Na Jasnej Górze powiedział dziś m. in.: "- Jestem tutaj z...

Na Jasnej Górze powiedział dziś m. in.: "- Jestem tutaj z wami, bo spotykają się tutaj ludzie, którzy kochają Polskę, polscy patrioci. I to też jest powód, dla którego chcę z wami być. Chcę was, korzystając z tej niezwykłej okazji, prosić – nie dajcie się wypchnąć z naszego życia, nie dajcie się wypchnąć jako polscy patrioci, bo dziś patriotów próbuje się z tego życia wypychać – powiedział Kaczyński."
Dlaczego nikt (funkcjonujący w życiu publicznym) do tej pory nie zapytał się tego typa, kto dał mu moralne prawo oceny kto jest "patriotą" i "kto kocha Polskę", a kto nie!? Wygląda na to, że patriota to ten, który uwielbia Konusa i Łojrydza. Pozostałym obywatelom typ ten patriotyzmu i miłości do Ojczyzny najwyraźniej odmawia! Samozwańcza wyrocznia, a na dodatek Duce, ot co!
Ps. Jeszcze średniowieczny ruch biczowników powinien reaktywować - też pewnie członków nazywałby "patriotami";)))

13 komentarzy

kat

ten "typek" ma swój świat w którym żyje dzięki temu, że go psychiatra oszukuje...

12 5
ID:31333

Pytanie

A kto Tobie dał ,,moralne prawo'' nazywać Go ,,konusem'' ,kto Tobie dał moralne prawo zabraniać komukolwiek wyrazania swoich opinii ? Czyzbyś tęsknił do czasów gdy SB dawało i zabierało takie prawa , czy może na lekcjach o demokracji obsługiwaleś szkolną organizację ZMS ? Tacy jak Ty właśnie pokazują jak potrzebna jest torunska rozgłośnia ....no i co, teraz mnie obrzucisz epitetami ?

8 9
ID:31334

szuja

Kaloryfer znowu brał.Hahaha

5 10
ID:31337

kenaj

Różne epitety ad personam są rzeczywiście zbędne.Jednak gloryfikowanie jedynie słusznego patriotyzmu i odbieranie innym prawa do tego uczucia jest również zbędne,ponieważ prowadzi na manowce.

6 0
ID:31344

zbuntowany_kaloryfer

Ale jazda... ja tęsknię do SBeckich czasów i do ZMS??? Tego jeszcze nie grali! Zmień dilera;))
A poza tym nie wiedziałem - serio!! - że jesteś choćby w najmniejszym stopniu promoherowa (mylę się?). Widzisz, na podstawie Twoich wpisów z wieeeeelu miesięcy odnosiłem troszkę wrażenie, że to właśnie Ty tęsknisz do "realnego socjalizmu" i zdechłego prl...
Jak to się można pomylić... Jednak wpisy na forum nie zastąpią prawdziwej rozmowy vis a vis...
I jeszcze jedno - nie neguję potrzeby istnienia łojrydzowej rozgłośni. Co to, to nie. Zdaję sobie sprawę, że dzięki niej wielu schorowanych, pozbawionych nadziei i totalnie samotnych ludzi odnalazło sens życia i poczuło się znów pełnoprawnymi członkami społeczeństwa.
Neguję natomiast propagowanie przez tę rozgłośnię zasady: "kto nie z nami - ten przeciw nam", a także szerzenie rasizmu, nacjonalizmu, nienawiści do wszystkich "innych" itd. Neguję też wykorzystywanie tejże rozgłośni jako politycznego oręża. No i wreszcie neguję wyłudzanie pieniędzy od najbiedniejszych emerytów, z tego powodu że odbywa się ono poprzez bazowanie na ich uczuciach religijnych. A to już nikczemny proceder. Podła psychomanipulacja. W efekcie powstało i ma się dobrze "Imperium ojca Rydzyka";))

7 3
ID:31346

slepy snajper

ale kto komu odbierał prawa do patriotyzmu? Czy jeżeli powiem że tu na forum są Włocławianie, to znaczy że uważam że ci, którzy się tutaj nie wypowiadają nimi nie są?

4 2
ID:31347

szuja

Wędkarz poszedł na ryby. Złapał złotą rybkę, i zażądał spełnienia trzech życzeń. Rybka na to:
- Zapomnij o trzech życzeniach, to już 21 wiek, a ty wierzysz w bajki, ale mogę dać Ci jedną radę...
- Wal śmiało!
- Rzadziej tu przychodź... rogaczu...

3 1
ID:31351

Zygmunt Pawlak

Zbuntowany kaloryfer - ty nie byłeś SB-kiem, ty byłeś ORMO, - ale
z ,,Imperium ojca Rydzyka" (...) - MASZ RACJĘ.

0 4
ID:31355

czesio

przecież prawdę powiedzial że jest konusem i tylko on to polak a inni to ?
więc ja mam swoje zdanie precz z ludżmi chorymi na władzę i kasę podatnik już dłużej nie wytrzyma

7 1
ID:31362

zbuntowany_kaloryfer

Określenie "konus" nie jest wyzwiskiem ani obelgą - aczkolwiek jest nacechowane nieco negatywnie. Ale właśnie o to chodzi! Przecież typ budzi wyłącznie negatywne skojarzenia!
Hasło: konus
1. [Medycyna] potocznie niska osoba
2. [Medycyna] mikrus, osoba niskiego wzrostu
3. [Matematyka] stożek dawniej
4. [Astronomia] mgławica dyfuzyjna w gwiazdozbiorze Jednorożca
5. [Medycyna] niski człowiek
6. karzeł, karzełek, liliput
7. liliputek, pigmej, mikrus
8. skrzat, knypel, karakan
9. pokurcz,niziołek
10. posp. kurdupel
za: http://www.krzyzowki.info/konus

Ponadto:
http://pl.wiktionary.org/wiki/konus

Ps. Mając do dyspozycji powyższą listę będę od dziś używał określenia "knypel" zamiast "konus". Pytanie usatysfakcjonowana?;)))

7 2
ID:31364

Pytanie

Kaloryferze - nie sympatyzuje ani z Rydzykiem , ani z Tuskiem , ani z Kaczyńskim, ani z Pawlakiem .Tak się składa ,że z własnych obserwacji wiem jak funkcjonować powinno normalne państwo szanujace SWOICH obywateli .I dlatego imulsywnie reaguję na ,,pseudodemokratów'' ,którym się wydaje ,że wiedza co dobre a co złe . Ale prawda jest taka ,że skoro prawo do obnoszenia swoich podlądów maja ,,partyjni '' i ich dziennikarze ,to dlaczego odmawiać tego prawa,, Rydzykom ''? A może to własnie on maja rację ,może to jego słuchacze są patriotami ,a nie Zbycho ,Zdzicho , Rosół i cała reszta ,,drużyny'' z dużymi kieszeniami . Ale dałeś się sprowokować ,jesli poczułeś się dotkniety to przepraszam ,ale demokracja nie polega na wykluczaniu tylko akceptowaniu ,jeśli ,,kominiarz ''tego nie rozumie to jego błąd ...

2 3
ID:31365

koci kasztan

@zbuntowany_kaloryfer: dobre, he,he; też zacznę używać "knypel" :)

3 1
ID:31388

dzonny_killer

w narodzie siła!!! szczególnie w geriatrii... :p




1 2
ID:31396


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA