Ostatnio jechałam taxówką MPT i musz przyznać że byłam...

Ostatnio jechałam taxówką MPT i musz przyznać że byłam zszokowana postawą pan o numerze bocznym 330, który strasznie bluźnił, nie wiem czy był pijany może, składał niedwoznaczne propozycje, że może mnie odwieść spowrotem, itd. chyba wiecej nie musze pisać. Może taksówkarzy ktoś powinien sprawdzać, czy nadają sie do takiej pracy, może badania psychiatryczne czy cos. Jak jeszcze raz sie takie cos zdarzy to nagram takiego i bedzie sprawa w sadzie. Myśli, że wszystko mu wolno ? Co za .... aż szkoda słów żeby pisać. W trakcie jazdy chciałam wysiąść, mówił przykre rzeczy, o których pisać nie będę - gratuluje takiego pracownika.

14 komentarzy

sum

po 1 zgłoś to do MPT - niech wiedzą co koleś robi
po 2 napisz pisemną skargę do MPT - niech podpiszą odbiór skargi i zażądaj w niej pisemnej odpowiedzi w ciągu 14 dni

można dalej to nagłaśniać ale wg mnie lepiej odpuścić sobie i jeździć inną korporacją

0 0
ID:2207

przerażony

ja jestem przerażony twoją ortografią

0 0
ID:2214

syfragan

Ja coś tu nie rozumiem. Przecież mogłaś po wyjściu z taxi powiadomić policję pod 112 ,że kierowca nr 330 jest nawalony jak prałat.Amoże nic nie było i jesteś zawiedzona albo nawiedzona.

0 0
ID:2215

pamar

Do autorki
Czy nie była to przypadkiem srebrna Astra?

0 0
ID:2219

przerazony

Przerazony jestem pani glupota radze chodzic pieszo moze bedzie bezpieczniej

0 0
ID:2315

Maria

Uważam że dobrze się stało że "przerażona" napisała jaka to przyjemność ją spotkała, zawsze znajdzie się ktoś kontra komu to się nie spodoba, nie chcę twierdzić a może jest to osoba zainteresowana lub ktoś bliski --- kto wie?????

0 0
ID:2316

Prezes M.P.T Włocławek

Bardzo proszę naszą klientkę o osobisty kontakt z biurem firmy tel 054 2333344 w celu definitywnego wyjaśnienia sprawy, gdyż fakty znane mnie w dniu dzisiejszym nie pokrywają się z Pani opinią o kierowcy taksówki o w/w nr, ponieważ oskarżenie jest bardzo poważne. Z poważaniem prezes M.P.T.

0 0
ID:2322

szuja

Teraz powinno się powiadomić proroka. Raz dwa trzy nr właściciela kompa i już.

0 0
ID:2325

......

Przerazona ...sie przeraziła:)

0 0
ID:2333

ALA

CO ZA BABSKO PIERWSZY RAZ SPOTYKAM SIĘ Z TAKIM CZYMŚ W TEJ KORPORACJI NIECH SIĘ ZGŁOSI DO PREZESA I WYJAŚNI CAŁĄ SYTUACJE JEŻELI MA NA TYLE ODWAGI A OSOBIŚCI JEŹDZIŁAM Z TYM PANEM KILKADZIESIĄT RAZY I JEST BARDZO MIŁY I INTELIGENTNY
NIE WIEM Z KĄT LUDZIE WYMYŚLAJĄ TAKIE HISTORIE MOŻE TA PANI JEST SAMOTNA I POTRZEBUJĄCA......

0 0
ID:2425

AZ

Ala - jaki Ty masz cel tak ostro krytykować, przecież ciebie tam nie było, a to że Ty jechałaś???????, to o niczym nie świadczy, podejrzewam choć nie twierdze że masz nie czyste zamiary, uważam że "przerażona" z palca tego nie wyssała.

0 0
ID:2430

gamal

Szuja napisał dobrze-wszystko idzie wyjaśnić.Sam wiem z autopsji,że niektórym panią podać rękę to oskarżą( że chciałem kopnąć w tył...)nic dodać nic ująć.Zaznaczam że jestem tylko osobą postronną.

0 0
ID:2432

Czarna

Nikt nie wie jak naprawdę było...Może miała jakieś urojenia kobita albo rzeczywiście Pan z taryfy był troszkę zakręcony i napalony. Nie wiecie ile kobieta ma lat i jakie problemy. A może jest to nastolatka a może kobieta mająca lat - 50 . Najpierw trzeba się dowiedzieć co i jak. Jestem ciekawa jak Ala by na to zareagowała gdyby jej się taka sytuacja przytrafiła! Ja bym tak samo postąpiła jak ta przerażona. A może sprawa już dawno została wyjaśniona. Jak sądzicie ? Nie jestem po żadnej stronie,ale nie lubię jak ktoś ocenia sytuacje a nic naprawdę nie wiemy. Poczekamy może PRZERAŻONA się odezwie. Pozdrawiam was

0 0
ID:2438

monia

ja nie rozumiem dlaczego ta kobieta tutaj to pisze?! przecież nikt z tego forum nie pójdzie i nie załatwi sprawy za nią?! jeśli poczułaś się urażona to się składa skargę do prezesa, albo dzwoni na policję i wszynio, a ty się tu kobieto rozpisujesz, że taka urażona jesteś... Moim skromnym zdaniem miałaś chyba zły dzionek, albo masz ze sobą jakieś problemy, bo normalny człowiek to załatwia sprawy tak jak się należy, a nie oczernia na forum podając nazwę korporacji, nr boczny... Ja uważam, że teraz właśnie powinno się namierzyć twój komputer, a pan taksówkarz zgłosić ciebie na policję za pomówienie. SPRAWY ZAŁATWIA SIĘ JAK NALEŻY!!!
BRAWO! dla Pana Prezesa, że chce wyjaśnić sprawę, że stara się, tak powinno być!
Pozdrawiam !!!

0 0
ID:2475


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA