"Dyrektorka Liceum im. Marii Konopnickiej zostanie pozbawiona...

"Dyrektorka Liceum im. Marii Konopnickiej zostanie pozbawiona dodatku motywacyjnego - tak zadecydował prezydent Włocławka."
No tak, niedawno huczny jubileusz a dziś czarne chmury zbierają się nad nadwiślańską "panią na kaganku".

7 komentarzy

xyz

to chyba jest początek końca długiej kariery

0 0
ID:2290

Raul Gonzalez Blanco

Żaaaal...miałem nadzieje że ją wyrzucą...coż, nadzieja umiera ostatnia ^^

0 0
ID:2293

uczeń

Kończyłem LMK w czasie gdy pani S. była wicedyrektorem a później dyrektorem tej szkoły.
Od momentu gdy została (podstępnie i podobno nieuczciwie) dyrektorem w szkole działa się źle i ciągle słyszy się same złe rzeczy, może i w rankingach się pnie ale ile osób straciło nerwy i zdrowie psychiczne to wie tylko nieliczna kadra nauczycielska która jeszcze pozostała przez wiele lat.
Ale prawdopodobnie pani S. dalej będzie nie do ruszenia, jak przez ostatnie lata.

0 0
ID:2294

polina!

jakie to piekne i szlachetne! Siedzieć przed monitorkiem i krytykować, załatwiac innych. trzeba szczekac na forach, bo kogoś się lubi lub nie. Trzeba załatwić dyrektorkę, bo nie odpowiada temu lub innemu. Nikt zaś nie postawi sobie pytania, czy czasami to ktoś wyżej od dyrektorki nie zawinił? Czy moze dyrektorka robi swoje tak, jak potrafi najlepiej , a teraz po to tylk by uryś swoją osobę gryzie się Bogu ducha winna kobietę. Jak możecie spojrzeć sobie w oczy drodzy "katolicy". Wszyscy jesteście warci zawartości szamba.Taplajcie si e w tym g..nie bo tak bardzo to uwielbiacie!

0 0
ID:2295

zmyślony

Polina, Boga schowaj na inną okoliczność,tutaj nie o wymiar religijny sprawy chodzi.Ale o zwykłą,ludzką przyzwoitość chodzi,której ,na skutek krętactwa, ostatnio tej pani zabrakło.

0 0
ID:2297

pod lupą

Mam nadzieję ,że to początek góry lodowej, apropos gdzie się podziały osoby pełniące funkcje zastępców?. Ponoć "z tonącego okrętu szczury najszybciej uciekają".

0 0
ID:2299

sisitek

pamietam i to dobrze pamietam Pania S. ale o dziwo przez 4 lata nauki na mojej osobie nie robila szczegolnego wrazenia za to na maturze .... do dnia dzisiejszego pamietam jak na J. rosyjskim byla w komisji i byly tak slabe oceny a nasz kochany prof. J. Kaczal...... nie mial nic do powiedzenia. Widocznie Pani S. znala lepiej Jezyk rosyjski od chemii i od samego P. J.K. Jakie to bylo smutne :(((

0 0
ID:17062


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA