Do Dzonny_Killer.... Poprzez znaczenie polityka prorodzinna...

Do Dzonny_Killer.... Poprzez znaczenie polityka prorodzinna mam na myśli rodzine jako jednotke w państwie mam na myśli to że było mniej rodzin które wiążą koniec z koncem
żeby nie było biedy w kraju i każde dziecko dostało ciepły posiłek kt.órego w domu nie ma ,Mam na myśli to aby zwiększyli płace socjalną w MOPR .Mam na myśłi to żeby nie nazywną rodzine któa jest biedniej ubrana lub skromniej żyje rodziną patologiczną . Mam na myśłi to by zwiększyć kary dla "tatusiów " i "mężów" ktorzy nic nie robią bija i wykańczaja rodzine psychicznie i fizycznie a nikt sobie z tego njic nie robi .Mam na myśłi to aby dziecku lub osobie na wózku niczego w zyciu nie zabrakło bo do puki rodzice żyją to oni to dziecko pilegnują ale jak ich nie bedzie to taki człowiek za 800 zł nie da rady wyżyć , bez specjalnych leków itp. Mam na mysli to aby do polityki nie brali swoich tylko tych ludzi którzy się naprawdę znają na tym.Za likwidiacjie szkół mam pretnesje do Prezydenta i Pana przewodniczącego rady miasta oraz do pani naczelnik oświaty . No każdy wie kto podniósł stawki za przedszkola oczywiscie do pomysł panów QQ.WOle pracowac na emeryture swojej babci niż płacic za cukier 6zl a za litr paliwa ponad pięć pójdzie w rodzine.Wiek Emerytalny powinien być obniżony bo na czysty rozum kto przyjmnie taka 60 letnia babke do pracy lub pana no niewiem. Chyba że na rynek jaja sprzedawac . Polska teraz do młodych należy .Moim Zdaniem Ucznią i Studentą bardziej jest potrzebna darmowa komunikacja niz bezrobotnym bo uczniowie chociaż sie uczą a ci bezrobotni nic nie robią . Pracy niema ale zawsze cos się znajdzie jak sie chce:).Tak się składa że 3m-c temu moj tata chował siostre rodzoną no i sie cos na tym znam bo ponieważ . Najtańsza trumna kosztuje okolo 600zl a ja bliskiej osoby nie pochował w najtańczym odpowiedniku z ikea .Trębacz kosztuje 300zl + plus jak ktoś chce barke lub ulubioną piosenke zmarłej osoby musi dopłacić .Księdzu Trzeba dac od nas zwołał 400zl na ogół ludzie chcą byc pochowani w tradycji chrześcijańskiej.Wieńce po 200zl no 1500 zl jest ale nic specjalnego .Plus karawan ubranie różaniec ten co niesie krzyz postawienie pomnika stypa trzeba przecież cos postawić do jedzenia no u mnie w rodzinie na takich uroczystościach sie niep ije mamy szacunek do zmarłych niewiem jak u innych .a pod kościół trzeba zamowić autokar żeby z buta nie szli .pożegnanie w kaplicy tez kosztuje . Więc nie zgodze sie z toba że 2tys starczy bo to tanowczo za mało bo ja bliskiej mi osoby którą kocham nie pochowam w worku jak jakiegoś psa .Dziekuje

6 komentarzy

dzonny_killer

Widzisz Jacusiu... rozumiem trudną sytuację niektórych rodzin... jednak jestem zdecydowanym przeciwnikiem "dawania za nic", a już tym bardziej zwiększania "socjalu"... Niestety zbyt wielu potrzebujących (oczywiście nie wszyscy) to najzwyklejsze lenie

2 2
ID:31384

dzonny_killer

urwało mi resztę... dopiszę później :)

1 1
ID:31398

jacus1793

Czyli osoby niepełnosprawne to są zwykłe lenie udają że są chorzy tylko po ty by dostać socjał. Matki samotne udają że są samotne i klepią biede tylko dlatego żeby brać pieniądze. MAsz szczęscie bo masz dobrą płatną prace.Ale taki inwalida nie jest w stanie robić tam gdzie mu się podoba,

1 1
ID:31400

misha

Kary kary kary ... najlepiej posłać do więzienia na urlop za Nasze pieniądze. O NIE Nas na takie rozrywki nie stać. Jestem ZDECYDOWANIE za OBOZAMI PRACY dla wszystkich, którzy sądzą, że mogą żyć na MÓJ koszt w hotelu "Mielęcin" czy każdym innym rozsianym po Polsce. Może trochę zbaczam z kursu ale co tam "express yourself" Nie mogę tego zrozumieć jak można utrzymywać tamtych za DARMO !!##$! Totalnie tego nie rozumiem. Przecież resocjalizacja w Polsce to abstrakcja. Do roboty nieroby !!! Każdy musiałby zarobić na posiłek i dach nad głową. Od razu by się taki jeden z drugim zastanowił nad postępowaniem, a przy okazji byśmy mieli tanią siłę roboczą.

2 1
ID:31404

Pytanie

dzonny - a za co politykierzy dostają takie weynagrodzenia -za coś ? Co oni takiego robia by tyle zarabiać ? Czy temu również jesteś przeciwny ?

1 1
ID:31409

dzonny_killer

oczywiscie, że nie podoba mi się, że oni tyle dostają... za co? nawet nie za nic, ale za psucie!!! powinni podpisywać weksle in blanco lub składać depozyty o sporej wartości... po jakiejkolwiek wpadce traciliby kasę i mandat poselski... podoba się?

1 1
ID:31589


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA