Bliski Wschód sposobi sie do wyrównania rachunków z...

Bliski Wschód sposobi sie do wyrównania rachunków z ,,narodem wybranym'' .I to chyba jest powód, dlaczego na lotnisku Chopina w Warszawie tak smierdzi czosnkiem, szeleszczą czarne podszewki i ciagle słychać dziwnie zniekształcony polski język .Może niedługo wszyscy będziemy musieli znać przynajmniej w mowie jezyk ,,Blumsztajnów ,Zommerów'' i innych ,,rdzennych polaków'z ,,israela''?

14 komentarzy

zbuntowany_kaloryfer

Pytanie, czyżbyś pracowała na lotnisku w Wawie!? Wszak bardzo precyzyjnie opisałaś swoje doznania...;)))

5 3
ID:31318

dzonny_killer

judofobia??? a może Endlösung??? na odległość śmierdzi rasizmem... :p

5 7
ID:31323

Pytanie

Nie pracuję na lotnisku i nie praktykuję antysemityzmu tylko drażni mnie jak widzę panoszenie sie tych ,,pokrzywdzonych pejsatych demokratów '' z Izraela i....Wall Street w naszym kraju .Ciągle domaganie się odszkodowań ,niedługo będą się domagać odszkodowań o Papuasów i Aborygenów .Niestety, opowieści rodziców o fałszywej naturze narodu żydowskiego potwierdza współczesna historia ,czy nie widzicie tego ?

6 4
ID:31329

kat

Pewnie zaczęli wracać po "swój" majątek po dziadkach, przeciez kościółkowi już wiekszość ochoczo zwrócono to teraz kolej na "icków"...

8 2
ID:31332

ludzie-ratujta

Tak tak. Jak ostatnio uwazalem na zydkow by mnie nie okradli (jakies 20 lat) to w miedzyczasie z mojej tylnej kieszeni majatek mojego kraju capneli ci w marynarkach i sutannach. Dobry numer na odwrucenie uwagi. Tak oglupic spoleczenstwo - to tylko w Polsce

2 2
ID:31349

dzonny_killer

ci w sutannach cię nie okradają... najwyżej sam włazisz im w łapy i dajesz przy byle okazji: taca, ślub, chrzest, pogrzeb, komunia etc.
ci w marynarkach okradają cię za twoim pozwoleniem... albo sam ich wybrałeś, ale byłeś zbyt leniwy i nie idać na wybory nic nie zmieniłeś... :p
zatem masz pretensje do garbatego, że ma proste dzieci?

1 2
ID:31359

Pytanie

Dzonny ,czy naprawdę uważasz ,że ,,ci w sutannach'' żyją z chrztów , komunii ,ślubów ,pogrzebów ? Tam idzie kasa 100 razy większa od ...... tak ...od państwa ,od wszystkich podatników ! Za co ,ano za to by przy wyborach proboszcz nie wyraził się negatywnie o kandydacie , by udawał ,że ,,on się do polityki nie miesza ,ale......''.Pan Wójt i Pleban ,Władza zawsze szukała poparcia ,, na górze '' , a duchowieństwo u ....władzy . Dlatego ,że jedni są warci drugich ,bez kasy życ nie mogą ....Poczytaj historię ,tam to wszystko jest napisane przez ...życie ...

5 0
ID:31366

dzonny_killer

cóż pytanie... etc. :p

0 0
ID:31376

poliszynell

dzonny_killer dla przypomnienia: rasizm - pogląd, ideologia oraz związane z nimi zachowania wynikające z rzekomej wyższości jednych ras człowieka nad innymi.
Określanie się dziś przez pewną nację mianem "narodu wybranego" /czyli wyższego nad innymi narodami/ jest właśnie czystym rasizmem, czego dzonny nie dostrzega a o rasizm posądza internautkę Pytanie! /heh/. Serdecznie pozdrawiam forumowiczkę Pytanie:)
A co do "katolickich" hierarchów w sutannach: jak abp Józef Życiński zmarł to w synagodze lubelskiej naczelny rabin się za niego modlił /za goja Życińskiego modłów by nie wznosił za TW FILOZOFA Żydzińskiego modły się odbyły/ ;(

0 0
ID:31414

dzonny_killer

czy zatem uważasz Poliszynelu Mickiewicza za rasistę, który określi Polaków jako Naród Wybrany? Ponadto podana przez Ciebie teoria rasizmu jest tylko malutkim jej wycinkiem dla tej konkretnej potrzeby, a to już manipulacja... :p

w "pompie" mam Żydów, księży, czy komuszków - wrzucam wszystkich do jednego wora, ale jawna "judofobia" mnie śmieszy oraz martwi, bo wygląda jak szukanie tematu zastępczego wobec dużo większych problemów... :p

0 0
ID:31422

Pytanie

Dzonny ,a czy tak samo będzie Ciebie śmieszyć ta ,,judofobia'' jeśli bedziesz Ty lub Twoje dzieci lub wnuki płacić podatki na budowę synagog tak jak już teraz płacisz (czy Ci to się podoba ,czy nie ) na budowe kościołów ? Polska pod rządami sprzedajnych polityków staje się ,,dojną krową Europy '' , a tacy jak Szewak Wais ,który klepie to co jest jemu akurat wygodne beda ją doić aż padnie, nie uczyles się historii -to wszystko już było , a silna Polska jest solą w oku Europy i ,,przyjaciele'' robia wszystko ,by historia się powtórzyła -tego też nie widzisz ?

0 0
ID:31455

dzonny_killer

hahaha... czegoś nie rozumiem? płacisz na kościoły i narzekasz... zakładasz, że będziesz płacić na synagogi i choć jeszcze tego nie robisz, płaczesz bardziej??? skup się może póki co nad tym, co Cię otacza... może koniec świata będzie szybszy niż zalanie Polski przez Żydów... :p Marudzisz, stękasz i kwiczysz, bo może masz jakieś wizje? Pesymizm Cię przerasta, nie masz przypadkiem depresji? napisz choć jeden post pozytywny... napisz choćby, że słońce świeci i się cieszysz i odpuść politykę... choć na jeden post!!! aha i wskaż swój wzór... tak oficjalnie... przed wszystkimi... bo mnie już konkretami zajeżdża... :p

"nie uczyłeś się historii"... no cóż... czasem się uczyłem, czasem imprezowałem... :p ale jednak magistra historii umk uzyskałem... :p

0 0
ID:31460

Pytanie

Dzonny - jeśli to prawda to tym bardziej dziwi fakt ,że nie dostrzegasz analogii , że nie dostrzegasz ,że przerost ideologii prowadzi do katastrofy i nieważne ,czy to ideolpgia kołchozu z poprzedniej epoki ,czy ,,nowego eurokołchozu'' .A obecni ideologowie robia wszystko by zatrzeć w Polakach obiektywizm i niezależna ocenę narzucanych zasad .Grecja juz pokazała co to wszystko jest warte , Włochy też mają dość eurokolchozu ,a w kolejce stoją nastepni -chyba to dostrzegasz ?

0 0
ID:31474

poliszynell

dzonny_killer :) nie przemawiają do mnie wizje Mickiewicza i nie uważam żadnego narodu za wybrany czy szczególnie wyjątkowy. Te wszelkie wybraństwa narodowe, mesjanizmy mogą stać się bardzo szkodliwe a kłopoty zaczynają się wtedy gdy to poczucie wyjątkowości zmienia się w przemoc wobec innych. Mesjanizm niemiecki dał podwaliny pod budowę totalitarnej III Rzeszy inny mesjanizm zaowocował szowinistycznym państwem Izrael stworzonym przez syjonistów.

0 0
ID:31505


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA