czy ktoś z obecnych na tym forum był na wystawie pn.twarze...

czy ktoś z obecnych na tym forum był na wystawie pn.twarze włocławskich bezpieczników? A czy było tam umieszczone zdjęcie Pażdziocha ?> Jestem bardzo ciekawa!

5 komentarzy

Zofia Blanc

To jest bardzo niskie wystawianie zdjec osob ktore moga byc niewinne (ale o jaka tu wine chodzi ?). Takie posuniecia sa godne "Republiki bananowej". Nie przypominam sobie zeby dawniej wystawiano jakies zdjecia roznych osob.

0 0
ID:2206

senior

do Zofii Blanc !
w odległej przeszłości wielokrotnie Plac Wolności był miejscem rożnych ekspozycji.N.p. w pierwszej połowie lat 50-tych ubiegłego wieku prezentowano portrety przodowników pracy socjalistycznej,wyróżnionych odznaką Pstrowskiego i mających w swoim dorobku wielokrotnie przekraczane normy pracy/to był wielki wyścig pracy -współzawodnictwo/.Mógłbym przytaczać nazwiska tych ówczesnych bohaterów pracy ,ale po co ,dzisiejsi,niektórzy krzykliwi działacze lokalnej prawicy czerwienili by się ze wstydu,że mieli takich wówczas wspaniałych i ofiarnych dziadków.
Znacznie póżniej,w ramach walki z alkoholizmem,umieszczono gabloty ze zdjęciami notorycznie pijących obywateli miasta.
Były zdjęcia leżących na ławkach,na trawnikach a i czasami gdzieś pod drzewkiem/ jeszcze wtedy nie było izby wytrzeżwień, powstała dopiero wiele,wiele lat póżniej/.Dla niektórych rodzin była to bardzo krępująca i upokarzająca ekspozycja.
Współcześni powiedzą,że były to wystawy plenerowe.

0 0
ID:2208

ed

trudno powiedzieć,był mrok i Pażdziocha nie widziałem.

0 0
ID:2210

......

jak nie widziales a ten tam w rogu :)

0 0
ID:2217

rysiualter ego pazdziocha

ja go widzialem ale w lustrze, dzis rano:)

0 0
ID:2225


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA