Informuję wszystkich Państwa, że do dnia dzisiejszego Pani...

Informuję wszystkich Państwa, że do dnia dzisiejszego Pani która opisała kierowcę taksówki z M.P.T.niepodjęła żadnych starań aby wyjaśnić opisaną przez siebie sytuację. Od Pani " przerażonej" nieotrzymaliśmy również żadnego telefonu, a numer kontaktowy wcześniej podałem, w przeciwieństwie do kierowcy, który jest w stałym kontakcie ze mną. Wnioski wyciągnijcie Państwo sami.Jakie wnioski wyciągnie kierowca i podejmie działania - zobaczymy. Z poważaniem Prezes M.P.T.

6 komentarzy

szuja

Jeżeli to była kobieta.A MOŻE JAKIŚ USŁUŻNY KOLEGA PO FACHU.

0 0
ID:2448

Marian

Szanowny Panie Prezesie- widzę że każdy ma tu swoje racje, nauczka dla internautów - jeśli nie masz dowodów sądowych to być cicho, chcesz jechać taksówką wyposaż się w magnetofon oraz dobrze by było mieć z sobą dwóch świadków.

0 0
ID:2449

szuja

Dowodem w sensie sądowym jest np. przesłuchanie nagrania przed Sądem. WSZYSTO RESZTA TO ŚMIECI.

0 0
ID:2454

mamuśka

Proszę Państwa , nie sztuką jest oczernić kogoś w inernecie ale sztuką jest wzięcie odpowiedzialności za swoje słowa.

0 0
ID:2473

Ela

Dobrze że ktoś stara się wyjaśnić sprawę. Mogłam zrobić to samo jak mnie "przewieziono". Skończyło się na zmianie korporacji. Jeżdżę teraz korporacją która reklamuje się na tej stronie i jestem zadowolona.

0 0
ID:2499

Kierowca

Swoją drogę ktoś powinien nauczyć "złotówy" że nie należy zostawiać samochodu z otwartymi drzwiami w stronę ulicy.Niestety takie rzeczy są często praktykowane na postojach TAXI w sezonie letnim.Panowie taksówkarze w d... mają innych użytkowników dróg i rozwalają się na swoich fotelach oczekując z otwartymi drzwiami na zgłoszenie lub pasażerów.

0 0
ID:2573


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA