ostatnio pisałem o obwodnicy włocławka ale dzis napisze o...

ostatnio pisałem o obwodnicy włocławka ale dzis napisze o tym ze ta nowa wzorcowania mam nadzije ze zmieni wizerunek miasta super marketów:) i na dodatek tez wizerunek miasta zmienia prywatna osoba bo miasto za władnia seplenców z wadami wymowy nic nie robiło ...ja wiem ze łatowo narzekac ale cze,mu we wlocku buduje sie tylko super markety naprawde nie ma pomysłu na miasto dlatego czekma na wzorcownie a moze jakis drapacz chmur we wlocku heheh:) oj troche mnie poniosło :) a jeszcze dokoncze wątek z tym drapaczem chmur to mnei poniosło ale wyobrazciie sobie punkt A wzorcowania miłe miejsce czyste ze mozna ssie przejsc na spacer punkt B pomijam juz plac wolnosci te miejsce to juz chyba kazdy ma dosc :) wiec punkt B piekne odnowione kamienice 3 maja na całej długosci pomalowane rózne kolory kawiarenki nawet dobre sklpey z duzymi wystawami i na koncu punkt C MAŁY ryneczek nad wisła pieknie odnowiony i bulwary ,sumujac torun to by sie chował i reszta i to jest mozliwe ale nie z tymi władzami co o tym myslicie:) pozdro

6 komentarzy

pazdzioch

ja bym jeszcze dodal do tego kawiarenki na statkach zacumowanych przy bulwarach ale oprocz remontu kamienic trzeba cos jeszcze zrobic z zamieszkujacymi tam talibami

0 0
ID:1953

szuja

WIEŻOWIEC to już przecież mamy.Tak na marginesie. Ciekawe ile będzie coś kosztować w sklepach tej Wzorcowni jak wynajem za jeden m.kw. kosztuje 40 EURO.Fakt ,że 80%lokali już wynajęto.

0 0
ID:1954

pazdzioch

gdzie masz wiezowiec we wloclawku

0 0
ID:1975

Stacha

Pomarzyć można ale daleka droga do realizacji.Też bym chciała aby 3-go Maja była Naszą reprezentacyjna ulica a nie obraz nędzy i rozpaczy.Wiezowców takich prawdziwych ponad 20 pięter to u Nas nie ma Ale jest u Nas pomieszanie architektury np.Plac Wolności -nowoczesność i zabytek i nie wiadomo co.Taka duża wioska z Włocka.

0 0
ID:1976

forsmark

Rzeczywiście laki,trochę Cię poniosło!Coś takiego jak Wzorcownia powinno być już dawno,wzorem innych miast zrobione.Pażdzioch też ma rację-coś trzeba zrobić z tą patologią ze Śródmieścia.AA tak zupełnie na marginesie,laki:to przecież obecne władze miasta (z trudem bo z trudem)robią to co postulujesz.Są już przetargi na przebudowę Pl.Wolności,Starego i Zielonego Rynku,Bulwarów.Z ul.3-go Maja jest trochę gorzej,bo większość domów jest prywatna a chyba prawo zabrania,by z pieniędzy publicznych finansować takie remonty.Nie chciałbym tu wyjść na jakiegoś piewcę dokonań Pałuckiego,bo jestem b.daleko od SLD,ale sprawiedliwie trzeba powiedzieć,że sprzedaż tzw.trójkąta bermudzkiego dokonała się na jego wniosek,gdy był wiceprezydentem.A moim marzeniem(takim malutkim) jest by zniknął z powierzchni ziemi brud i syf pt.HALA.Ilekroć przechodzę przez Zielony Rynek i widzę ten koszmar,to chce mi się wymiotować!Można by tam zrobić piękny plac,jak np. w Płocku przed ratuszem, ale czy można na to liczyć? Pozdro dla wszystkich!

0 0
ID:1980

pazdzioch

hala na zielonym rynku juz dawno powinna byc zburzona, jest okropna i nie pasuje do otoczenia jeszcze bardziej niz SDH na placu wolnosci, konkurowac z nia moze jedynie dworzec

0 0
ID:1987


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA