Krzysiu gdzie jesteś mój ukochany blogerze? Masz jakieś...

Krzysiu gdzie jesteś mój ukochany blogerze? Masz jakieś kłopociki? Proszę napisz coś o inkubatorze i strefie przemysłowej, proszę proszę....bo jacyś ludzie piszą za ciebie i ani słowa o tym że nasz ukochany prezydent jest ukochany!

27 komentarzy

gwiazdka

please come back

0 0
ID:2004

Stacha

Nasz Prezydent Miasta jest lepszy od Prezydenta Kaczyńskiego - o niebo.

0 0
ID:2007

spartan

E tam. Ja uważam że najlepszy prezydent to będzie Krzysiu, on tyle wie, tyle umie, tak mądrze mówi i świetnie wygląda. Nikt nie pisze o inkubatorze, mam dosyć traktowania inkubatora przez innych jako nic nie znaczącego popierdółka. Krzysiu wróć i napisz im że inkubator to wielka sprawa. Proszę

0 0
ID:2061

Onufry

Spartan, czemu się tak nisko cenisz? Sądzisz, że jak Ty napiszesz, że inkubator jest czymś prorozwojowym i potrzebnym to Ci nikt nie uwierzy? Za dobre wiadomości jeszcze nikt posłańca nie ukarał.

0 0
ID:2064

spartan

Nawet ja sobie nie wierzę, a co mówić dopiero, aby inni uwierzyli. Ja wierzę tylko Krzysiowi Kukuckiemu i ewentualnie Jackowi Kuźniewiczowi.

0 0
ID:2070

...

pewnie jest w przedszkolu

0 0
ID:2097

rysiu z klanu

Etam, widzialem go w diagmedzie u okulisty:)

0 0
ID:2100

Bambaryło

Podobno mają go wziąść do ministerstwa

0 0
ID:2119

Basia

Głupi by był jakby poszedł do ministerstwa, a co mu tu źle?czy co

0 0
ID:2123

...

Pewnie, Basia, jak to kiedyś śpiewano w piosence: "Bo gdzie jeszcze ludziom tak dobrze jak tu? Tylko w..." MPEC-u!

0 0
ID:2137

Basia

Tylko nie piszcie ze tego typa obsadzili w MPCu

0 0
ID:2147

...

Oczywiście, że tak!

0 0
ID:2159

basia

No nie, to jest skandal!!!!!!!!!!!!jakim prawem w spolkach miejskich obsadzani sa kolesie partyjni.A co on tam robi??

0 0
ID:2167

...

"Nie jesteśmy zaskoczeni. Mamy zapas opału - zapewnia Krzysztof Kukucki z sekcji marketingu MPEC. - Obecnie ciepłownia wykorzystuje 70 proc. swoich możliwości"
Nowości, 6 stycznia 2009

0 0
ID:2178

Basia

Sekcja marketingu?? w MPECu a co on tam robi, moze koledzy z sld by tak obsadzali swoich ulubiencow we wlasnych firmach.

0 0
ID:2187

...

Nie, no we własnych firmach to zatrudniają specjalistów, ludzi kompetentnych - zależy im na wynikach pracy. A w MPEC, jak widać, można zatrudnić każdego.

0 0
ID:2192

cham

prawda jest taka, że ci wszyscy włocławscy pożal się Boże politycy są odważni na konferencjach prasowych. a jak przychodzi stanąć twarzą w twarz ze zwykłym wyborcą (który notabene utrzymuje darmozjada i jego rodzinę, znajomych i każdego kogo wkręcą do spółek miejskich) to jest wielki problem, bo nagle się okazuje, że wiekszość mieszkańćów nie lubi delikwenta. I każdy może (dzięki portalowi - dziękujemy za brak cenzury) napisac co myśli. A to boli. Tyle że panie Kukuckji, skoro Pan nie masz swoim wyborcom nic do powiedzenia, to my, wyborcy olejemy cię ciepłym m. przy nastepnych wyborach. Tak jak robisz to teraz z nami.
pozdrawiam włocławskich darmozjadów na miejskich stołkach>

0 0
ID:2194

...

Ja się z tobą, cham, nie zgadzam w kwestii tej odwagi. Kukuckiemu akurat jej nie brakuje (może teraz ma po prostu mało czasu, bo otworzyli prywatne przedszkole z żoną). Czasem wydaje się aż nazbyt odważny, trochę karykaturalnie.
Inna sprawa to praca w MPEC - tu wielki minus dla młodego człowieka, który już na wstępie wszedł w buty partyjnego aparatczyka. Gdyby został na przykład rzecznikiem prasowym Pałuckiego - to co innego, pracowałby w ścisłym sztabie politycznym i nic nam do tego. A tak w oczy kole jako partyjna tuba opłacana z kasy spółki miejskiej. I tu pewnie pies pogrzebany.

0 0
ID:2197

winko

kris,szuja,anty lub ...., nie widze roznicy

0 0
ID:2202

antek

marketing w MPECu to zupełnie jak promocja miasta we Włocławku. Jak tu wydać kasę, aby nasi byli zadowoleni, a jednoczesnie dorobić ideologię, że to dla dobra wszystkich tych, którzy za to płacą.

0 0
ID:2203

Basia

Szczerze mówiac doskonała robota dla speca od zachwalania:)

0 0
ID:2211

lopez

Ludzie ale wy jesteście dopiero sfrustrowani i zazdrośni.Co z tego że pracuje w MPEC może ma iść kraść?Próbuje stworzyć coś prywatnego usamodzielnić się ale z czegoś musi utrzymać cztero osobową rodzinę.W waszej mętalności jest coś takiego jak wrodzona zazdrość do sukcesu i nie musi to być np kk wam by nawet przeszkadzało jak sąsiad zmienił samochód a nie daj Boże wybudował dom na kredyt o którym zapewne wy byście nie wiedzieli.Podłość ludzka nie zna granic.Na samą myśl robi mi się nie dobrze.Fuuuj.

0 0
ID:2221

antyKK

prawo do sukcesu a nepotyzm kosztem mieszkańców to nie jest tożsamość

0 0
ID:2227

Basia

Fuuj to jest ta sytuacja i tfuj komentarz.Nie tylko działacze partyjni maja rodziny na utrzymaniu.

0 0
ID:2232

...

Ciekawe ilu zgłaszającym taką chęć Urząd Miasta pozwolił na otwarcie prywatnego przedszkola? Przecież teraz, gdy brak miejsca w przedszkolach, chętnych chyba nie brakowało? A słyszymy tylko o jednym.

0 0
ID:2241

Misiek

O co chodzi z tym przedszkolem powyżej ? A czyja to wlasność ?

0 0
ID:2255

wujek

No nie mów, że nie wiesz? Przy takiej akcji reklamowej?

0 0
ID:2355


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA