Ostatnio szedłem ulica Okrzei,nowo wybudowanym chodnikiem od...

Ostatnio szedłem ulica Okrzei,nowo wybudowanym chodnikiem od netto do Nowomiejskiej , zarówno po prawej jaki i lewej stronie . Co zobaczyłem...? nierówno położona kostka to byłby pikuś , te chodniki i jednocześnie ścieżki rowerowe się po prostu zapadają. Jak myślicie, czy firma robiąca tam remont poprawi te usterki, oczywiście w ramach reklamacji ???

3 komentarze

Adam

To jest robiona lipa za nasze pieniadze. Firma S...... (oczywiscie nazwa nie bedzie ujeta bo jest ochrona firm nawet tych najbardziej nieuczciwych), budujaca droge N 67 zrobila na terenie gminy Fabianki chodniki splywajace do niezabezpieczonego rowu, powyrzucala przystanki z aprobacja gminy (przystanki te byly uzgadniane z gmina) byly od 1968 roku, pobocze drogi tez splywa do rowu, chodniki zwezone przez ustawienie barierek niemal ze posrodku, brudne i zarosniete trawa, niebezpieczne sa dla pieszych poniewaz jezdza po nich rowerzysci, brak zjazdow na dzialki i do nowych domow, na ktore sama gmina wydala zezwolenie. Ani gmina ani BZD (uwazajacy sie za instytucje nietykalna) nie chca slyszec o usunieciu tych bledow.

2 2
ID:34126

dzonny_killer

w interesie miasta, a w zasadzie władz miasta jest niewyciąganie konsekwecji względem firm robiących fuszerkę... dlaczego? odpowiedzi są banalne... a w końcu ktoś musi mieć pracę i naprawiać... :p

1 3
ID:34132

antydziałkowiec

Zapomnieliscie ,koleiny i inne atrakcje są w......cenie zupełnie gratis ,inaczej co te firmy robiłyby w przyszłym roku ,a poza tym działek po zabudowę letniskową nad zalewem jeszcze sporo ....

0 0
ID:34144


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA