Meszki i bezsilność Włocławskiego ratusza. Co z tego że...

Meszki i bezsilność Włocławskiego ratusza.
Co z tego że przetarg został wygrany przez firmę X czy Y jeżeli plaga meszek rozpętała się na dobre. Nie można nawet z dzieckiem na dwór wyjść by nie zostać napadniętym przez te owady. Olejki waniliowe czy tez goździkowe tez już nie pomagają. Czy Włocławianie maja się pozamykać w domach na 4 tygodnie? Kiedy jest planowany pierwszy zabieg wytrucia meszek? Jak na razie tylko się chwalą, że niby przetarg się zakończył, ale ani oprysków ani też informacji o nich nie można się doprosić w firmie R....s. Czy na dzień dziecka i imprezę WCK będzie można normalnie przyjść, czy też z gałązkami machając nad głowami...

9 komentarzy

pokąsany przez meszki

Oprysk przeciwko tym uciążliwym owadom miał się zacząć 24-05-2011 ale nic takiego nie było.Mieszkam przy ul toruńskiej i z dnia na dzień liczba meszek się podwaja .Włodarze naszego miasta zróbcie z tym uciążliwym fantem coś...

4 2
ID:30314

lena

moje dzieci nie moga nawet na dwor wyjsc. w tak piekna pogode musza zostac w domu bo meszek jest coraz wiecej. zrobcie naprawdecos.

2 3
ID:30324

kriss

Glosowaliscie na Paluckiego to niech on teraz robi... a jak robi... to widzicie... moze kolejny ranking to ma byc gdzie WLOCLAWEK bedzie przodowal... w ilosci meszek... hahaha tym razem opublikuje go poczytna gazeta TAK Uszana

3 2
ID:30337

oczko

a ja moje dzieci pryskam preparatami, i wypuszczam na dwór ,a za czasów poprzedniego prezydenta też opryski odbywały się późno.

2 2
ID:30340

rolnik

Trzeba było Kuropatwińskiego wybrać na Prezydenta.

0 1
ID:30350

dzonny_killer

meszki są tak samo upierdliwe jak władze naszego miasta... jedno i drugie ciężko przegonić, a ostro dają się we znaki... samo machanie nic nie da... potrzebny jest naprawdę skuteczny środek... jeśli go nie będzie, to swój swojego nie ruszy... :p

1 3
ID:30354

kat

Rozumiem, że jak opozycja dojdzie do władzy to natychmiast meszki wytruje... no chyba nieświeżym oddechem, bo innej drogi nie widzę...:p

2 1
ID:30363

dzonny_killer

nie wiem co zrobi/zrobiłaby opozycja... w ich hasła i slogany też nie wierzę, ale ich póki co nie sprawdziliśmy... jeśli dojdą do władzy i będą robić wielkie NIC lub ŹLE, czyli identycznie jak obecna karminowa władza, będę pierwszym, który głośno wyrazi swoje niezadowolenie... :p

najpierw dajmy im (opozycji) szansę, a później oceniajmy działania... ja już dawno miałem dość nieudolności, kunktatorstwa, kolesiostwa i przekrętów obecnej władzy... :p

1 2
ID:30374

Pytanie

Trzeba było głosować na ....Skrzypka .On meszki załatwia jednym ...kichnięciem ...

1 0
ID:30430


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA