W naszym ratuszu brakuje pieniędzy NA WSZYSTKO, ale na...

W naszym ratuszu brakuje pieniędzy NA WSZYSTKO, ale na wystawne obchody katedry nie. Ile na te uroczystości dał Watykan??? Panie prezydencie - nieładnie, więcej na Pana nie zaglosuję.

9 komentarzy

Pytanie

O co Wam chodzi ,a kto utrzymuje osiedle Zakret -samorząd . Ktoś tu kiedyś pisał ,że w ośrodku nad jCzarnym zameldowanych jest 17 osób -na koszt samorządu,w starej hali sporowej OSiR podobno też jest zameldowanych ok 15 osób- na koszt samorządu -podobno to mieszkania zakładowe .A Wy piszecie ,ze samorząd dba tylko o katedrę ?

4 4
ID:31189

kat

Watykańscy urzednicy tylko tace nadstawiają i tyle ich "wkładu", a niektórzy daja się golić ...

7 1
ID:31190

cw43

podatków nie chcą płacić, wołają o nieruchomości, dotacje, "czeszą" wiernych, wciąż im mało i ciągle mają krzywdę. Trochę pokory i wstydu przydałoby się panom w czerni.

10 1
ID:31191

cw43

Właśnie się dowiedziałem, że kolonie dla biednych dzieci stoją pod znakiem zapytania, bo "trzeba" było dac na obchody 600lecia katedry. Ktos tu przegina...

7 2
ID:31192

katolik nie z wyboru

I ja myślałem że on będzie moim prezydentem , a on zaczyna od afiszowania się ze swoją świtą w pałacu biskupim i zajadają sobie obiadki . Trzeba mieć trochę przyzwoitości i pokory a nie identyfikować się z tymi pazernymi panami w czerni . Panowie w sukienkach są nienasyceni , najchętniej by nam zabrali wszystko i trzymali nas w ciemnocie .

6 1
ID:31194

IP-szuja

Jakoś tak się dziej ,że wszyscy politycy i z lewa i z prawa przy władzach kościelnych baranieją.Z lewa najpierw Kwas,Miler,Tusk nawet ślub kościelny wziął a bliżej nas Szerokoustny,całkiem zdurniał.

4 1
ID:31197

dzonny_killer

ja im na tacę nie daję i jestem zdrowy, szczęśliwy... jak chcesz dawać, to twoja sprawa, za to potępiać cię nie będę, ale wara od naszych (czyli i moich) podatków i szastanie nimi przez czerwoną zarazę, aby wtulić się w łaski biskupie... :p

3 2
ID:31212

Pytanie

Znacie historię -Pan ,Wójt i Pleban ...a nam wszystkim nędza.....

2 1
ID:31214

szuja

@dzony
Zlituj się i pisz którą czerwona zarazę ?A może dwie w jednym?

3 4
ID:31218


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA