11 lipca-rocznica dwoch zbrodni I-sza mord kilkuset Żydów...

11 lipca-rocznica dwoch zbrodni
I-sza mord kilkuset Żydów w Jedwabnem przez Polaków i Niemców
II-ga ludobójstwo Polaków przez Ukraińców na Wołyniu:
200 tys. ofiar, w tym kobiety i dzieci, o wiele bardziej brutalne (nabijanie na pal, wieszanie za wnętrzności), zresztą szczegóły tutaj: LINK->http://www.kresy.pl/publicystyka,reportaze?zobacz/lipcowe-ludobojstwo

O pierwszym wydarzeniu trzy dniowy szum w mediach, przedstawianie Polaków jako tych złych, Żydów jako męczenników, o drugiej zbrodni CISZA!
Dalej uważacie że są to polskie media?

15 komentarzy

Zyga

Rząd PO i prezydent PO to wielcy patrioci, - całkowicie zapomnieli historię
Naszej Ojczyzny i Narodu Polskiego.

5 7
ID:31393

dzonny_killer

to się nazywa dobrze żyć z sąsiadami... :p

2 2
ID:31397

misha

Nie od wczoraj wiadomo, że Żydzi rządzą światem, a Nasz ukochany rząd gra w ich karty. Z resztą kto wie ilu ich mamy na wiejskiej. Przykry jest brak szacunku dla tak okrutnej historii Polski ale co się dziwić ... "Wasze ulice, Nasze kamienice"....

6 4
ID:31401

zbuntowany_kaloryfer

Jasneeee zyga. Wszyscy zapomnieli. Za to gdyby rządził Knypel to byłby w stanie nawet wojnę Ukrainie wypowiedzieć. Bo co mu tam? Najważniejsza martyrologia i taplanie się w błotku przeszłości... I umartwianie. I wypominanie Cieszyłby się nawet... toż to fantastyczny pretekst aby zacząć zajadły międzynarodowy spór. Są ludzie, dla których konflikt stanowi siłę napędowa, nadaje sens ich życiu. I on do nich bezsprzecznie należy.
Uwaga! Nie nie neguję zbrodni, nie sugeruję zapomnienia! Po prostu patriotyzm w wydaniu nacjonalistów i moherów to jedno z najbardziej odrażających zjawisk społecznych z jakimi się w życiu zetknąłem. Gdyby patriotyzm w wydaniu nacjonalistycznym zawładnął umysłami wszystkich Polaków, prawdopodobnie nie byłoby tygodnia bez jakiejś tragicznej rocznicy, którą należałoby świętować. A na szczeblu lokalnym na 100% coś by się znalazło każdego tygodnia!!!
Wy, pisuarki lubujecie się w obchodach wszelkich smutnych rocznic. Lubicie epatować grozą, co? Tablica okolicznościowa, znicze, wieńce... Jakaś dramatyczna przemowa wygłoszona takim głosem jakby prelegent ledwie wczoraj uniknął kaźni. Słuchając tejże przemowy niemal widzi się strumienie krwi, szubienice i zbiorowe mogiły. Do oporu byście tak mogli, co? Wiecie? Mi to trąci masochizmem;)))

7 5
ID:31406

Pytanie

Już dawno widać że ,,wolne media'' biorą przykład z najlepszych wzorów Urbana , a ,,prmotorzy'' niedługo zaczna uchwalać zmianę hymnu państwowego . Czy ten narod sie wreszcie obudzi ,czy dalej będzie tolerował poskomune i sprzedawczyków różnej maści z kontami za granicą i gębami pełnymi kłamstw ?

5 4
ID:31407

szuja

Typowe solidaruchy.

2 5
ID:31411

poliszynell

snajper:)o pierwszym wydarzeniu Szum o drugim Cisza...dlaczego?... bo Monopol na holocaust i płynącą z tego Kasę ma tylko "naród wybrany"
P.S slepy snajper ty wcale nie jesteś slepy :) serdecznie pozdrawiam!

5 2
ID:31415

koci kasztan

@~Pytanie: chyba czyimś idolem jest tu Leszek Bubel- sarmata i prawdziwy Polak :)

1 0
ID:31420

slepy snajper

@zbuntowany_kaloryfer to co powiedziałeś o Polakach, bardziej do Żydów pasuje. W ostatnim tygodniu słyszałem o martyrologii Żydów , widziałem żydowskie tablice, Żydów składających kwiaty i wieńce. Mierzmy wszystkich jedną miarą. Nie zgadzam się także ze słowami Prezydenta, że "Naród był sprawcą", sprawcą nie był Naród, a jedynie określona grupa ludzi , to samo tyczy się zbrodni Niemców i Ukraińców. Dlatego nie uważam za zasadne przepraszanie ich w imieniu Narodu, w tym moim.
Poliszynell również pozdrawiam.

4 1
ID:31432

dzonny_killer

fakt faktem nigdy nie dowiedzieliśmy się kto jest wzorem lub kogo popiera Pytanie... wieczne narzekanie nie jest w modzie... :p

3 0
ID:31433

slepy snajper

Jeszcze na temat nacjonalizmu, powiem bardzo upraszczając:
Nacjonalizmowi polegającemu na pamiętaniu u takich wydarzeniach jak to na Wołyniu, oraz informowaniu o tym innych (ja tez jeszcze parę dni temu o tym nie wiedziałem, jak większość Polaków) mówię TAK, nacjonalizmowi polegającemu na wieszaniu ludzi na ich własnych jelitach mówię NIE.

3 1
ID:31437

slepy snajper

Jeszcze na temat nacjonalizmu, powiem bardzo upraszczając:
Nacjonalizmowi polegającemu na pamiętaniu u takich wydarzeniach jak to na Wołyniu, oraz informowaniu o tym innych (ja tez jeszcze parę dni temu o tym nie wiedziałem, jak większość Polaków) mówię TAK, nacjonalizmowi polegającemu na wieszaniu ludzi na ich własnych jelitach mówię NIE.

1 1
ID:31438

zbuntowany_kaloryfer

Może i pasuje także do Żydów. Nie wnikam, bo ja nie z tych, którzy widzą Żyda za każdym rogiem i mają lekką obsesję na tym punkcie.
Wcześniej natomiast pisałem o tym, w czym konkretnie lubują się członkowie i wyznawcy pIs. To nie moja wina, że praktycznie każde ich spotkanie pokazywane w mediach (szczególnie wszelkie wiece, konferencje itp.) wygląda jak skrzyżowanie stypy i wiejskiego festynu;)) I ciągle im tych "atrakcji" mało.

3 3
ID:31439

zbuntowany_kaloryfer

No i też z niecierpliwością oczekuję dnia, w którym Pytanie uchyli rąbka tajemnicy;))

3 3
ID:31440

zbuntowany_kaloryfer

ślepy_snajper: czy to, że Ty nie wiedziałeś o tych wydarzeniach to wystarczający powód żeby twierdzić, że "większość Polaków" także? Może chodzi o Polaków z Twojego środowiska po prostu..? Bo akurat dla mnie i ludzi pośród których się obracam nie jest to jakieś novum;)).

3 2
ID:31445


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA