Jestem tu nowy ; p pomyślałem że napisze to co mnie boli...

Jestem tu nowy ; p
pomyślałem że napisze to co mnie boli w naszym miasteczku
więc witam państwa .
na wstępie napisze że jestem za partia PIS
nie to że lubie mohery lub jestem obrońcą krzyża ale dlatego , ponieważ Prawo i Sprawiedliwość prowadzi tzw polityke prorodzina(jak ktos niewie google)
więc nie podoba mi się co partia rządząca w naszym miescie jak i w naszym kraju robi.Po pierwsze Likwidowanie szkół rozumiem jest niż demograficzny ale kiedyś sie musi skończyć a na takie miasto ja Włocławek 4 Gimnazja nie wystarczą . Po drugię zwiększenie płac za przedszkola jak rodzina jest wielodzietna to nie da sobie rady .Zrobić wyprawki np. pięciorgu dziecią. Podniesienie wieku emerytalnego chore wszystko po to żeby załatać dziure w budżecie . Z tego wynika że nasze pokolenie(mam 17Lat) bedzie pracować na emerytury swoich rodziców .Zwiększenie cen biletów to powinno isć na odwrót uczniowie i studenci mpk powinni miec za darmo , lub tak jak na zachodzie podjeżdza bus pod doma zabiera dziecko . Zasiłki pogrzebowe obcięte o 2000tyś jak się nie myle,albo rodzina ze swoich dokłąda jak ma ale ci mniej bogaci muszą wszystko robic na styk aby im na wszystko starczyło by pochować godnie swoja bliską osobe .Prywatyzacja służby zdrowia może niech wszystko sprywatyzują i bedzie ok . Chcemy się pokazać w Prezydencji to pokażmy się z tej lepszej strony.Bo jak D.Tusk twierdzi że bedzie tak kolorowo i pierdząco to niech nie mowi hop dopuki nie przeskoczy dziękuje:)

14 komentarzy

)

To już na www.brzytwa.com nie piszesz jacusiu i teraz będziesz tutaj tworzył?;)

2 0
ID:31289

kondonamudajcie

lecz sie, masz 21 ha gospodarstwo 5 dzieci plus ty i zona to daje lacznie 7. 21 przez 7 to 3 ha, z tego masz wyzyc i ogarnac sie, wyszkolic i dac dzieciom szanse. Czy to takie trudne jest myslec ? a moze ty zona i 2 dzieci i oboje pracujecie a nie obmyslacie jak okrasc ludzi co zarobili, bo wam sie na amory wzielo. zal bierze, nie ma znakow w mojej wypowiedzi bo pisze z komputera z oprogramowaniem bez jezyka polskiego o zgrozo, dodam ze w mojej rodzinie bylo nas 3, gdzie 3 pojawil sie jak pierwszy mial juz 24 lata i przejmowal gospodarstwo.

3 4
ID:31290

moni@

inerpunkcja, ortografia i poglądy... do poprawki ! Kiepski debiut.

7 3
ID:31291

negocjator...

miała babcia uzbierane na trumnę przyszedł Tusk i jej wieko podpierdzielił ! to wstyd żeby zmarłych ludzi chować za 2 tyś , a sobie limuzyny kupują za grube miliony !

2 1
ID:31292

IP-szuja

(jak ktos niewie google)

0 0
ID:31294

skyisthelimit

- dlaczego człowiek pracujący może pracować na darmowe przejazdy MPK dla młodych, a nie może pracować na emerytury dla starszych. Czyżby dlatego żeby Ci młodzi pracowali później na emerytury starszych? (czego nie dopuszczasz)
- dziura budżetowa jest i trzeba ją załatać (swoją drogą wytworzyło ją PiS zmniejszeniem podatków podczas wzrostu gospodarczego ale to już jest wyższa ekonomia)
- służba zdrowia nie jest prywatyzowana tylko komercjonalizowana (spójrz na szpital na Barskiej, który jest prywatny, a odbywają się tam normalnie zabiegi refundowane przez NFZ - czy nie jest lepiej niż w 'państwowym' szpitalu z Wienieckiej?

5 2
ID:31296

dzonny_killer

Jacusiu... nie jestem tu nowy... wiele mnie boli zarówno w naszym mieście, jak i naszym kraju... Nie jestem za pis, nie jestem za po, jestem zdecydowanie przeciw sld...
ciekawi mnie co tak naprawdę rozumiesz jako "polityka prorodzinna" na dodatek w wykonaniu pisu... czekam na twoją odpowiedź... :p
Nie wiem do kogo masz tak naprawdę pretensje o likwidację szkół we Włocławku... wymieniłeś zarówno sld, jak i później po... kto konkretnie odpowiada za zwiększenie opłat za przedszkola???
Gwoli ścisłości to pracować będziesz na emerytury swojej babci... ;-) co oczywiście jest chore...
qqcki obiecał darmowe bilety dla poszukujących pracy, ale jak to zawsze z ust związanych z sld płyną tylko słowa, słowa, słowa... prawdy nie usłyszysz, ani nie uwidzisz... gdybyś zapomniał lub nie wiedział, to zniżki uczniom i studentom zabrał nieoceniony fachowiec rodem z prlu i sld marek belka...
Obcięcie zasiłków ma swoje złe strony - to jest oczywiste... dla wielu to problem, bo zabraknie na wódę na stypie (niestety), ale wystarczy te 2 tysie mniej dać pazerom kościelnym... :p Jeśli "robisz na STYK" i Ci wystarcza, to znaczy że wcześniej było za dużo... sam sobie zaprzeczasz.... Napisz proszę co oznacza "GODNY" pochówek... :p

Zatem... odważysz się na merytoryczną dyskusję? pozdrawiam

3 1
ID:31313

Nigdzie

dzonny_killer | 14 godzin temu napisał

Jacusiu... nie jestem tu nowy... wiele mnie boli zarówno w naszym mieście, jak i naszym kraju... Nie jestem za pis, nie jestem za po, jestem zdecydowanie przeciw sld...
To może się w końcu dowiemy o co ci chodzi i za kim jesteś ?Ale bajer!

1 0
ID:31317

dzonny_killer

nigdzie... o co mi chodzi? o usunięcie postkomuny z Włocławka... za kim jestem? nie ma takiego... najbliższy w tym momencie jest mi chyba Korwin-Mikke.. jest namiastką marszałka Piłsudskiego, a do niego mam pełen szacunek... :p zadowolony?

2 4
ID:31328

kat

Jacusiu... nie jestem tu nowy... i uważam, że polityka prorodzinna PiSu to polityka prorodzinno-maryjna i żadna inna. Wystarczy wspomnieć krzyże, nocne marsze z pochodniami, włeżenie w tylną część ciała urzędnikom watykańskim itd. Dla mnie obojętnie kto będzie rządził byle nie PiS!

2 0
ID:31330

szuja

@dzony
Ale Korwin to palanciunio i tyle.

3 3
ID:31342

jacus1793

Poprzez znaczenie polityka prorodzinna mam na myśli rodzine jako jednotke w państwie mam na myśli to że było mniej rodzin które wiążą koniec z koncem
żeby nie było biedy w kraju i każde dziecko dostało ciepły posiłek kt.órego w domu nie ma ,Mam na myśli to aby zwiększyli płace socjalną w MOPR .Mam na myśłi to żeby nie nazywną rodzine któa jest biedniej ubrana lub skromniej żyje rodziną patologiczną . Mam na myśłi to by zwiększyć kary dla "tatusiów " i "mężów" ktorzy nic nie robią bija i wykańczaja rodzine psychicznie i fizycznie a nikt sobie z tego njic nie robi .Mam na myśłi to aby dziecku lub osobie na wózku niczego w zyciu nie zabrakło bo do puki rodzice żyją to oni to dziecko pilegnują ale jak ich nie bedzie to taki człowiek za 800 zł nie da rady wyżyć , bez specjalnych leków itp. Mam na mysli to aby do polityki nie brali swoich tylko tych ludzi którzy się naprawdę znają na tym.Za likwidiacjie szkół mam pretnesje do Prezydenta i Pana przewodniczącego rady miasta oraz do pani naczelnik oświaty . No każdy wie kto podniósł stawki za przedszkola oczywiscie do pomysł panów QQ.WOle pracowac na emeryture swojej babci niż płacic za cukier 6zl a za litr paliwa ponad pięć pójdzie w rodzine.Wiek Emerytalny powinien być obniżony bo na czysty rozum kto przyjmnie taka 60 letnia babke do pracy lub pana no niewiem. Chyba że na rynek jaja sprzedawac . Polska teraz do młodych należy .Moim Zdaniem Ucznią i Studentą bardziej jest potrzebna darmowa komunikacja niz bezrobotnym bo uczniowie chociaż sie uczą a ci bezrobotni nic nie robią . Pracy niema ale zawsze cos się znajdzie jak sie chce:).Tak się składa że 3m-c temu moj tata chował siostre rodzoną no i sie cos na tym znam bo ponieważ . Najtańsza trumna kosztuje okolo 600zl a ja bliskiej osoby nie pochował w najtańczym odpowiedniku z ikea .Trębacz kosztuje 300zl + plus jak ktoś chce barke lub ulubioną piosenke zmarłej osoby musi dopłacić .Księdzu Trzeba dac od nas zwołał 400zl na ogół ludzie chcą byc pochowani w tradycji chrześcijańskiej.Wieńce po 200zl no 1500 zl jest ale nic specjalnego .Plus karawan ubranie różaniec ten co niesie krzyz postawienie pomnika stypa trzeba przecież cos postawić do jedzenia no u mnie w rodzinie na takich uroczystościach sie niep ije mamy szacunek do zmarłych niewiem jak u innych .a pod kościół trzeba zamowić autokar żeby z buta nie szli .pożegnanie w kaplicy tez kosztuje . Więc nie zgodze sie z toba że 2tys starczy bo to tanowczo za mało bo ja bliskiej mi osoby którą kocham nie pochowam w worku jak jakiegoś psa .Dziekuje

0 5
ID:31350

szuja

I w ten sposób z Jacusia szybko powstał dorosły p.Jacek.Hahaha

0 0
ID:31379

klik

Czyli gro kosztów zabierają kiecole ,niech Kaczorek załatwi darmowe pogrzeby z ojcem R darmowy pochówek dla zwolenników radia M i pis.Chociaż odpowiedź w/w będzie jedna nie masz sisna idź w pis...

0 0
ID:31427


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA