Poniedziałkowy "Moralny Niepokój" ogarnął i mnie, tak...

Poniedziałkowy "Moralny Niepokój" ogarnął i mnie, tak zepsutej imprezy od organizacyjnej strony dawno nie widziałem, bilety nie takie tanie, bo po 40zł, hala pełna ludzi a organizacja na poziomie festynu w powojennej Polsce. Notoryczne problemy z nagłośnieniem, oświetlenie rodem z horroru, duchota i brak wentylacji. Miało być śmiesznie i wesoło, a było męcząco i byle jak. Pozostał tylko żal wydanych pieniędzy i wstyd za organizatorów ... .

6 komentarzy

garbinet

Wydaje mi się, że było to nieodpowiednie miejsce na tego typu imprezę, zdecydowanie poszli na ilość,a nie na jakość

3 2
ID:30713

profek412

Oj marudzicie. Z dźwiękiem były problemy to fakt, ale było dzięki temu śmieszniej. Mi tam się podobało.

3 1
ID:30721

Pytanie

Za problemy techniczne raczej odpowiada obsługa techniczna hali (podlegająca pod OSiR), a nie artyści ,a tam jak zwykle śmierdziało papierochami i.....nie napisze czym jeszcze ...moje dziecko caly czas powtarza ,że na hali zawsze śmierdzi ....i chyba ma rację .

3 1
ID:30722

dzonny_killer

KMN - szacun!!! :)))

3 0
ID:30725

zxxc

No przecież mogli wystąpić w amfiteatrze.. A no tak, przecież żadnego już nie mamy :)

2 1
ID:30739

dzonny_killer

na wybrukowanym zielonym rynku... :p

0 1
ID:30744


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA