaka (wielkości kieliszka od wódki), pół jajka faszerowanego , jakieś śledzie, zawijas, kotlet schabowy(stary), żeberko, udko kurczaka i ziemniaki podane z godzinnym poślizgiem kiedy wszystko było już zimne , a nad ranem woda o smaku żuru z białą kiełbasą ... Na Sali bawiło się ponad 150 osób... a wszystkie te atrakcje w Szkole Tańca Góreccy na ul. Szpitalnej. Polecam wszystkim anorektykom... zapomniałam dodać, że po uprzątnięciu stołu( kiedy tańczyliśmy na sali obok) zwinięto nam wódkę i napoje... Brawo dla organizatora. A tak w ogóle to ktoś kontroluje takich pseudo organizatorów?

7 komentarzy

kropek

w pelni zgadzam sie z autorka tekstu.ten sylwester to totalna porazka brak jakiejkolwiek ochrony, do szatni kazdy mial dostep o jedzeniu nie bede wspominal bo zrobila juz ta pani ale to byla katastrofa "herbate dostane jak szklanki zwolni stolik nr 9 " to smiechu warte wszystko.
ja mam taki maly pomysl moze sie zbierzemy w grupe kilkuosobowa i oddamy ta sprawe do sadu konsumenckiego o zwrot gotowki lub chociaz jej czesc.zdjecia posiadmy jak siedzimy przy SWOICH napojach i alkoholu oraz pustych talerzach

0 0
ID:1736

Obserwator 2

Nie byłem, nie wiem, podejrzewam że piszecie prawdę, sałkiem mądry pomysł skierować sprawę do sądu, to wstyd żeby taka firma, tak się reklamująca, tak się ośmieszała.

0 0
ID:1744

Rita

Polecam Gwiezdne Wrota,super muzyka,wystarczająco jedzenia za 300 zł.od pary i miła atmosfera.Kilka lat z rzędu się tam bawimy w sylwestra i za rok też zdecydujemy się na imprezę w tym lokalu:)

0 0
ID:1751

łukasz

Ja byłem w klubie na Wikaryjce.Dyskoteka niedawno otwarta, ale impreza super. Dużo ludzi, świetna muza, smaczne jedzenie i za 190zł od pary. O północy swietny pokaz sztucznych ogni i ogniska - niesamowite wrażenie.
W przyszłym roku też się tam wybiorę. Polecam

0 0
ID:1849

arek

A ja bawiłem się w Casablance, superrr zabawa, jedzenia do oporu miła obsługa czego chcieć wiecej za 300zł od pary. A wystrój pierwsza klasa. Polecam!

0 0
ID:1859

kropek

prosze o kontakt wszystkie osoby ktore czuja sie oszukane o kontakt, wspolnie cos zaradzimy

[email protected]

0 0
ID:1906

wondergirl

Ja również się bawiłam w klubie Wikaryjka. Było wspaniale!!! Cudowny wystrój, jedzonko wyśmienite i co najważniejsze ten klimat na dworze. Sztuczne ognie, ogniska i wspaniałe widoki!! Naprawde bardzo polecam ten klub na wszelkiego rodzaju imprezy!!!

0 0
ID:1936


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA