Jaśnie szujowatość donosi...To najczęściej niesprawdzone...

Jaśnie szujowatość donosi...To najczęściej niesprawdzone ploty przekazywane przez takich jak Szuja,killer.. czy kaloryfer.Bierzcie się za robotę ,a nie od samego ranka okupujecie portal ,który cieknie od waszego lejwodzctwa.

11 komentarzy

pazdzioch

ja zauważyłem ze SZUJA przejawia największą aktywność miedzy godzina 20 a 22 czyli wtedy gdy normalny człowiek ogląda X factor, Szymon Majewski show albo najzwyczajniej w świecie uprawia sex :) a ten w kółko na okrągło kaczory, kiecole albo inne komuchy

10 0
ID:29655

seniorkaFC

Dajcie spokoj i nie dolujcie juz zdolowanego! Szuja jest jaki jest i trudno. Teorie spiskowe to Jego specjalnosc i mania przesladowcza chyba> Licze na to ze Mu przejdzie a jak nie ,no to coz? niech taki zostanie jaki jest dodaje pewnego kolorytu na portalu i to tez sie liczy! A co do seksu mily pazdziochu to nie koniecznie po 22?! Mozna to robic o kazdej porze _regul nie ma no chyba ze ktos wstydliwy.......

1 1
ID:29664

szuja

Bo ja pracuję a ty się oper.To sex wg ciebie uprawia się od 20 do 22 .Hahaha

3 5
ID:29667

szuja

@~Al-Dżazira na info
Dżazira co Ma-ryja? Nie donosi a ryje.Taki to pożyje.

3 5
ID:29669

pazdzioch

a tak swoją drogą to ciekawe co robi jego wysokość szerokouśmiechnięty między 20 a 22 ;) uprawia sex czy rozmyśla nad dowcipami ala leszek miller ?

1 0
ID:29670

Al

Szuja sprawdź swoje notownia -same minusy.
Gruss aus Kolberg.

2 3
ID:29671

dzonny_killer

Ja sobie wypraszam, również ani Szuja, ani Kaloryfer plot nie wrzucają... nieco to dziwne, że komuś przeszkadzają komenty zarówno moje, jak i Szui, gdyż do jednego worka raczej ciężko nas razem wrzucić... ale niektórzy... no cóż... podczas modlitw do dżaziry chyba za mocno czółkiem pocałowali posadzkę... :p

1 3
ID:29676

szuja

@~Al
I o to chodzi powolniaku.Hahaha

1 5
ID:29684

Al

Jeśli Szuja twierdzi ,że pracuje to dlaczego w pracy zagląda na info?

2 0
ID:29689

seniorkaFC

LUDZIE nie szkoda Wam opuszkow palcow na te "gnioty"? Jeden drugiego chce w lyzce wody utopic i po co? Macie lepsze samopoczucie jak komus "przywalicie" Wiece ciepelka do blizniego to nie karalne> Pozdrawiam

0 2
ID:29695

szuja

@Al
Ja już tu jestem dość długo na forum i pisałem na ten temat dwa razy na pewno.Trzeci raz nie będę się spowiadał bo i tak do komunii nie przystępuję. Nie jadam ciała ludzkiego.Sam już nie wiem co jest karalne a co nie i po co są te przepisy i ustawki,e tam.Wiesz co Al połącz się lepiej ze swoimi w kosmosie.

2 3
ID:29704


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA