Wczoraj odszedł od nas wielbiony i ceniony przez...

Wczoraj odszedł od nas wielbiony i ceniony przez forumowiczów Cyklista - Cykluś.
Drogi nauczycielu ... do zobaczenia.

19 komentarzy

kat

Rozumiem że "wylogował się" na stałe - szkoda Go, jego komentarze były bardzo tafne i ciekawe...

6 1
ID:29761

szuja

Cześć jego pamięci.Nie palcie papierosów.Jeżeli to Pan K. to tym bardziej mi smutno.

4 3
ID:29763

dzonny_killer

Mam nadzieję, że przeszedł na lepszą stronę mocy... Szanowny Cyklisto! Będzie Ciebie brakowało... :(

7 4
ID:29767

max

Cyklus - czy to prawda, napiszcie cos wiecej, kiedy pogrzeb, oby to nie bylo prawda, szkoda czlowieka lubilem czytac jego posty - bedziemy mieli Cie w pamieci - do zobaczenia

7 1
ID:29772

Oczytany

Rozumiem, że zapalił ostatniego?.

2 7
ID:29778

wieśniak

Wielka szkoda i żal!!!

2 0
ID:29783

zxxc

[*] Zapewne wszystkim forumowiczom będzie brakowało tematów i rzeczowych komentarzy czcigodnego Cyklisty. Gdyby ktoś wiedział coś o pogrzebie to również prosiłbym o znak w tym temacie.

6 2
ID:29784

Marek

Cześć Jego Pamięci.

2 1
ID:29786

pazdzioch

[*]

2 2
ID:29792

Gabi

Przykra wiadomość. [*]

2 1
ID:29796

pamar

Szkoda człowieka [*]

2 1
ID:29800

Johan

Dobrzy Ludzie odchodz... Wyrazy wspczucia Rodzinie i Przyjacioom. Oby przykad p Cyklusia pocign mode pokolenie Polakw ku prawdziwej mioci Ojczyzny,

2 1
ID:29805

max

Wloclawianius - Ty chyba wiesz kiedy pogrzeb Cyklusia - napisz, a moze złożymy sie na kwiaty dla naszego kolegi Cyklusia, byl porzadnym czlowiekiem choc go nie znalem z uwaga czytalem jego wiadomosci - brak mi Ciebie bedzie Cyklusiu

3 1
ID:29806

Włocławianiuuuniuś

Nie mogłem uwierzyć , więc nie pisałem o informacji jaka do mnie dotarła. Jednak z przykrością piszę że ceremonia pożegnalna odbyła się o 12:30 na cmentarzu komunalnym.
Pan Sławek którego znałem od 7 lat był wybitnym i doświadczonym konstruktorem budowlanym oraz fachowcem w obiektach zabytkowych, jakich we Włocławku jest nie wielu. Doświadczenie - 30 letnie, człowiek starej daty ( w pozytywie) choć miał 55 lat.
Biorąc udział w ceremonii pożegnalnej złożyłem kwiaty również z myślą o wpisanych w tym post-cie. ( i )
Wyrazy wspczucia p. Dorocie.

1 1
ID:29808

dzonny_killer

podpisuję się pod słowami @Maxa...

2 3
ID:29810

max

Przykro ze nie zdazylismy sie zorganizowac aby złozyc hołd Cyklusiowi , gdybys mogł Włoclawianiusiu jakos opisac gdzie lezy nasz kolega byłbym wdzieczny

3 1
ID:29840

keypaks

Wyrazy wspczucia p. Dorocie. -eeee...Włocławianiuuuniuś

2 0
ID:29856

poliszynell

Cykluś :'-(

0 0
ID:29865

dzonny_killer

@max... dla chcącego nic trudnego dostać się pod właściwy pomnik... jednak podawanie nr kwatery, rzędu, czy grobu może naruszyć ustawę o ochronie danych osobowych... zatem tego nie uczynię... myślę, że jeśli Szanowna Małżonka Niezapomnianego Cyklisty bywa obecna na tym forum (ewentualnie czyta te posty), to jest ona jedyną osobą upoważnioną do upublicznienia miejsca Wiecznego Spoczynku Pana Sławka...
Szanowny Cyklisto... ślę pozdrowienia.. Może gdzieś, kiedyś dotrą do Ciebie...

0 0
ID:29953


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA