Chciałabym poinformować osobę z "P. Bursztynowego", że...

Chciałabym poinformować osobę z "P. Bursztynowego", że jeżeli moje dziecko nabawi się nerwicy z uwagi na cotygodniowy huk sztucznych ogni, to zgłoszę się do w/w osoby o pokrycie kosztów leczenia. Sama też nie chcę być budzona w środku nocy ! Jeżeli jest to atrakcja wyprawianych wesel, to proszę sobie te ognie puszczać w środku pałacu ! A w ogóle , to gratuluję znajomości na wysokim szczeblu, bo podobno trzeba mieć specjalną zgodę. Mam nadzieję, że takie same znajomości macie wśród personelu medycznego, gdzie (jak tak dalej pójdzie) będę musiała się zgłosić z dzieckiem.
P.S.
A na budynku jest napisane , że hołd m.in. wszystkim matkom, to ja bardzo dziękuję za taki hołd !

22 komentarze

dzonny_killer

o matko! zamiast pocić się na forum zgłoś to parę razy do służb odpowiednich... :p

3 10
ID:30820

kat

Widocznie w pałacu właściciel co sobotę rozbraja "niewypały" z całego tygodnia (...)

3 1
ID:30828

szuja

W weekend Włocławek świętował. W sobotę muzyczną gwiazdą był Sidney Polak. W niedzielę wystąpił kultowy zespół Lady Pank. Około godziny 22.35 na zakończenie udanych Dni Włocławka 2011 były fajerwerki.

1 0
ID:30829

negocjator...

to fakt ! ostatnio co tydzień po 24:00 robią zamieszanie i hałasują ! musi palec trzymać, że dostaje pozwolenia ! jak to mówią "władza może wszystko ! "

6 1
ID:30831

braw

brawo że ktoś to poruszył a radny siedzi na radzie i żadnej interpelacji,a może postara się oto by skoczyły się fajerwerki panie radny G.

5 1
ID:30834

Milena

Już nie przesadzaj!!!! Moja dwuletnia córka bardzo lubi jak strzelają fajerwerki i w żadną nerwice nie popada, ja też sama budzę się w nocy od hałasu fajerwerek a mieszkam nie daleko pałacu bursztynowego i idę spać dalej bez żadnych pretensji!! Trochę zrozumienia!

5 7
ID:30835

Pytanie

A co na to władze WSZYSTKICH mieszkanców Włocławka ?- Jesli nic to każdy na swoim podwórku może zaczać odpalać takie petardy -pod oknami panów prezydentow również ?

4 1
ID:30838

kat

@~Milena:
Przyznaj się, czy nie jesteś jedną z "samotnych mam" sponsorowanych przez barona?

4 1
ID:30841

włocławianka

każdy może , jeśli uzyska zgodę.
Jest zgoda , są fajerwerki , nic nie poradzicie , a na pewno wyżalanie się na forum , nie przyniesie zamierzonych skutków.

3 2
ID:30842

corkey

Skoro dziecko już teraz tak reaguje to znaczy, że już jest nadpobudliwe.
A tak swoją drogą nie jest to hałas nie do zniesienia, tym bardziej, że jest to z soboty na niedzielę. Niech się młodzi bawią

4 5
ID:30845

S.Z.

@milena
Dzieci owszem lubią fajerwerki, jako światła, a nie odgłosy im towarzyszące. A jak dziecko jest wybudzone ze snu takim hukiem, to nie budzi się z uśmechem na ustach , że światełka, tylko raczej zanosi sie ogromnym płaczem, którego nie idzie uspokoić ! Chyba nie jesteś matką ...

@corkey
Czyli z soboty na niedzielę ok, a jak np. z wtorku na środę, to już będzie gorzej z hałasem ?

4 1
ID:30846

corkey

mnie tam w żaden dzień tygodnia nie przeszkadza, bo nawet najgłośniejsza burza mnie nie zbudzi. Ale myślę, że taki hałas przez 5 min w sobotę o północy, kiedy to nieliczni o świcie chodzą do pracy w niedzielę, jest dopuszczalny.

2 1
ID:30848

Milena

Jestem matką i nie samotną bo mam męża który dba o mnie i dziecko! A mojemu dziecku nawet huk nie przeszkadza, po prostu dziecko trzeba umieć wychowywać a nie hodować!

3 3
ID:30853

negocjator...

ja proponuje złożyć pismo do urzędu na pozwolenie użycia fajerwerków w nocy ! i przekonacie się że nie dostaniecie takiego pozwolenia od miasta ! są równi i równiejsi ?

3 1
ID:30856

dzonny_killer

miło jest popatrzeć na fajerwerki... szczególnie w sylwestra... jakoś wówczas nikomu nie przeszkadzają... ale cotygodniowe imprezy mogą podchodzić pod art. 51 kodeksu wykroczeń... :p urok życia polega na tym, że wszyscy jesteśmy inni... dlatego Mileno jednym wybuchy nie przeszkadzają, a innym bardzo... podobnie jak z paleniem... :p

5 3
ID:30857

koci kasztan

@dzonny_killer: nie wierzę, że doczekałem takiej chwili. Twoja wypowiedź zakrawa o tolerancję, wyrozumiałość i nie jest przesiąknięta jadem nienawiści do myślących inaczej. Jesteś na lekach, jak prezes podczas kampanii? Tak trzymaj dzonny :D

0 0
ID:30889

dzonny_killer

widzisz koci... ślepa kura też czasem w ziarno trafi... :p albo nie taki murzyn czarny jakim go malują... :p

1 1
ID:30902

Ala

to już nie jest fundacja tylko prywatny folwark pan krzyś ma nas w duszy poprostu kasa leci a my z tego powodu nie śpimy a tak apropo jak mnie uczono cisza nocna jest po 222 a co na to "Złoty dom weselny" ????

4 0
ID:30973

Swój

do mileny a co jesteś - Samotna mamusia że zaginasz paluszek ?

3 0
ID:30974

kat

Tak wygląda tzw. ciche przyzwolenie na łamanie prawa przez grupę ludzi trzymajacych w rękach władzę i rynek pracy w mieście. Są ponad prawem i obowiązkami nałożonymi każdemu z szarych mieszkańców miasta. Niestety w naszym mieście rządzi towarzystwo wzajemnej adoracji, póki co nie do ugryzienia, bo istnieją wszelkiego rodzaju rodzinno-towarzyskie powiązania finansowe. Nie dziwie się policjantowi czy straznikowi, który ma interweniować i tego nie robi bo jego żona straciłaby pracę "w kapselkach". Nawet wysocy funkcjonariusze chowaja głowę w piasek bo są zapraszani na różnego rodzaju imprezki z żarciem za darmochę. Takie mamy lokalne "Wilkowyje" w naszym mieście, które może zlikwidować tylko nowa władza spoza "układzików", ale skąd takich wziąć jak każdy trzyma z jakimś towarzystwem klepiącym go po plecach, jak nie czerwoni to czarni, tak źle, tak nie dobrze. Szary obywatel jest tylko zauważany przy okazji wyborów, a potem liczy się tylko "grupa wsparcia", załatwianie posadek dla "sponsorów", rodzinki i tych, którzy nie uzyskali poparcia w wyborach, bo przecież za 4 lata sytuacja się odwróci i później ci obecnie przegrani będą mogli decydować o losie tych, którzy teraz rządzą. Takie zamknięte koło, stołki zmieniaja tylko d..y, a "robol" tyra na "pana, wójta i plebana"...

3 0
ID:30978

Piotr

do kata piszesz o kapselkach ? pracowałem tam - zero kontroli BHP-owca ma związane ręce nic nie robi z poligrafii bocznej palą się piece dym na hali i co stwierdza ????? wszystko ok , działał tylko na polecenie prezesika, poprostu bał się o stanowisko i to ma być bhpowiec ???

4 0
ID:30994

kat

Tak się buduje fortuny wspierajace dobroczynność - proste jak ma się w łapkach wiekszość rynku pracy, tylko smrodu jaki się nad wszystkim unosi nie zagłuszą nawet najlepsze perfumy, których zapach snuje się po "pałacowych" wnętrzach...

3 0
ID:31003


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA