Oglądałam "zbieranie opinii" o kostce na Zielonym Rynku...

Oglądałam "zbieranie opinii" o kostce na Zielonym Rynku reportera TV WC i pytanie, czy można sobie nogę złamać na tej kostce? Co za idiotyczne pytanie? Na każdym deptaku, chodniku, ulicy jak ktoś chodzi jak "niemota" może sobie złamać nogę!!! Panie reporterze czy może pana potrącić samochód jak Pan będzie przechodził przez jezdnię, albo czy może się pan utopić jak pan będzie pływał w jeziorze? To są tego typu absurdalne pytania! Gratuluję błyskotliwości, hehe

18 komentarzy

romano

Bo tv na poziomie kostki brukowej :)

5 5
ID:30120

kostka

a ja słyszałem niesprawdzone plotki że jakiś zięć nie miał co z kostką zrobić to się rozpisało przetarg i kostka leży

5 3
ID:30124

areksi

Bo kostka jest niefunkcjonalna, taką kostke kładzie się na dziedzińcach zamków, a nie w centrum miasta.

8 2
ID:30128

XXX

Jak nie ma się innych tematów to ciągle o tej kostce. Droga 24 to już naprawdę staje się nudne. Już sami nie wiecie jak dokopać Prezydentowi. Ja jakoś chodzę po tej kostce i nie narzekam Wstyd..

6 6
ID:30132

paw

Ten temat doprowadza mnie do wymiotów !!!

6 2
ID:30134

Stacha

A Mnie ta kostka doprowadza do bólu nóg- gratuluję gruboskórnym,piszącym tylko a nie chodzącym po "kamiennym rynku".

6 2
ID:30138

Rumcajs

Mi ta kostka nie przeszkadza. Wogóle podoba mi się tam po remoncie.

4 5
ID:30139

włocławianin

9mln na kostkę na zielonym rynku.Takie rzeczy to tylko SLD.....

5 3
ID:30143

schmidt

A mnie się podoba. Jest jak w większych miastach Polski.!!!!!!

4 2
ID:30144

j-23

kostka i cw
cw i kostka
i tak wkoło Macieju
a o tej przy katedrze cisza a ona tam sobie leży

3 2
ID:30146

pen

Co znowu wyrabia to WC. To wstyd i hańba dla miasta.

6 3
ID:30151

do j-23

Kostka przy Katedrze jest polozona razem z plytami .
Natomiast takich plyt po srodku chodnika brakuje na Zielinym Rynku.
i w tym jest winna władzy. Zwolennicy tego brakoeubstwa.
Tak jak ktos wyzej powiedzial zbywala komus to wylozyli Zielony Rynek

1 1
ID:30157

szuja

Ale ta CW jednak pokazuje dużo nieprawidłowości. Kujawy natomiast wszystko pod dywanik.

7 3
ID:30160

prawda

Gdyby nie CW to 90% nieprawidlowosci by nie wyplynela. Wykonuje funkcje kontrolno-monitorujaca, ktora wlasciwie powinna byc wykonywana przez instytucje a nie media.

Czerwoni sie jej boja, co widac po reklamach w innych mediach. Pompowane sa ogromne pieniadze ze spolek miejskich w inne przychylne media. Do CW nie idzie nic.

Posrednio wplywa na jakosc wykonywanych inwestycji itp. Gdyby byly tylko przychylne media, kupione tak jak mielismy przez 20 lat to lody , ktore juz i tak sa krecone na maxa bylyby krecone podwojnie.

A tak swoja droga, tak pluja, pluja, ale ogladaja. Jak tak zle to nie ogladajcie. Kujawy dadza wam poczucie spokoju i sukcesu. Ale to bedzie tylko poczucie.

3 3
ID:30173

Teoria Spisku

Założę się że ten dziennikarz został przekupiony przez kogoś komu zależało na tym aby popsuć opinię stacji. A później taki ktoś sam wypisuje głupawe posty na forach.Numer na: "łapaj złodzieja!" Ciemny lud to kupi.

1 0
ID:30178

dzonny_killer

co prawda to @prawda... kujawska tv niestety czerpie najlepsze wzorce z pewnej gazety pana z odstającymi uszami... a cw idealna nie jest, to fakt, ale jak ważną rolę pełni pokazują pełne jadu i zawiści wieczne ataki karminowców na tę stację i to wyłącznie za pokazywanie jak fatalnie rządzą... czyli za pokazywanie prawdy :p

prawda boli! prawda komuszki :p

0 1
ID:30189

dickdastardly

A może po prostu mało ciekawych tematów we Włocku i tyle. Zawsze to lepiej mieć dwie tv jakiekolwiek by one nie były, przynajmniej widz ma porównanie i może z natłoku rożnych niepotrzebnych treści złowi te które są najważniejsze.Nie faworyzując obu stacjom życzę obiektywności i zdrowej dociekliwości.

1 0
ID:30191

Pagon

Ja tam nie mam zastrzeżeń. Nie zdawałem sobie sprawy z wielu cwaniackich mechanizmów jakie panują we Włocławku. Super oby tak dalej. Najlepiej lubię jak mówią o MPECu lub pokazują uśmiechniętego Kuźniewicza

1 1
ID:30193


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA